Çalar Saat

g-string demiş ki:
IbanezRB demiş ki:
Birileri amacına ulaştı...Him olduğu mühim değil...Farkettiyseniz bütün İzmirli grupların sayfaları ziyaret edilmez oldu.Edilse bile müzik namına mesaj atılmıyor.Bu durumu kınıyorum :)

bumudur yani??arada bi durgunluk yaşanır ama him gittiinden beri çalarsaate kimse gelmez olmuş..yapmayın arkadaşlar :(

Burdayız arkadaşlar hiç bir yere gitmedik :) her zaman giremiyorum bu aralar internet e ondan böyle oluyor...Yoksa cami avlusunda bulduğum ellerimle büyütüp bugüne kadar kol kanat gerdiğim hastalandığında sabahlara kadar uyumadığım....Ona bişey olsa ben ne yaparım diye düşündüğüm canım forumumu yalnız bırakırmıyım....

calarsaatgitar demiş ki:
g-string demiş ki:
IbanezRB demiş ki:
Birileri amacına ulaştı...Him olduğu mühim değil...Farkettiyseniz bütün İzmirli grupların sayfaları ziyaret edilmez oldu.Edilse bile müzik namına mesaj atılmıyor.Bu durumu kınıyorum :)

bumudur yani??arada bi durgunluk yaşanır ama him gittiinden beri çalarsaate kimse gelmez olmuş..yapmayın arkadaşlar :(

Burdayız arkadaşlar hiç bir yere gitmedik :) her zaman giremiyorum bu aralar internet e ondan böyle oluyor...Yoksa cami avlusunda bulduğum ellerimle büyütüp bugüne kadar kol kanat gerdiğim hastalandığında sabahlara kadar uyumadığım....Ona bişey olsa ben ne yaparım diye düşündüğüm canım forumumu yalnız bırakırmıyım....

gözümüz yollarda kaldı,hoşgeldin..böle kaliteli bi grubun forumu 2. 3. sayfalara düşmemeli :!:

Forumumuz 2. ve 3. sayfalara ve allah o günleri göstermesin ama 4. sayfalara düşütğünde benim böğrüme hançerler saplanmakta ve gözlerimden gözyaşı yerine kan akmaktadır.... Öyle günlerde yolda yürürknen insanların bana için için böle kıs kıs güldüğünü hissederim, o yüzden pek yürümem...Sanki yanardağ kenarında yalınayak kalmış bir çocuk gibi hissederim.....
Ya da aşşağıda dev kazıkların olduğu bir bahçeye doğru 100. kattan düşüyomuş gibi olurum.....Böyle günlerde tek tesellim " allahtan saçım var ya o da olmasaydı " olur....
O yüzden bizim forumumuz öyle sayfa falan düşemez mahfoluruz biteriz o zaman....
Bizi seven herkes mesaj atsın buraya bu bizim için hayattaki tek önemli gösterge çünkü....

calarsaatgitar demiş ki:
Forumumuz 2. ve 3. sayfalara ve allah o günleri göstermesin ama 4. sayfalara düşütğünde benim böğrüme hançerler saplanmakta ve gözlerimden gözyaşı yerine kan akmaktadır.... Öyle günlerde yolda yürürknen insanların bana için için böle kıs kıs güldüğünü hissederim, o yüzden pek yürümem...Sanki yanardağ kenarında yalınayak kalmış bir çocuk gibi hissederim.....
Ya da aşşağıda dev kazıkların olduğu bir bahçeye doğru 100. kattan düşüyomuş gibi olurum.....Böyle günlerde tek tesellim " allahtan saçım var ya o da olmasaydı " olur....
O yüzden bizim forumumuz öyle sayfa falan düşemez mahfoluruz biteriz o zaman....
Bizi seven herkes mesaj atsın buraya bu bizim için hayattaki tek önemli gösterge çünkü....

görkem ne dion allahsen :D walla ben 3.sayfayı gördüm geçenlerde..iyi bari allahtan sen görmemişsin :LOL:

3. sayfaya düştüğümüz kara günlerde ben o gün kendimi odama kilitler yatağımdan çıkmam akşama kadar, ağlarım, arada sırada 1. sayfa da olan gruplara bakar kıskançlık krizlerine girerim..... Zaten hemen diğer grup arkadaşlarım da ağlayarak gelir ve haberin varmı olanlardan derler birbirimize sarılır ve bu günleri atlatıcağımıza dair birbirimize söz veririz....

demekkı düşmemesı için tartısmamız gerekıo :D saka bı yana bazı grupların forumlarından sayfalar sılınmıs aman dıkkar burdaada olmasın yoksa halımız harab bu arada önumuzdekı hafta sonu ordayım yıne bu sefer ılk calar saaatı dınlıcem gıdıpp :)

IbanezRB demiş ki:

BU ARADA HİM 21 SUANDA FETHIYEDE YANI BURDA FORUMA COK SIK GELEMIO CUNKU YOUN CALISMALRI WAR AMA HEMEN HEMEN BIRLIKTEYIS ONUN YERINE BN CWPLIIIM FORUMDA KIMSEYLE MUNAKASAYA GIRMEK ISTEMIORUS SATEN AMA HERKES NASIL KENDI OLUMLU FIKRINI BELIRTIOSA BAZI OLUMSUZLUKLARIDA BELIRTMEK HAKKIMIZ DIE DUSUNUORUM O YUZDEN HER FIKIRIMIZI SÖLEDIGIMISDE BU CALAR SAAT ÜYELERI TARAFINDAN DEILDE BAZI FORUM SAKINLERI TARAFINDAN YANLIS ANLASILIO O YUZDEN HIM YADA BI BASKASINUN YAPTIGI OLUMSUZ YANITLAR RAHATSIZ EDICEKSE CALARSAATI RAHATSIZ EDER WE BUNADA TEPKIYI SANIRIM ONLAR GÖSTERIR...BUNUN DISINDA FIKIR BELIRTMEK ISTEYEN ARKDSLARDAN TEK ISTEGIM BIRBIRIMIZI KIRMADAN YAZISALIM TEŞEKKÜRLER.......... :!:

IbanezRB demiş ki:

BU ARADA HİM 21 SUANDA FETHIYEDE YANI BURDA FORUMA COK SIK GELEMIO CUNKU YOUN CALISMALRI WAR AMA HEMEN HEMEN BIRLIKTEYIS ONUN YERINE BN CWPLIIIM FORUMDA KIMSEYLE MUNAKASAYA GIRMEK ISTEMIORUS SATEN AMA HERKES NASIL KENDI OLUMLU FIKRINI BELIRTIOSA BAZI OLUMSUZLUKLARIDA BELIRTMEK HAKKIMIZ DIE DUSUNUORUM O YUZDEN HER FIKIRIMIZI SÖLEDIGIMISDE BU CALAR SAAT ÜYELERI TARAFINDAN DEILDE BAZI FORUM SAKINLERI TARAFINDAN YANLIS ANLASILIO O YUZDEN HIM YADA BI BASKASINUN YAPTIGI OLUMSUZ YANITLAR RAHATSIZ EDICEKSE CALARSAATI RAHATSIZ EDER WE BUNADA TEPKIYI SANIRIM ONLAR GÖSTERIR...BUNUN DISINDA FIKIR BELIRTMEK ISTEYEN ARKDSLARDAN TEK ISTEGIM BIRBIRIMIZI KIRMADAN YAZISALIM TEŞEKKÜRLER.......... :!:

g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:
gözümüz yollarda kaldı,hoşgeldin..böle kaliteli bi grubun forumu 2. 3. sayfalara düşmemeli :!:

ciddi olamazsın 8O

walla çok cidiiyim..buarada çalarsaat üyelerine duyurulur..him 21 den haber gelmiş..ama bizim cevaplanmamız istenmiomuş :LOL:

yok cnmcım ya o demedı bn dıorum onun yerıne:)) bızım aramısda sorun yok artık ya onlada olmasın :)

the_black demiş ki:
g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:

ciddi olamazsın 8O

walla çok cidiiyim..buarada çalarsaat üyelerine duyurulur..him 21 den haber gelmiş..ama bizim cevaplanmamız istenmiomuş :LOL:

yok cnmcım ya o demedı bn dıorum onun yerıne:)) bızım aramısda sorun yok artık ya onlada olmasın :)

the_black cim o şahıs herkese fazlasıyla hakaret etti..o yüzden sende onun adına konuşmayı bence bırak,kimseyle sorunlarını kolay kolay halledebileceğini zannetmiyorum..aman bananeyse neyse işte..

evet ya onun o kımseyı begenmez tavırları benıde sayfalardan sogutmustu.hemen hemen bütün izmirli grupları aşşagıladı.neyse bu gruplar ıcın ıyı bır gösterge oluyor.nekadar destek gördüklerını daha ıyı anlıyorlar..Görkem Buarada bizim cd cıdden yattı galıba?!!

g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:

ciddi olamazsın 8O

walla çok cidiiyim..

çok abuk birşey bu yani böyle düşünebiliyorsan eğer hakikaten diyecek birşey yok..en güzel cevabı görkem vermiş aslında zaten forumda birinci sayfada olmayı ne kadar önemsediklerini ( :!: ) anlatarak..

silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:

ciddi olamazsın 8O

walla çok cidiiyim..

çok abuk birşey bu yani böyle düşünebiliyorsan eğer hakikaten diyecek birşey yok..en güzel cevabı görkem vermiş aslında zaten forumda birinci sayfada olmayı ne kadar önemsediklerini ( :!: ) anlatarak..

ee??yani?? benim neyi ne şekilde düşündüğüm seni niye bukadar alakadar ediyo onu anlayamadımm..elbetteki bütün gruplar önemsiyo forumlarını..

g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:

ciddi olamazsın 8O

walla çok cidiiyim..

ee??yani?? benim neyi ne şekilde düşündüğüm seni niye bukadar alakadar ediyo onu anlayamadımm..elbetteki bütün gruplar önemsiyo forumlarını..

aslında hiçte komplike bir durum değil ve gayet basit bir mantığı var ama yinede anlayamamana şaşırmadım...senin anlayacağın şekilde anlatmaya çalışayım o zaman..şöyle ki : sen şu anda forumdasın...düşüncelerini buraya göndermen demek insanların bunlar hakkında yorum yapmasınada izin vermen demek oluyor..tartışma platformu falan gibi tabirlerde kullanılıyor forumlarla ilgili (belki birşey anımsatır)yani sana özel ilgi gösterdiğim için,ya da özellikle senin düşüncelerinle ilgilendiğim için burada bekleyip sana cevap yazmıyorum..düşünceni yanlış buluyorum ve buna yorum yapıyorum..yine anlayamadıysan tekrarlı ve yavaş oku.. 8O :arrow: :LOL:
bütün gruplar forumlarını önemsiyor mu onu bilemem ama kaliteli bir grup 2. 3. sayfalara düşmemeli diye bir cümle kurmuş olman çok trajik senin açından..ne alakası var kalite ile sayfa sayısının..

Geri