zoom ps-04 kişisel kayıt için aradığınız mini canavar

dağda, ovada, tepede ,kampda, istediğiniz yerde kayıt yapın içinde 190 tane ayrı drum ritmleri ve 7 ayrı drum kit jazz,rock,pop v.s yanındada istediğiniz ritmi kendiniz yaratın :!: , bass gitar dönüştürücüsü( yaniii gitarınızı dönüştürücü sayesinde bass gibi kullanıp edit yapabileceksiniz parçlarınızı eksiksiz tamamlıyacaksınız,6 tane amfi similasyonu ve 94 efect seçebilme imkanı media kartı sayesinde 65 dakka kayıt :!:4 kanal mixer.. kayıtların finishlerini ister otomatik fade out istersenizde kendiniz uydurduğunuz bi kadans ile müthiş finaller yapabilme,Lcd ekran ve 4 tane kalem pille 6 saat durmadan kayıt.. büyüklüğü avuç içinden biraz büyük arkadaşım frankfurtta cream müzik diye bi yer var ordan almış 200 euro'ya kafayı yedim hayrete düştüm yanındada koruma çantası ile behringer jack da vermişler ohhhhh en kısa zamanda bi tane edineceğim herkese tavsiye ederim ;)

aldın mı?

Aldıysan bu aletten memnun musun? Yurt içinde kazıklanmadan satın alınabilecek yerler var mı? Ben de almyı düşünüyorum...

peki bu alette 4 kanalın üzerinde kayıt yapabilme imkanın var mı? v-take' lerle filan....bir de drum kit kullanışlı mı?bass efektleri yeterli mi(gecikme yapıyor mu?).

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Korkma gecikme falan yok neden olsun gecikme:D
ama eğer standartların üstünde bir kayıt yöntemi işleyeceksen sana yaramaz diyorum yukardaki sorularından bunu sezinledim çünkü eninde sonunda bu alet pratik kullanım için ufak ve fikir edindirici çalışmalar yapma amaçlı geliştirilmiş bir şey tabiiki üstündeki drum kitleri ve bass dönüştürücüsü hayallerindeki kadar geniş ve özel olmayabilir ama oldukça yeterli ve pratik , ben edineceğim en kısa zamanda
verdiğim linknde'de amacının ne olduğu genişçe yazılmış okumadın galiba.
daha özel ve daha amaçlı bir şey arıyorsan bunun gibi portatif olmayan yanında taşıyamayacağın yine pratik ve marifetli bir ürün

http://www.bossus.com/index.asp?pg=1&tmp=128

fiyatıda en son 600$ civarı idi ciddi isen bi bakarız çaresine bi kaç firma tavsiye ederim gider bakarsın.

Geri