Çalar Saat

silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:
:LOL: walla çok güldüm yazdıklarına..trajik hı.. :LOL: :LOL:

ilerleme kaydetmen sevindirici...:twisted:

aferm kıs silmarillion, gurur duyuom senle, yakından takip ediom, ilgiyle isliom, ayakta alkıshlıom eheh ;)

pardon forum kuralları :

aferim kız silmarillion, gurur duyuyorum seninle, yakından takip ediyorum, ilgiyle izliyorum, ayakta alkışlıyorum ah-hah-hah... ;)))

silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:
gözümüz yollarda kaldı,hoşgeldin..böle kaliteli bi grubun forumu 2. 3. sayfalara düşmemeli :!:

ciddi olamazsın 8O

walla çok cidiiyim..

çok abuk birşey bu yani böyle düşünebiliyorsan eğer hakikaten diyecek birşey yok..en güzel cevabı görkem vermiş aslında zaten forumda birinci sayfada olmayı ne kadar önemsediklerini ( :!: ) anlatarak..

ee??yani?? benim neyi ne şekilde düşündüğüm seni niye bukadar alakadar ediyo onu anlayamadımm..elbetteki bütün gruplar önemsiyo forumlarını..

aslında hiçte komplike bir durum değil ve gayet basit bir mantığı var ama yinede anlayamamana şaşırmadım...senin anlayacağın şekilde anlatmaya çalışayım o zaman..şöyle ki : sen şu anda forumdasın...düşüncelerini buraya göndermen demek insanların bunlar hakkında yorum yapmasınada izin vermen demek oluyor..tartışma platformu falan gibi tabirlerde kullanılıyor forumlarla ilgili (belki birşey anımsatır)yani sana özel ilgi gösterdiğim için,ya da özellikle senin düşüncelerinle ilgilendiğim için burada bekleyip sana cevap yazmıyorum..düşünceni yanlış buluyorum ve buna yorum yapıyorum..yine anlayamadıysan tekrarlı ve yavaş oku.. 8O :arrow: :LOL:
bütün gruplar forumlarını önemsiyor mu onu bilemem ama kaliteli bir grup 2. 3. sayfalara düşmemeli diye bir cümle kurmuş olman çok trajik senin açından..ne alakası var kalite ile sayfa sayısının..
yapılan geyıgı sen bıle önemseyıp cvp verdıgıne göre sayfanın düşmesinin önemli olması normal.yada sayfa sayısını artırmak ıcın böyle atlayıp cewap wermıs olabılırsın buda düşünülebılır.emınım boyun uzuyodur haklı haksız yargılayıp insanları aptal yerıne koydugunu sanmakla

X-Phile demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:

aferm kıs silmarillion, gurur duyuom senle, yakından takip ediom, ilgiyle isliom, ayakta alkıshlıom eheh ;)

pardon forum kuralları :

aferim kız silmarillion, gurur duyuyorum seninle, yakından takip ediyorum, ilgiyle izliyorum, ayakta alkışlıyorum ah-hah-hah... ;)))
kınada yak barı tam olsun..bısde senınle gurur duyuyoruz böyle seylerle gurur duydugun için

unholy_goddess demiş ki:
X-Phile demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:

pardon forum kuralları :

kınada yak barı tam olsun..bısde senınle gurur duyuyoruz böyle seylerle gurur duydugun için

ben tenezzül edip bişe yazmaya gerek duymadım ama çok yerinde şeyler sölemişsin unholy_goddess..

forum yine sallanıyor valla :)

zaten forum forum olmaktan grup grup olmaktan müzik müzik olmaktan çıkmış
arkdaşlarım sakin biraz valla bir okuyorum herkes takmış birbirine neler olmuş böle yine

çalarsaat kitleleri sallamaya devammı ediyor amanın bu gidişin sonu yeni bir kültür patlaması olacak :)

olsun olsun müzikten gelen patlama iyidir
diyelim
birde
geldi bahar ayları gevşedi gönül yayları da diyerek bu bölümleride kaynaşma olarak nitelendirelim

calarsaatgitar demiş ki:
him21 demiş ki:
ya gorende seni sutten cikmis akkasik zannedecek ben bulaflari soledim ama bedavadan degil okuyan okuyacagi ni anlar ve muhakkak gorur anlatmak istediklerimi eee uzun zamandir yazamiyorum calar saat yazin ne yapiyo acaba merak ettim ??

ovv shit...foruma hortlaklar gelmiş...sen atılmamışmıydın? Biz neden gelin güvey olduk ya ...kim çıkardı bu söylentileri....cevap verin arkadaşlar...

ben cevap vermek istiyorum bir kaç sayfa önce arkadaşın bitanesi bi foto yayınladı kısa film mi desem :) böle kafasını vura vura bilgisayarda dağıldığını izledik him21in sanırsam o arkadaş olaya hiyle hurda karıştırdı bizde öldü sandık hikaye böyle başladı

kimdi o arkadaş çıksın ortaya çalarsaatgitarcım bi görüşecek onunla :p

X-Phile demiş ki:
silmarillion demiş ki:
g-string demiş ki:

pardon forum kuralları :

ben de seni yakından izleyip ilgiyle takip ediorum artık....

Çalar Saat
Salı-Cuma Beri Bar
Çarşamba-Cumartesi Ooze barda sahne almaktadır...Evlere özel servisimiz yoktur....Çalınan şarkı bi daha çalınmaz...dinlediğiniz bir parçayı 3 gün içinde bize geri çalarak iade edebilirsiniz...

unholy_goddess demiş ki:
yapılan geyıgı sen bıle önemseyıp cvp verdıgıne göre sayfanın düşmesinin önemli olması normal.yada sayfa sayısını artırmak ıcın böyle atlayıp cewap wermıs olabılırsın buda düşünülebılır.emınım boyun uzuyodur haklı haksız yargılayıp insanları aptal yerıne koydugunu sanmakla

ya şu sayfa sayısı olayını ne kadar kafanıza takıyorsunuz ben onu anlayabilmiş değilim hala..ayrıca sen ne demek istemişsin o bile belli değil yani öyle de bir sorun var o yüzden seni hiç anlamış değilim..çünkü bir sürü şey yazmışsın ama tekrarlı okusaymışsın keşke sen de...
şöyle ki : yapılan geyik gibi bir durum varsa bunu ben yapmadım 8O yani ben gayet ciddiydim :LOL: niye diye sorarsan da o da şöyle ki :arkadaşın yazdığı şey üzerine ben ona sordum ciddi misin diye o da cevap yazdı evet diye yani bu durumda ortada bir geyik yok,biri seni kandırmış ya da sen birşey yazmak için yazmışsın..işte senin bahsettiğin atlama olayıda tam bu noktada senin atlamanla gerçekleşmiş oluyor... :LOL:
boyum konusundaki merakına gelince hayır uzamıyor.. malum ergenlik bitti vs..bunun tıbbi açıklamaları için google ı sana önerebilirim yani öyle bir şey tıbben imkansız yoksa olabilirdi neden olmasın :twisted:
ayrıca niye insanları haklı haksız yargılıyım yani ne alakası var ??? sadece fikir belirtmek istediğim konular olduğunda birşeyler yazıyorum ki bu da hepimizin ortak olayı..foruma girip insanların yazılarını printer dan çıkartıp duvara asmak için üye olmadım sende takdir edersin ki :twisted:

off ya mesaj fazla gitti neyse bu arada başka şeylerede bir şeyler yaziim bari...
mesela unholy_fışfış senin boyun kaç??yani boy konusunda ki merakın beni bu soruyu sormaya yöneltti..bu konuda bir problem yaşıyorsan eğer yukarıdada belirttiğim gibi forumun hiç faydası olmuyor..yani böyle mesajlara atlamakla uzamaz 8O :arrow: :LOL:

nick i ipli don manası taşıyan arkadaşa gelince çalarsaat haftada 4 gün çalıyo..sen başka grupla karıştırdın galiba..hergün dinlemek isteyecek kadar sevdiğine göre bilmemen imkansızdır diye düşünüyorum çünkü :LOL: :LOL:
ayrıca sen söylemeden ben söyliim biliyorum nickinin başka anlamlarıda var..gitarın ortadan 3. teli,kemanın en üst teli,bach ın bir bestesi falan ama nedense bana bu anlamları çağrıştırmıyorsun...
neyse...
seni ipli don sanan benim gibi başka insanlarda varsa ve burayı okurlarsa en azından sadece ipli don olmadığını öğrenmiş olurlar... :LOL:
teşekküre gerek yok yine de ...

silmarillion demiş ki:
off ya mesaj fazla gitti neyse bu arada başka şeylerede bir şeyler yaziim bari...
mesela unholy_fışfış senin boyun kaç??yani boy konusunda ki merakın beni bu soruyu sormaya yöneltti..bu konuda bir problem yaşıyorsan eğer yukarıdada belirttiğim gibi forumun hiç faydası olmuyor..yani böyle mesajlara atlamakla uzamaz 8O :arrow: :LOL:
hepsını anladımda fışfış ne oluyo?bı saygısızlık ıfadesımı?senın bı dönem sümüklü böcek yada salyangoz gıbı bı avatarın vardı.keşke o kalsaydı senı daha cok tamamlıyordu.

silmarillion demiş ki:
nick i ipli don manası taşıyan arkadaşa gelince çalarsaat haftada 4 gün çalıyo..sen başka grupla karıştırdın galiba..hergün dinlemek isteyecek kadar sevdiğine göre bilmemen imkansızdır diye düşünüyorum çünkü :LOL: :LOL:
ayrıca sen söylemeden ben söyliim biliyorum nickinin başka anlamlarıda var..gitarın ortadan 3. teli,kemanın en üst teli,bach ın bir bestesi falan ama nedense bana bu anlamları çağrıştırmıyorsun...
neyse...
seni ipli don sanan benim gibi başka insanlarda varsa ve burayı okurlarsa en azından sadece ipli don olmadığını öğrenmiş olurlar... :LOL:
teşekküre gerek yok yine de ...

hakikaten nekadar boş ve gereksiz cevap vermek için zorlamışsın kendini ya..senin müzikle ilgili yorumlarını yada meraklarını nezaman okucaz acaba :?: evet çalarsati her hafta dinliorum fakat salı günleri çıktıklarından habersizdim..sanırım bu senin bi çok şeyden habersiz olup bu yüzden de böyle abuk sabuk her olaya atlamandan daha doğal olsa gerek :!:buarada saygısızlık edip forumdaki insanların nicklerini salak saçma ifade etmen de son derece terbiyesizce bi davranış..unholy fışfış deil seninde eğer gözlerinde yada algılamanda problem yoksa okuduğun gibi unholy_goddess..benim nickim hakkındaki yorumlarına gelince,yaklaşık bir hafta önce bununla ilgili açıklama yapılmıştı..ruh hastası olan him21 insancığı yine senin gibi atlayıp yorum yapmıştı..gerekli cevabı da fazlasıyla aldı..sizin gibi aklı başka yerlere çalışan insanlara ipli donu çağrıştırması çok normal,yadırgamıyorum,sadece iyi niyetle gülümsüyorum..ayrıca bundan sonra kendi adına konuş,herkese aynı şeyi çağrıştırıyo gibi bukadar gereksiz açıklamanın üstüne bi tane daha ekleme..insanlarla bukadar uğraşacağına kendi işlerinle yada müzikle ilgilen..

unholy_goddess demiş ki:
hepsını anladımda fışfış ne oluyo?bı saygısızlık ıfadesımı?senın bı dönem sümüklü böcek yada salyangoz gıbı bı avatarın vardı.keşke o kalsaydı senı daha cok tamamlıyordu.

fışfış bir saygısızlık ifadesi değil...nick in geri kalan kısmını hatırlayamadığım için kullandım..
bunun dışında eğer bana bir fotoğrafını gönderirsen zevkle avatarımı değiştiririm... 8O :LOL:

Geri