Guitar Pro Midisini Cubasede Açmak Ve Aynı Midinin Cubase Enstrümanlarıyla Çalınan Hali Nasıl Olur?

M

manwex

merhabalar 2 gündür kafa patlattığım bitürlü beceremediğim bi olay var.bilindiği gibi guitar proda nota yazmak çok kolay bende bu yüzden guitar proda yazıyorum ama guitar pronun rse leri hiçde gerçekçi olmadığından cubase in enstrümanlarıyla bunların çalınmasını istiyorum, guitar prodan aldığım midiyi cubase de açıyorum enstrümanları istediğim gibi ayarlıyorum starta bastığımda gayet güzel istediğim gibi cubasede çalıyor parça fakat cubaseden bu parçanın midisini import edince nedense import ettiğim parça guitar prodan import ettiğim şekliyle aynı oluyor yani cubaseden import ettiğim midi cubase in enstrümanlarıyla çalmıyor, birtürlü bunun neden olduğunu çözemedim

gitar proda ve cubasede cıkan midi seslerinin aynı olması 2 programında midileri aynı 'midi device' ile calıyor olmasından kaynaklı

cubasede import ettigin midi track a tıkla sol tarafta 'out' yazan yerde büyük ihtimal "microsoft wavetable synth" gibi bişey yazıyo olması lazım bunu cubasedeki vst instrument la değiştirmen gerekiyor

Geri