Saw / Testere I-II-III-IV

almanlar yine yapmış yapacaklarını deney filminden sonra testere filmleride başarılı diyemem haksızlık etmiş olurum film bence bi başyapıt..... :!: :!: :!:

almanlar yine yapmış yapacaklarını deney filminden sonra testere filmleride başarılı diyemem haksızlık etmiş olurum film bence bi başyapıt..... :!: :!: :!:

Hani testere 2 bugun sinemalardaydı yahu.Sitesinde öyle yazıyordu,ama gazetede reklamını göremedim.Allah allah.
O kadar heyecanla bekle bekle,sonu hüsran olsun!
Var mı bir bilgisi olan?

Film sonu dışında her şeyiyle çok iyiydi bence. Kurgu, psikoloji, işlenen cinayetler veya işlenmeye çalışılan cinyetler ve bunların ileri düzeyde duygu ve vahşet içermesi süperdi. Ama sonu çok kötüydü. Bir odada sen kanın içinde yatacaksın ve bu kan zehirli olacak. Elinde tabanca kayıt cihazı filan olacak ve 4 saat veya daha fazla süre hiç kıpırdamadan orada yatacaksın, nefes aldığını bile belli etmiceksin. Bazı filmler olur hayatta olmıcak şeyler içerdiğini belli eder ve filmi ona göre yorumlarsın yalnız bir film tüm sahneleriyle gerçek öğeler içerirken, saçmalaması biraz sinir bozuyor. Ama her şeyin bir kusuru vardır diyelim. Film genel olarak güzel. İkincisini bekliyoruz artık...

valla şu ana kadar izlediğim en iyi korku_gerilim filmiydi.Yanlız sizce doktor rolüne ünlü oyunculardan kim en güzel giderdi ? Bence nicholas cage ne kadar imkansız olsada!!!

güzeldi yaf film..ama bi yerine çok gülmüştük arkadaşlarla, o maskeli herif küçük bi çocuk bisikletiyle geliyodu ya hani, la gül gül altıma zıçtım orda :D :D aha dedim gitti bütün asalet, gitti tüm gizem :D

film gusel yaa ama adam bileğini keserken ben boğnu kopuo filan sandım bütün kan boynundaydı sanki boynu kopcak gibi geldi bana

bence guzel bir filmdi oyle cok abartilicak kadar degil ama ozellikle ortada cinayet olmamasi herkesin bir yerde intihara zorlanmasi basaramadiklari takdirde cok orjinal bir fikir

bugun itibariyle ikinci filmi izlemiş bulunmaktayım korku filmlerindeki rezalet devam film örneklerinden biri değil gayat iyi olmuş ilk filim kadar etkiyeyici geldi bana nerdeyse uzuuzn süre etkisinde bırakmayı başarıor gene insanı. Filmden bahsetmek istemiorum yeni bir film en ufak spoilera zevkinizi kaçıracaktır.

Geri