Çalar Saat

Kaliteli ve hatasız çalması onları izmir'in en iyi gruplarından biri yapıyor..albüm çıkartmış olsalar bile hala bir bar grubu sıfatından kurtulamadılar..yine de her fırsatta dinlemeye gidiyorum..

Teşekkür ederiz övgülerin için......Albümle ilgili patlamayı tekrar ertelemek zorunda kaldık inşallah eylül ayında gerçekleştireceğiz.....Barda çalmaya da sürekli devam edeceğiz çünkü en baştada istediğimiz zaten patlayalım meşhur olalım gidelim bu diyarlardan gibi bir istek değildi ....İzmir' i ve bizi gerçekten seven insanları bırakmaya niyetimiz yok...İzmir den ve izmir li olarak ulusal piyasada bir şeyler yapacağız bu fikre de alışılması zaten uzun bir süreç olacak...

bizi bırakmayacağınız için teşekkür ederiz we ne güsel işte dewam edin barlarda çalmaya şahsen ben p.tesileri beride çarş.cuma we c.tesileride ooze da sizi dinlemekten büyük zewk duyuyorum:)

pentagram

öncelikle kötülemek gibi bir amacım yok. sizi de beğenerek dinlediğimi yazmıştım daha önceleri. ama dikkatimi çeken birşey oldu. pentagramın fall of a hero şarkısı sizin öfken niye adlı parçanıza çok benziyor. aynı demek zor ama gene de çok benzer , özellikle girişi. sadece dipnot...

konser2007.jpg

Çalar saat çarşamba günleri ooze venue yü bırakmıştır...Bu çarşambadan sonra ooze barda sadece cumartesi çıkacaktır...cuma günleri ise henüz belli deildir...çarşambada belli deildir...belli olunca yen, programı duyuracağım...

Geri