Çalar Saat

Yılların grubusunuz ama repertuarınızda yılların repertuarı bıraz yenılık sart gıbı gelıyo bana. Bırde parcalarda senkopları abartıyosunuz gıbı gelıyo parcaları bozuyo.Basarılar kolay gelsın...

Senkopların abartılması aynı parçaları sürekli çalmaktan kaynaklanıyor olabilir tabi abartılıyorsa, ki bana öle gelmio ama olabilir genede.... Senkoplar bilinçli eklenmiyor tesadüfen bişey yakalarsak koyuyoruz ondan sonra hep o şekilde çalıyoruz sonra belki bişey daha buluyoruz, e ta bi 2 yıldır çaldığımız parçalarada eklene eklene fazla kaçmış olabilir belki...neyse haydin kolay gelsin

night-osman demiş ki:
Yılların grubusunuz ama repertuarınızda yılların repertuarı bıraz yenılık sart gıbı gelıyo bana. Bırde parcalarda senkopları abartıyosunuz gıbı gelıyo parcaları bozuyo.Basarılar kolay gelsın...

Bazı parçalar da biz senkopları geyik olsun diye abartıyoruz sen acaba ona mı denk geldin?
Mesela " Geç Bunları" adlı parçada senkop manyaklığı yaptık ve rasgele bam güm vuruyoruz şarkının aralarında ama geyik olsun diye....Ona denk gelmiş olabilirmisin? Yoksa genelden mi bahsediosun?

Çalar saati ilk kez geçen hafta izledim ve gerçekten keyif aldım... uzun zamandır hangi bara gitsem çıkan gruplar pek tatmin etmiodu beni... ama bu grup fazlasıyla tatmin etti... Çalar Saat grubuna başarılarının devamını dilerim... Bu arada ikea_boy kimse seni takmıo şuanda hala ortalığı karıştırmaya çalışıosun... kirlilik yaratıosun... madem beğenmedin bi kere sölersin... işin b*kunu çıkarmazsın... hade git başkalarına sar... örneğin müzikten anlamayanlara sarabilirsin... hatta kendine sar... sende anlamıosun çünkü....

CherokeeKid demiş ki:
Çalar saati ilk kez geçen hafta izledim ve gerçekten keyif aldım... uzun zamandır hangi bara gitsem çıkan gruplar pek tatmin etmiodu beni... ama bu grup fazlasıyla tatmin etti... Çalar Saat grubuna başarılarının devamını dilerim... Bu arada ikea_boy kimse seni takmıo şuanda hala ortalığı karıştırmaya çalışıosun... kirlilik yaratıosun... madem beğenmedin bi kere sölersin... işin b*kunu çıkarmazsın... hade git başkalarına sar... örneğin müzikten anlamayanlara sarabilirsin... hatta kendine sar... sende anlamıosun çünkü....

yok arkadaşım bu adam(ikea:) kabullenemiyo kendini.. bi kabullense..bi barışsa kendiyle..her şey hallolacak:))))

bu arada görkem web sitenizde kayıtlarınıza yer vermeyi düşünüyo musunuz?

ikea_boy_reloaded demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:
Yılların grubu deiliz canım 2 sene oldu daha....Repertuar konusunda haklısın....Kısa bir zaman kaldı repertuar büyük bir değişim geçirecek...

8) özünüz olan "pop" a geri mi döneceksiniz? :LOL:

Biz hep ordaydık zaten geri dönmemize gerek yok....:)
Sizlerden birisi değiliz sanırım...:) Daha başka bişey söylemeye gerek var mı?

phantom_e demiş ki:
CherokeeKid demiş ki:

yok arkadaşım bu adam(ikea:) kabullenemiyo kendini.. bi kabullense..bi barışsa kendiyle..her şey hallolacak:))))

bu arada görkem web sitenizde kayıtlarınıza yer vermeyi düşünüyo musunuz?

web sitemize kayıtları da koymayı düşünüyoruz....Fakat " zalim " olmıcak...:)

calarsaat dinlemedim demiycem bende artik :)
ankaradan kardesimin mezuniyet olayı icin gelmistim...sonunda oz'a gitmek nasip oldu ve sahnedeki grup calarsaatti...levent yuksel coverlarını bayaa begendim...diger sarkı secimleriniz de gayet guzel...kolay gelsin ;)

bız hep calar saatı berı de dınlıoduk! oz da dınledık cok farklı ya.. sahne bana cok degısık geldı... berııı de manyaktılar. ama sankı oz da daa bı rahatlar yaa.. nıe kı ne?

Geri