Çalar Saat

ilginç mesajlaşmalara,kişisel problemlere,hakaretlere biraz ara verilirse, çalarsaatten bir istediğimiz olacak.Bir zamanlar tibet ağırtanın yat geliyorum diye bir parçası vardı. bu parçayı bir ara repertuarınıza ekleyip çalarsanız sevindirirsiniz bizleri. ayrıca sertapın yok mu diye bir parçası var . belki ona da bir cover düşünürsünüz. iyi yorumlayıp çalarsınız diye bir fikir var sadece kafamda. ne kadar dikkate alınır bilemem ama....

gargarensis demiş ki:
ilginç mesajlaşmalara,kişisel problemlere,hakaretlere biraz ara verilirse, çalarsaatten bir istediğimiz olacak.Bir zamanlar tibet ağırtanın yat geliyorum diye bir parçası vardı. bu parçayı bir ara repertuarınıza ekleyip çalarsanız sevindirirsiniz bizleri. ayrıca sertapın yok mu diye bir parçası var . belki ona da bir cover düşünürsünüz. iyi yorumlayıp çalarsınız diye bir fikir var sadece kafamda. ne kadar dikkate alınır bilemem ama....

benim de çok sevdiğim ve cover yapılırsa çok ii olacağını düşündüğüm bi şarkı war..bora öztoprağın seni seviyorum şarkısı wardı baya eski bi şarkı..bence ortaya ii bişeyler çıkabilir,sevgili grup üyeleri sizce nasıl olur :?:

ya çalar saat üyeleri,özellikle görkem,sayfalarınızı okudum az önce,55 ten sonrasını,ve gerçekten sinirlendim yer yer de güldüm,bu him 21 denen elemana siz prim veriosunuz bilmem farkındamısınız..bırakın adam kendi kendine yazsın yaw..hiç kimse himlemesin bakalım nereye kadar gidecek..okadar çok ciddiye alıp cevap vermişsinizki adama o da kendini BİŞE sanmış..böle her yoruma atlayıp ta saçma salak şeyler yazanlara bukadar prim wermeyin ya..misal the black,misal him21..burası forum,burda elbetteki eleştirilerede yer war ama tartışmanın da bi adabı wardır kardeşim..2 gün oldu çalarsaat sayfasına gireli bukadar seviyesizlik görmedim..keşke sayfalar yerli yerinde dolsa..son olarak himmisin nesin??adamlar çok ii,ben eski bi anemi dinleyicisiyim ama çalarsaatti dinledikten sonra eğlenemiorum anemide nedense..bu zevki çalarsaatten sonra bide detonede aldığımı söleyebilirim..sende biras kendine gel artık beğenmiosan dinlemezsin..sana bukadar saygısızlık yapma hakkını kimse wermio..hade herkese eywallaa..sayfaları okurken dolmuşum yaw.. :roll:

gargarensis demiş ki:

ben o şarkıyı cok seviyorum cok uzun zamandır da aklımda...ama şarkıyı bulamıyorum sende var mı?

gargarensis demiş ki:

Yat geliyorum....O şarkı uzun zamandır aklımda....çok seviyorum ben ....Ama şarkıyı cok aramama ragmen bulamadım....Nerede bu şarkı...
Sende var mı?

Birileri amacına ulaştı...Him olduğu mühim değil...Farkettiyseniz bütün İzmirli grupların sayfaları ziyaret edilmez oldu.Edilse bile müzik namına mesaj atılmıyor.Bu durumu kınıyorum :)

IbanezRB demiş ki:
Birileri amacına ulaştı...Him olduğu mühim değil...Farkettiyseniz bütün İzmirli grupların sayfaları ziyaret edilmez oldu.Edilse bile müzik namına mesaj atılmıyor.Bu durumu kınıyorum :)

bumudur yani??arada bi durgunluk yaşanır ama him gittiinden beri çalarsaate kimse gelmez olmuş..yapmayın arkadaşlar :(

Geri