Nux Amfiyi Bilen Ve Öneren Var Mı ?

merhabalar öncelikle panmusic e gidip roland micro cube dene sonra planetteki o amfiyi dene ve kararını kendin ver ama her gitar tonu farkettirecegi için kendi gitarını götürmeni öneririm bir dier konuda şu ki adam orda parasına bakıyo tabiki satmak için elinden geleni yapıcaktır kötü olan birşeyi iyi diycektir zamanında bir amfi almıştık 90 tl vermiştik bozuk olanmayan yeri olmadıgını farkettik satarken aynı fiysattan satarız demişti geri götürdügümüzde 20 tl düşmüştü nekadar güvenilir bilmem

• Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle teşekkürler arkadaşlar.

@sinmara
benim amacım zaten ikinci el amfi almak.
ilanlara falan bakıyorum da ankara da düzgün bir fiyata micro cube satan yok.bulursam alacağım zaten.
bulamazsam pan'da denerim.(hatay sokakta değil mi panmusic?) ayrıca pan'da ikinci el ürün satıyorlar mı ?

hayır panda 2.el ürün bulamassın benim sana sölemek istedigim şuydu zaten hangisinin kaliteli oldugun ögrenip seçimini ona göre yapman micro cube alcaksanda 2.elini bulana kadar beklemen iyi günler

Planette ekipmanlara ne tür işkenceler yapıldığını gördük, duyduk, yaşadık, yazdık. Bu sitede bulabilirsin sanırım küçük amfi, istersen Ankara içi de bulabilirsin, hem müzik evinden ucuz olur, hem ne aldığını bilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam baya baya araştırdım ama eli yüzü düzgün micro cubeler hep 200.
bi arkadaş istanbulda 170e falan almış ben de inat ettim. 200 den ucuza alacağım diye.
ama bir türlü bulamadım.pazarlık için mail atıyorum cevap gelmiyor falan :(
bi kaç sitede alınlık ilan da açtım ama ses yok :( neyse inşallah bulurum :(

@edizkralll
planette napıyorlar hocam ekipmanlara?
ben hiç duymadım öyle bir şey de.
ikinci el deyince hep planet dediler bana :(

düşündügün fiyattan ucuza bulman beklemedigin anda karşına çıkar şansdır eger çok aciliyeti yoksa bekle bu arada bütçende artar daha iyi bişey düşünmeye başlarsın
pilanetin olayı şudur biri getirir gitarını oraya bırakır bir forum doldurulur ve imzalanır ordaki bir ibarede enstrumann başına gelebilicek şeylerden sorumlu degiliz diye oraya denemeye gelenler vurur kırar çatlatır bırakan kişi hesap soramaz vs bide şu var oraya gelen enstrumanlar ekipmanlardan %80 i bir ayagı çukurda olan estrumanlar oluyor sapı atık manyetigi bozuk vuruk kırık çok olan burgusu yalama olan gibi gitarlar gelir ve genelde bilmeyen kişilere bu gitarlar satılır ve ederinden fazla gider satılanın üstünden%15 komisyon alınır ama dersinki bn bundan 300 tl istiyorum ozamanda satıcı satabildine satar 300 ünü sana verir 300 tl de 45 tl alır ama 500 e satıp 200 de alabilir vs vs bu iş uzar gider

bilgi için teşekkürler hocam.bunu öğrendiğim iyi oldu.
zaten bütçem micro cube'e yetecek fiyatın çok üstünde ama micro cube istiyorum ve fiyatta inat ettim. 200 ün altında 3-4 ürün buldum ama hepsi şehir dışında. denemeden de almak istemiyorum :(

Merhabalar..
Artık yeni bir pazar anlayışı var. Amerikan malları da dahil olmak üzere müzik piyasasında ki enstrümanların ve yardımcı enstrümanların çoğu Çin'de üretiliyor. Ve haliyle Çinlilerde bu işleri öğrenmeye başladılar. Bazı firmalar belli bir miktarın üstünde satın alınan ürünlere istenilen markayı basıyor. Ve bu işi yapan fabrikaların çoğu bu şekilde çalışıyor. Dünya geneline mal üretimi ve satışı yaptıklarından dolayı kalitede pek bir sorun olmuyor. Özellikle de başlangıç ve orta seviyeli yardımcı ve temel müzik enstrümanlarında kalite aynı olmasına rağmen fiyat düşüyor. Yani markaya para vermemiş oluyorsunuz. İlla bu bahsettiğin ürünü alıcam diyorsan bilemem ama dediğim şeyleri bir düşün istersen.

aslında haklısınız ama çin malı ürünlere ön yargılıyım nedense.
bazı arkadaşlar da tavsiye etmiyorlar.
ben yine micro cube arıyorum.
eğer bulamazsam mecburen bunu alacağım.

microcube candır. 50 wattlık alltube head amfim var ama microcube daha fazla kullanıyorum. lakin bu amfi stüdyoya provaya sahneye gelmez sadece evde ve amatör amaçlı kullanmak içindir fazlasını beklemeyin. çok temiz kutusu askısı adaptörü olan bir cube için 200 tl iyi bir fiyat.

bilgi için teşekkürler hocam.bunu öğrendiğim iyi oldu.
zaten bütçem micro cube'e yetecek fiyatın çok üstünde ama micro cube istiyorum ve fiyatta inat ettim. 200 ün altında 3-4 ürün buldum ama hepsi şehir dışında. denemeden de almak istemiyorum :(

Fiyatta inat etmiş :) Neyin inadı bu? Lafa bak millet harbi ölü s..ci olmaya çalışıyor. 200 tl ortalama fiyattır aşşağısında bulursan haber ver o elemandan ben alcam 200 tl ye yeterki sen alma kardeşim buda benim senin gibilere olan inadımdır. Bende bu forumdan microcube sattım senin gibi inanmış, 5-10 lira için çingenelik yapanlar oldu gereken cevapları aldılar.

arkadaşlar dün ankarada planet müziğe gittim 2. el roland micro cube sormak için.
o da bana roland micro cube'e çok benzeyen bir amfi gösterdi.
markası nux.(ben daha önce hiç duymamıştım).
roland micro cube'den iyi dir falan dedi.sıfır fiyatına 220 dedi.
bu amfiyi deneyen oldu mu acaba?
önerir misiniz ?

ayrıca:
http://turkrock.com/threads/ankara-alınık-micro-cube.16031/
selam rezalet abicim ben ve arkadaşlarımız aldı elinde patlar bizim öyle oldu

Geri