Çalar Saat

Arkadaşlar dün gece Bulutsuzluk Özlemi' nin vokalisti Nejat Yavaşoğulları bardaydı bizi kırmayıp bir de şarkı söyledi.....çok eğlenceli bir ortam oldu.....Teşekkür ediyoruz çok kendisine....
Bizim için de değişiklik oldu uzun zamandır saçı olan bir vokalistle çalmamıştık...İnsan bi garip hisedio :) neyse haydin kolay gelsin ....

Bak sen akşam ne kadar kalabalıkmışız meğer, o kadar belli olmuyordu halbuki...Sizleri adamakıllı dinlemeyeli bayaa olmuş, kulaklarımızın pası silindi ellerinize ağzınıza sağlık,bi de görkemin animatörlüğüne tabii :LOL:

Ooze'a geç saatte gelmem sebebiyle sizleri ancak son bölümünüzde dinleyebiliyordum o da ancak son bir iki şarkınızı hatta bazen hiç. Ancak dün gece biraz daha erken gelerek sizi daha fazla dinleme fırsatım oldu ve zevk aldım, eğlendim. Başarılar.

cuma günü Alsancakta içerken,birdenbire Çalar Saat geldi aklımıza,hadi dedik gidip dinleyelim kendilerini...o kadar çok özlemişim ki cidden ortamı,8-9 aydır dinlememiştim sizi...Sözlerimi Geri Alamam'ı da özlemişim,onu da farkettim...4final=4 büt gerginliğimi ortadan kaldırdığınız için teşekkürler dileyenzi..en kısa zamanda tekrar dinleme isteği yarattınız yine bende...

vi ar pilayink in beri buluz bar on çuızdey end fraydey.... vendzdey and saturdey vi ar in oz bar...ay dont kare if mandeys blek ....frayday aym in lav....end forevır trastink huv vi ar.....

:)

calarsaatgitar demiş ki:
vi ar pilayink in beri buluz bar on çuızdey end fraydey.... vendzdey and saturdey vi ar in oz bar...ay dont kare if mandeys blek ....frayday aym in lav....end forevır trastink huv vi ar.....

Sallama Görki ! din kardeşiyiz :D :D :D . İnsanın velisi almanca öğretmeni olunca İnglizcesi de böyle oluyor işte :D :p

calarsaatgitar demiş ki:

Sallama Görki ! din kardeşiyiz :D :D :D . İnsanın velisi almanca öğretmeni olunca İnglizcesi de böyle oluyor işte :D :p

Kimin velisi almanca öretmeniymiş ben annamadım.....?
Ayrıca olm ....."gitaristlerin solo atarken yüzleri neden kasılır" adlı soruya fazlaca felsefik yaklaşmışsın bence :)
Ben bilirsin cinlere ve böyle şeylere inanmam ....bence gitar ağırsa kasılır :)

Ayrıca " En şanslı insan henüz doğmamış olandır " lafı fazlaca Nazım Hikmet kokuyor....Olmamış olmamış olmamış.....Recep senin imzanı haftanın en kötü imzası seçtik 10 üzerinden 5 veriyoruz o da Nazım Hikmet'in hatırına....:) heheueh

Yaw aslında fizik öğretmeni de. Şimdi Fizik yazsaydım sonra yazmak istediklerimin bir anlamı kalmıycaktı :) .Biraz sallayayım dedim.Sende hemen su koyuverdin.Peeeeeeeeeeeh.

Geri