Çalar Saat

cuma berideydik... ama açıkçası (umarım kimse kızmaz bu yazacağıma) maksimum 1 saat kadar dayanabildik. o nasıl bir duman ve havasızlıktı bilemiyorum.... :oops:
ama buna rağmen kulaklarımızın pasını atabildik azıcık da olsa.. bir şarkı bu kadar iyi nasıl çalınır ve söylenir arkadaş ! sweet child o'mine'ı orjinalinden çok daha iyi söylüyor ve çalıyorsunuz... tebrik etmek yetersiz... ayakta alkışlıyorum sizi

konuyu bölüyorum ama merak ettim. "Normal" ile Serhat'ın yolları ayrıldı mı yoksa başka bi yerde de çalıyorlar mı?

Selam arkadaşlar..

Samwise arkadaşıma katılıyorum cuma günü inanılmaz boğucuydu Beri Bar. Ben sigara içmeme rağmen acayip rahatsız oldum.Gerçi muzik yapan siz olunca buna da katlanılıyor :) Ama bunu birileriyle görüşüp çözüme ulaştırabilir misiniz aceba?

Repertuar için benim bi isteğim olacak 3 Doors Downdan "Here Without You"yu sizden dinlemeyi çok isterdim. Cumartesi günü dungeonda olucam :D

selam arkadaşlar:) bi konuya açıklık getireyim istedim bi arkadaş sormuş..SERHAT normalden ayrılmadi hem orda hem de bizimle çalio.Ve ilerde size başka süprizlerimiz olucak bu konu hakkında nese bu kadar.hihihi bekleyin görün:) bu arada 3 doors down isteği için de teşekkürler biz onu zaten yaptik cumartesi osman beyin gönlü isterse çalaris:)bu arada bugün iki parça daha ekledik gıcır sıfır heheh ikisede benim çok sefdiğim bi gruptan hohoho:) görüşmek üsere byes

eyvallah cevap için.. hatta eğer Osman kardeş kızmazsa bişey söylicem, ben çalarsaat programında da Serhat'ın sesini daha fazla duymak istiyorum. Sadece back vokalle sınırlı kalmasın yaa. Elbette bu grubun ana vokali Osman arkadaşımızdır ama arada bi dinlense de biz de Serhat'ı duysak derim...

arkadaşlar bakın çarşamba günleri beri daha sakin olduğundan havasızlık sorunu çok yok. ya da bence yok. haftasonları tamam haklısınız da dün iyiydi.
serkan arkadaşımıza bişii söylemek istiyorum, şöyle creed, nickelback falan ekleseniz mesela, ya da daha sert birşeyler.. hani arada türkçe çalıyorsunuz ve maalesef onları dinleyen ve isteyen bi kesim var okey de çalarsaat gibi deneyimli bi gruptan daha farklı ve yabancı şarkı beklentisindeyiz. bilginize beyler

selam...
serkan arkadaşımıza gruptan ve gelişmelerden haberler verdiği için teşekkür etmek lazım öncelikle çünkü o da olmasa gruptan başka kimsenin yazacağı yok :) farkettiyseniz başta kendi kendimize yazışıp duruyorken serkan ve osman arkadaşlarımızın katılımlarıyla forumumuz daha bir canlandı. gerçi artık sen de olmasan serkan kime yazardık bu düşüncelerimizi bilmiyorum.

gelelim eleştiri ve öneriler köşesine :D daha önce de çok kez yazdığım gibi şarkı seçimleriniz çok güzel.. gerçi benim gönlüm ister ki başka hiç kimsenin çalmadığı, çalamadığı şarkılar da seçelim size ki çalarsaat farkı iyice çıksın ortaya. bir arkadaş yazmıştı, hani bar ortamı ve belirli bir çizgi var orda ama ben yine de gerek programın başında çaldığınız slowlara gerekse de coştuğunuz bölümdekilere daha büyük bir değişiklik öneriyorum. gerçi maalesef gelenlerin hepsinin anladığından da emin değilim ama türkçe parçalar yerine (çünkü artık herkes çalıyor ve sizin dışınızda bazı arkadaşların programları mor ve ötesi ya da duman konseri gibi olmaya başladı) şöyle bir dream theater, depeche mode gibi sağlam gruplardan şarkı seçseniz. tabii sadece türkçe parçalara eşlik edebilen zavallı insanlar için de birşeyler çalın ama bizi de düşünün ;) çünkü, sizden önce sahne alan arkadaşlar çalıyo, verilen ara'larda yoğun istek üzerine dj çalıyo, bir de siz aynı parçayı çalınca, her ne kadar siz çaldığınız için keyifle de dinlesek, bir yerde aynı gece o parçayı 3-4 kez dinlemiş oluyoruz. bunun yerine önerilebilecek en iyi parçayı zaten çalıştığınızı yazmışsın, osman beyin keyfi lütfen bi gelsin de şöyle bir 3 doors down dinleyelim sizden. (şahsen ben blind guardian, breaking benjamin, crossfade gibi gruplardan parça bekliyorum :D:D:D, bakalım süprizlerin içinden ne çıkacak.. haa ya da prodigy nasıl ???) Değişiklik deyince aklıma geldi, bugüne dek kimsenin söylemeye cesaret edemediği gruplara el atacaksak, gelin beni dinleyin portishead çalışın :p

ayrıca bundan haftalarca önce "coming soon" dediğin web sayfası çalışmalarınız ne alemde bakalım ? hiç ses seda yok hala !!! merakla bekliyoruz bak... arkadaşlara tavsiye ettiğimiz zaman "bak bu da web sayfaları" diyebilelim, canımız istediğinde bir iki parçanızı dinleyebilelim.

bu arada merak ettiğim bir soru; yeni bir grupsunuz belki ama kendinize ait bir besteniz yok mu? Program başında ya da sonunda kendi parçanızı çalmak da ses getirebilir.

şimdilik bu kadar... devamı yarın... take care millet 8)

selam arkadaşlar:) yılbaşı programı sanırım son aldığım bilgilere göre şöle olmasi lazim.. iki program var biri BERİ de biride DUNGEON da..
BERİ de 10 gibi başlayıp 1 e kadar calip 1:30 gibi DUNGEON da çalmaya başlıcas herhalde bi değişiklik yoksa:) gerçi biras yoğun bi program olcak ama olsin ben alişkinim böle şeylere...eleştirelere gelince sadece bişi sölicem.. zaten şarkı konusunda çok hassas dönemdeyiz ve yeterince hızlı olduğumuza inanıyorum her hafta minimum 2 veya 3 şarkı eklemeye çalişiyorus ve bu gayet iyi bi rakam.. teşekkürler sağlıcakla kalin..

Merhaba arkadaşlar !
Her geçen gün artan ilginize teşekkür ediyorum . Şarkı seçiminde hassas davranmaya çalışıyoruz . Grup olarak biz de herkesin çalmadığı parçaları çalmaya dikkat ediyoruz ancak bu o kadar kolay birşey değil çünkü çalacağımız parçanın birden fazla özelliğe sahip olması gerekiyor dolayısıyla parça seçimi sanıldığından daha sancılı bir süreç .

Web sitesi için fotoğraf çekiliyoruz , site çalışmaları zaten yapılıyor. fotoğrafları hallettikten sonra site neredeyse hazır olacak .
Güzel ve kaliteli parçalar yapmaya devam edeceğiz .
Herkes kendine iyi baksın
Sonra görüşürüz

slms...uzun zamandır çalar saati dinliyorum.bence grup elemanları kendi içinde çok uyumlu,serkan arkada fazla görünmediğini düşündüğün için mi ayağa zıplıyosun???herneyse grup gerçekten müthiş...yalnız sadece serkan ve vokalist arkadaş cevap yazmış,diğerleri yazılanları önemsemiyor mu?

valla önemsemediklerini sanmam ama buraya yazmadıkları kesin. daha önce arkadaşlar yazmış ama açıkçası hala bize katılmalarını bekliyorum şahsen. serhat ve görkeme iletilmesi mümkünmüdür...

selam.. zıplamamın herhangi bi sebebi yok içimden gelio..ve beni eskiden tanıyanlar bilir ben sahnede daha çok delilikler yaptim bu hiç bişey değil.. zıplamasamda ben kendimi gösterir ve belli ederim merak etme...teşekkürler

serkan merhaba. detoneden ayrılmanın nedeni neydi acaba? sen ayrıldıktan sonra baya bir yabancılık çektik çünkü detoneye karşı. ayrıca bunca yıldır nerelerdeydin çalarsaatle başlamadan önce...

valla arkadaşlar süperdiniZ.her hafta Israrla geliyoruz.yeni eklediğiniz Parçalar çok hoş,çok eğleniyoruz.serhat daha çok şarkI söylemeli.bu arada seRkan kendini başka nasıl belli ediyosun bilmiyorum ama ben burda sana bi bulmaca hazırladım,bakalım bulabilicek misin?yazıyı sadece dikkatli oku...sahnede daha çok delilikler yapmanı merakla bekliyoruz,görkem çok şirinsin ve alpi aratmıyosun...

:) selam arkadaşlar..DETONE'den 2003 yaz başinda ayrıldim o yaz marmaris te çaldim ve geldiğimde CROAK diye bi grup kurdum ve yine OSMAN , ALP vardi..bass gitarda MUSTAFA ve klavyede MERT vardi.O
da çok başarili bi gruptu.Sonra ben tekrar marmarise gittim 2004 yazını da orda geçirdim..Geldiğimde CROAK devam ediyordu.SONRa SERHAT abinin bir teklifi üzerine böyle bir grup ortaya çıktı ve ben hayalimde ki basçıyla çalişmaya başladim süper oldu:)) teşşekkürler..byes

Sevgili arkadaşlar ben çok özürdileyerek bunu söylüyorum..ortamı samimi bulduğum için yazıyordum ama artık yazmamaya karar verdim kusurabakmayın çünkü bazi arkadaşlar samimiyetten ve gırgırdan anlamıyo..nese sağlıcakla kalın byes.. zazo arkadaşım bulmacanın cevabına gelince zıpır kelimesinin anlamını bildiğine inanıyorum saygılar..

herkese merhaba...
ben serkan arkadaşımızın son yazdıklarına şahsen çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. açıkçası direk kendisine de ilettim bu düşüncemi ama bir kez de burdan rica etmek istedim. sevgili serkan, grup adına senden ve osman arkadaşımızdan mesaj alma ayrıcalığından mahrum kalacaksak bizlerinde buraya yazmasına sebep kalmayacak. ben zazo arkadaşımızın artniyetle yazdığına inanmıyorum, değil mi zazo? sanal ortamdaki ifadeler bazen yanlış anlamalara neden olabiliyor işte..
bu nedenle umuyorum ki yeni mesajlarını ve çalarsaat'ten haberleri alırız senden :)

aaaa ama oldu mu serkan abi ya ? ne güzel yazışıyor fikir alışverişinde bulunuyoduk. herkesin fikir ve kararlarına saygı duyarım ama boşver sen seni anlamayanları ya.. bak bekliyorum mesajlarını lütfen

Geri