flu

Re: böh

Evet aynen öyle, grup beste çalışmalarına da başladı hatta albüm planları da var, bence grubu dinlemeden karar vermeyin arkadaşlar.
Ayrıca grup hakkında daha fazla bilgiyi www.hangibar.com da grupla yaptığım ropörtajda da bulabilirsiniz.

çünkü ufaktan ufaktan beste olayına da girişmişler, bizzat basçı Atınç'a sordum...[/quote]

Biraz geçte olsa bir haber Flu grubu 7 Nisan 2006 Cuma aksamı yani bu aksam Tunalı Gölgede. Meraklı ve ilgili arkadaşlara duyrulur.Herhalde gece yarısına doğru başlarlar.Herkese selam.........

Flu... gereksiz cümlelere gerek yok, iyi ve sağlam bir grup... hepsinden öte farklı bir repertuar, oturmuş bir sound.. oldukça iyiler...

Sevgiler...

benim hocam atınç abi bencede süper grubu dinleme fırsatım olmadı ama atınç abi kötü iş yapmaz grupta süperdir bass gitarımı seviyorum :D

geçen hafta saatin bana göre geç vakitlerinde n'apalım n'apalım derken arkadaşların tafsiyesi üzerine gölge adlı güzide yere gittik kapıdan girmemizle "aym en eliyın aym e lidıl eliyın" nidalarının yükselmekte olduğunu farketmemle anaaaa diyerek coşkudan bayılmak üzereykene adının Flu olduğunu öğrendim ve şarkıya o davudi sesimle eşlik ettiğimi hatırladım bir anda... Sonradan çok fazla musikı den anlamama karşın hepsinin gerçektende "müzisyenler" vede çok iyi müzisyenler olduğunu anladım..
gerçekten şu ana kadar dinlediğim harikulade bir grup iyiki Ankara dasınız.
geç olsada öğrendik sizi artık hep geliriz

slm umarım grup üyeleri bu foruma bakıyodur, dunku hacettepe ekonomi toplulugu için yapılan roportajla ilgili herangi bi soru ekleme talebi olursa bıraktıgım karttan bana ulasabilirsiniz (acele cıktııım için sadece kartı bırakınca acıklama ihtiyacı duydum) :D

Bence Ankara'nın en iyi 3-4 grubundan birisidir flu. Hatta 1.liğe oynar çok rahat bence. Ankara'da pek çok grubu dinledim. Şu anda Flu başı çekiyor bence müzisyenlerin kalitesi ve sahne enerjileri açısından. Eğlenmek ise amacınız kafadan tek adres flu. Şapka çıkarırım ;)

Ben 2003 -2004 yılları arası Ankara'daydım ve o zamanlar Gölge'de çalıyordunuz. inanılmaz keyifle izlediğim gruplardan biriydi FLU.

tebrikler arkadaşlar...

teşekkürler bluebee, eksiğimiz interneti pek kullanmıyoruz insanlara ulaşmak için, bu da gerekiyor sanırım.. insanlar sağdan soldan duydukları ile yada tesadüfen geliyor izliyor tanıyor bizi. Beste çalışmalarımız da yoğunlaştı, bundan sonra burayı da ihmal etmicez, ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederiz..

Geri