DementiA

1996 yılında kurulmuş Ankara'nın en köklü ve sağlam safi thrash gruplarından biridir DementiA.Uzun süre eleman değişiklikleri yaşadıktan sonra belki de en sağlam kadrosuyla tekrar Türkiye metal piyasasında.Şu sıralar yeni besteler üzerinde çalışılmakta.Yakın zamanda da kayda girilecek.Konserler serisine başlanacak.
Grubun şu anki kadrosu:

Gitar - Ali
Vokaller - Göktuğ
Bas gitar - Deniz
Gitar - Berkay (Sınıf 64)
Davullar - ?

Grubun 3 şarkısını dinlemek için:

http://purevolume.com/dementiatr

demonuz vardı bende bir tane. içinde demented dementia diye bir şarkı vardı. daha sonra dağılmıştınız sanırım.yeniden toplanmanız hoşuma gitti. başarılar

Selam!
Trash grubu olmanıza sevindim artık bu tarz yapmaya çalışan grup sayısı çok azaldı merak ettiğim tarz içinde kendinize yakın hissettiğiniz örnek bir grup varmı?

METALİC DÜNYAYA SİZDE KATILIN!

Forum---> Her Telden----> METALİK DÜNYA

ilk demo mu bilmem ama bende bi demo vardı, "simple minds" güsel şarkıydı; ama o zaman ki vokal serhat diye bir elemandı ve sesi felaketti! şimdi them'in vokaliyle çok daha iyi olmuştur sanıyorum ; ) başarılar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Elfender mesajına güleyim mi kızayım mı :)=
Serhat'ın sesi bence gayet iyiydi.Ben çok beğenirdim.
Ahmetcim demo da kaydedicez dinlersin bol bol :)=
Thrash till the end di mi? :)=

yok kızma bana ya, kızdırmak için söylemedim...
sadece ben beğenmiyordum, ama sen beğeniyorsan bir bildiğin vardır tabi?! yoksa arkadaşa bir kastım yok yane : ) kızdıysan kusuruma bakma :roll:

Herkesin bayramını DementiA ailesi olarak kutlarız!!!Umarız herkes mutlu olur,huzur dolu olur, vb. tüm güzel dilekler...
Sevgiler&Saygılar...

Geri