Çalar Saat

genelde ozze a gec gittiğim için kacırıyorm.ama dinlediğim kadarıyla gercekten iyiler özellikle levent yüksel sarkılarını gercekten cok güzel ve eglenceli sunuyorlar.basarılar.buarada albümü dinlemedim ben :oops:

-osman- demiş ki:
desiree_ant demiş ki:
genelde ozze a gec gittiğim için kacırıyorm.ama dinlediğim kadarıyla gercekten iyiler özellikle levent yüksel sarkılarını gercekten cok güzel ve eglenceli sunuyorlar.basarılar.buarada albümü dinlemedim ben :oops:

beğendiğin için sağol :) albümüde dinlemeni dilerdim :D
ozaman dileğin kabul oldu :p :=)) dinledim dinlediimmm.ve gercekten cok begendim üstteki yazıyı yazdıktan sonraki gün dinledim hemde.artık ooze a daha erken gelicem inşallah.tekrar basarılarrr yada basarılarınızın devamını dilerim desem daha dogru olucak..

Ben de albümü dinlediğimi yazmıştım silmişler niye ki? ayıp bir şey mi söylemişim. allah allah :(
Neyse efenim ben dinledim çok da beğendim ısrarla yazacağım işte. Başarılarınızın devamını diliyorum ayrıyetten. ;)

fear of the darkı bu kadar iyi yorumlamışınız ya ...wicked game de yanında çok iyi giderdi..eskiden repertuarınızda varmış..doğrumu bilmem ama sizden wicked game'i dinlemek dinleyici kitlenizi çok memnun eder herhalde:)

exquerro demiş ki:
fear of the darkı bu kadar iyi yorumlamışınız ya ...wicked game de yanında çok iyi giderdi..eskiden repertuarınızda varmış..doğrumu bilmem ama sizden wicked game'i dinlemek dinleyici kitlenizi çok memnun eder herhalde:)

wicked game'in önceki senelerde himm yorumunu çalıyorduk daha sonra chris isaak'a benzer bir yorumunu çalmaya başladık bu aralar çalmıyoruz daha farklı şarkılar yapma projeleri içerisindeyiz teşekkürler ;)

istekler

selam

helldorado - a drinking song
hot hot heat - talk to me dance with me
papa roach - last resort
tibet ağırtan - yat geliyorum ( daha öncede istemiştim )
pinhani - dön bak dünyaya

beride bunları sizden dinlemek isterdim. umarım çalarsınız. bu arada shaft programlarınız hala devam ediyor mu? teşekkürler.görüşmek üzere...

Selam arkadaşlar....
Şu aralar Çalar saat gerçekten acayip yoğun çünkü klibimizin montajı bitmek üzere ve bittikten sonra albümün ulusal dağıtımı ile klibin müzik kanallarında dönmesi başlayacak. Kanallarla görüşmeler ve bu tarz organizasyonlarla uğraşıyoruz sürekli o yüzden pek fazla repertuar ile ilgilenemiyoruz ama bu aralar 3-4 şarkı ekledik gene....Ama repertuarımız önüne geçilemez bir şekilde sertleşmeye başladı :) Önümüzdeki günlerde Fear of the dark kadar ses getirmiş bir metal klasiği ile karşılaşacaksınız süpriz olsun umarım beğenirsiniz....Bunun dışında Tibet Ağırtan'ın yat geliyorum parçası çok sevdiğim ve gerçekten tutacağınada inandığım bir parça gargarensis bana özel mesaj atarmısın bu konuyla ilgili şarkıyı bulamadım ....görüşmek üzere

Shaft' ta programlarımıza bir süre ara verdik klip nedeniyle klibin çekimleri ve montajı tahmin ettiğimizden çok daha uzun bir zaman almakta ve bu yüzden bir süre Shaft' a ara verdik fakat önümüzdeki günlerde İstanbul yolları gene görünüyor gibi....

Geri