Sıfır

ekulak demiş ki:
batusch demiş ki:
ekulak demiş ki:
Yanlış hedef ...slogan olmak değil müzik yapmak olsun amacın...yapıcı bir eleştiri olmasını dilerim...slogan olmak kolay,müzik yapmak zor olandır...hepimiz o zorun peşinden koşmalıyız...

Kısmen doğru olduğunu düşünüyorum... Fatih'in anlatmaya çalıştığı ---"müzik denince akla "Sıfır" gelir"--- sloganının etrafta dolaşacağı -ümidi- sanırım. Tabi ki amaç "Slogan" olmak değil -belki maksimum "Müziğin sloganı" olmak olabilir-. Hepinizin arkadaşlığına layık olmak için elimizden geleni yapacağız.

P.s: "Eleştiri Ertuğrul'dan gelince güzeldir"
-Abraham Lincoln-

Estafrullah sadece görüşümü söyledim...
bana öyle geliyo ki...insan içinden gelen müziği yapmalı...yani işin slogan kısmı,grubun pazarlanma kısmı değil...ben bunun için böyle birşey yazdım...içinden gelen müziği yaparsan sen istemesende slogan olursun...ama slogan olmak için yola çıkarsan o sanat olmaz...çıkar ilişkisi haline döner sanatla...önce insanları değil kendini tatmin et...hatta bana kalırsa insanlar umrunda bile olmasın....yaptığın müzik sadece seni tatmin etsin,müziği getirdiği yan ürünler değil... ;)
tekrar başarılar...

İnsan benim yanımda yetişince böyle akıllı olur...

hulean yeter batu koçum sen aşçı ol çok güzel yemek yapıyon daha önceki sayfalardada belirtmiştim bak paranın gözüne vurursun bırak bu vokalmiş neyimş kır iki yumurta ahada sana omlet :)

katapult demiş ki:
hulean yeter batu koçum sen aşçı ol çok güzel yemek yapıyon daha önceki sayfalardada belirtmiştim bak paranın gözüne vurursun bırak bu vokalmiş neyimş kır iki yumurta ahada sana omlet :)
valla bilirim karı gibim yemek yapar....ilkokuldan beraber kovulduyduk....

Bütün yeteneğil VİLEDA aşkı sayesinde gelişti teşekkür ederim... :D Siz isteyin ben burdan yapıp oraya da yollarım omleti..

"Yemek işini para için yapmıyorum zevk için yapıyorum, bu işten para kazanmak istemiyorum, kariyerim başka yönde ilerlesin istiyorum..." ---Dennis Chambers , Mike Portnoy, David Silveria, Neil Peart, Tony Roystor Jr.--- New York Times 1978-2002 arası röpörtajlardan alınmıştır

Ulan Tony Royster'ı da araya eklemişsin ya? Piyasada bir tane video'du var, ünlü etti Türk halkı veledi... O çocuk metafiziksel bir hata millet. O çocuk hiç sokakta arkadaşlarıyla top oynayamamış veya hiç bir kızın eteğini kaldırmaya teşebbüs etmemiştir.

Bak yemek yapıyor mu onu bilmiyorum hakikaten... :LOL:

Cronflakes'in kıvamını tutturma işlemini çözen kimse yok benden başka. Ben içine toz şekeri sayıp sayıp atıyorum.Yaaa!

entity5 demiş ki:
Ulan Tony Royster'ı da araya eklemişsin ya? Piyasada bir tane video'du var, ünlü etti Türk halkı veledi... O çocuk metafiziksel bir hata millet. O çocuk hiç sokakta arkadaşlarıyla top oynayamamış veya hiç bir kızın eteğini kaldırmaya teşebbüs etmemiştir.

Bak yemek yapıyor mu onu bilmiyorum hakikaten... :LOL:
Yapar tabe yau.. Az mı takıldık tony le töbe töbeee..

MERHABA arkadaşlar bu yazdıklarımı kafam 5 YTL yazıorum hoşgörün :))) öncelikle manga 7ya albümünden dolayı kutluyorum hepinizin albümün orjinalini almanızı ümit ediyorum korsan dan kaçının arkadaşlar :)) nese sıfır grubundan çok ilginç gelişmeler oldu yakında öğreniceksinz sizi seviyoruz birşeyler yapmaya çalışıoruz bütün bunlar ilk önce ankara sonrada kendimz için çok yakında herşey piyasa olucak bekleyin öptüm hepinizi...... stayawakeuntildawn seni ayrıca öpüyorum ...:)))))

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
MERHABA arkadaşlar bu yazdıklarımı kafam 5 YTL yazıorum hoşgörün :))) öncelikle manga 7ya albümünden dolayı kutluyorum hepinizin albümün orjinalini almanızı ümit ediyorum korsan dan kaçının arkadaşlar :)) nese sıfır grubundan çok ilginç gelişmeler oldu yakında öğreniceksinz sizi seviyoruz birşeyler yapmaya çalışıoruz bütün bunlar ilk önce ankara sonrada kendimz için çok yakında herşey piyasa olucak bekleyin öptüm hepinizi...... stayawakeuntildawn seni ayrıca öpüyorum ...:)))))

niyekine :D:D:D

RESMİ AÇIKLAMA:

Grubun gitaristlerinden Buğra gruptan habersizce ayrıldı. Buğra gruptan ayrılmasının sebebini tam olarak bilmiyoruz ama muhtemelen aradaki 460 km. dir.
Buğra gruptan ayrıldığı için grupça yeni ve tecrübeli bir gitariste grubumuza dahil etmek üzere teklifte bulunduk. "O" da kabul etti.

Yeni gitaristi 27 Aralık Pazartesi günü açıklayacağız.

batusch demiş ki:
RESMİ AÇIKLAMA:

Grubun gitaristlerinden Buğra gruptan habersizce ayrıldı. Buğra gruptan ayrılmasının sebebini tam olarak bilmiyoruz ama muhtemelen aradaki 460 km. dir.
Buğra gruptan ayrıldığı için grupça yeni ve tecrübeli bir gitariste grubumuza dahil etmek üzere teklifte bulunduk. "O" da kabul etti.

Yeni gitaristi 27 Aralık Pazartesi günü açıklayacağız.
Bu O da ben oliom galiba..Abi ben yardım edecem dedim gruba girdiim flan yok...

Sen diilsin Çağatay "the Doule" Şen. :p :D

Çağatay'ın gruba dahil olmasının nedeni söylediği gibi biz yeni bir gitarist bulana kadar bize yardımcı olmak.
p.s:Ayrıca sürprizin içine sıçma girişimin için ayrı bi bozuğum. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :x :x :evil: :x :x :x

Geri