The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

zaten the diyv ibranice bir kelimedir... 3 sene önce koymustum bu adı gayet te memnunduk ama daha carpıcı bırseyler gerekıyor bazen senın de soyledıgın gıbı amerıkan işi olması gerekıyor...

bir yanlış anlaşılma oldu sanırım noktalama işareti eksikliğinden isim çok amerikanımsı demek istemiştim...Başında The falan olunca..

bende degişmesini istiyorum simdi nasıl olacak??? oylar benim istedigim yönde... repertuar baya bı saglam oldu yogun ıstek uzerıne rıverdragon(nevermore) da eklendi....

eveya katılıyorum destekleriniz için cok sagolun.. mutlaka gelecegiz sizi dinlemeye... tabi haber verirseniz.... :) :twisted:

Bu grubu en yakın nerede izleyebileceğiz? Herhangi bir bilgi? Davulcunuzu takip etmeyi planlıyorum...

Grup Demo kaydına girdi mi? Cover ağırlıklı bir grup musunuz? Cehaletime verin, hiç bir bilgi edinemedim... :bilmem

en yakın konser 22 ocak cumartesi gunu biziz rock barda... kayıt sa sanırım bu ayın sonunda baslar henuz 7 beste tam olarak gundemde... cover olayına gelınce tabıkı coverlar var... sentenced,children of bodom,metallica,megadeth,nevermore ve bı cok tanınmıs grupların sarkılarını calıyoruz... konsere beklerim...

__thediyVwoice__ demiş ki:
en yakın konser 22 ocak cumartesi gunu biziz rock barda... kayıt sa sanırım bu ayın sonunda baslar henuz 7 beste tam olarak gundemde... cover olayına gelınce tabıkı coverlar var... Sentenced,Children of Bodom,metallica,Megadeth,nevermore ve bı cok tanınmıs grupların sarkılarını calıyoruz... konsere beklerim...

sentenced ı merak ettim...The diyv in basçısındanda selam var... ;)

Arkadaşlar 22 Ocak'ta Biziz Rock Bar'da Çıkmak Üzere 1 Gruba Daha İhtiyacımız Var....
İlginenler İ¢in Profilimde Msn Var...

İlgilenenlere Duyurulur...

şu gunlerde ice queen diye bir sarkıya takmış durumdayım eger o hatun kadar etkileyici söyleyebilen varsa tası taragı toplasın bana gelsin evlenicem hemen :) neyse saka bir yana ısrarla tavsiye edilir... hatun olsam söylicem ama naparsın :)...

kafama takılan bir soru var arkadaşlar... konserler başladı fakat burda kac kişi heavy dinlemek istiyor??? merak ettigim ve en cok korktugum şey yavaş yavaş bu ruhun kayboldugu!!! eger hala aramızda böyle sıkı elemanlar varsa bana eşlik etsinler istegim budur...

heyy ben varım ben heavy dinlemek istiyorum..bi an önce konser verin eminim benim gibi heavy metale doymak istyen bi sürü kişi vardır....

Heavy Metal Yapıyoruz Diyipte Diger Tarzlara Kaçanlardan Degiliz Crow!

Umarım Istediğin Coşkuyu Yaşattırırız.Sizin Aldığınız Zevk Beni Daha Da Mutlu Edicek.Şu Müziği Dinledim Dinleyeli Kendimi Başka Birşeye Alıkoyamadım.Nedir Bu Beni Çeken Heavy'e ?

Şunu Biliyorum ki Müziği Hissederek Çalanlardanım...

Konserde Görüşmek Dileğiyle...

THE DİYV SİZ NERDEYSENİZ BİZDE ORDAYIZ üzgünüm bizden kurtulusunuz olmayacak :twisted: insanlarda bomba etkisi yaratacaksınız hersey için özellikle kayıtlarımızda gösterdiğiniz ilgi için sürekli bizi desteklediğiniz yeni isiim babamız oldugunuz için çook tesekkür ederiz. :twisted:

Geri