DementiA

23 Aralık 2006 Adana konserinden bi kaç fotoğraf. Fotoğraftaki tarihlere aldanmayın, makinenin hıyarlığı.

southerntrendkill027dj3.jpg

southerntrendkill040wm2.jpg

southerntrendkill042bv9.jpg

southerntrendkill047yp2.jpg

southerntrendkill049lj1.jpg

southerntrendkill066xt7.jpg

southerntrendkill073wo0.jpg

southerntrendkill050bq5.jpg

Ve işte Berkayın deyimiyle... Dementia: Eating is all it knows :LOL: (Adana'ya gidilir de hayvanat gibi Adana yemeden gelinir mi)
southerntrendkill092bl0.jpg
southerntrendkill091gt0.jpg

Kelly beni benden aldı, Berkay mosmor gitar takıntısını bir kenara bırakıp yardırmış olayı, alnının orta yerinden öpüyorum. Bir dahaki konserde Death Kelly ile görmek dileğiyle..

Ben ise halen daha dinleyeceğim şu 3 şarkıyı.. Yuh olsun.

Müzik müziktir. (İsimlere takılan arkadaşlar biraz düşünürlerse anlarlar dediğimi :) )

Ali olduğu sürece Dementia, Dementia olacaktır. Dementia grubunun geyik boyutunda bile hiç bir zaman stratejilere ihtiyacı olacağını sanmıyorum. :LOL: Sadece daha fazla yemek yememiz gerekiyor :mrgreen:

Eski bir DementiA elemanından

Ben eski DementiA basscısı Mehmet
Hayatım boyunca bi elemanı olmaktan gurur duyacağım tek grup DementiA.

DementiA bir thrash grubundan çok öte, elemanı olmak kadeş olmak, bi masalı paylaşmak, kimsenin duyamadığı o sıcak melodiyi tam içinde yaşamak, en derin en anlamlı armoninin içinde uçmak, dört nala son sürat ateşler çıkarırcasına elinde kılıç ardında hayatın önünde gençliğini yıpratmaya çalışan tüm tabular...

Savaşırken yaşamak sevdiklerinle barış içinde.
Bassımı çalarken elimde dizginleri kendi kendimin.
Ve daha kelimelerin kifayetsizliğine küfretmeme sebep pek çok anlam.

Yolunuz açık olsun DementiA
Saygıyla...

Re: Eski bir DementiA elemanından

armeno demiş ki:
, bi masalı paylaşmak, kimsenin duyamadığı o sıcak melodiyi tam içinde yaşamak, en derin en anlamlı armoninin içinde uçmak, dört nala son sürat ateşler çıkarırcasına elinde kılıç ardında hayatın önünde ..

Abi çok affedersin de,

tam Eren Kömürlü mesajı olmuş bu :D

21'inde Yolcu'da hasret gidereceğim Dementia ile. Zaten yeni kadrosuyla da bir türlü izleyemedim, Adana yiyemedim. Önce Ankara, sonra İstanbul... Hmm, belki sonra yeniden Ankara olur neme lazım.

Biz de hasret gidereceğiz zaten Ankara seyircisiyle. İstanbul'dan sonra tekrar bi Ankara konseri de olur mu olur valla, hatta olsun :D Şöyle sağlam bi thrash gecesi hiç fena olmaz :twisted:

Geri