Guitar rig 4 ve creative x-fi ses kartı line in sorunu

C

cageofmysoul

Merhaba arkadaşlar işletim sistemim windows 7 64bit olup Creative X-Fi Xtreme fatality pro ses kartım var programı Jack girişini hep mikrofondan kullanıyordum gerçi istediğim verimi alamıyorum ama şimdi Line-in e bağlamak istedim hiç bir fonksiyon elde edemiyorum yaptığım bi ayar mı yanlış bilemiyorum. on-board un line in ine giriş ini taktığım zaman çalışıyor ama ses kartında neden çalışmıyor acaba bilmediğim bi ayarımı var creative audio control ünde umarım az çok sorunumu anlatmaya çalışmışımdır şimdiden teşşekürler....

Öncelikle yazılımı tamamen kaldır. Sonra cd'yi tak ama aleti bağlama, yüklerken aleti takmanı isteyecek o zaman tak. Ve kur reset at, ardından sağ altta ki haporlöre sağ tıkla kayıt aygıtlarına gel orada Ses kartının simgesi cıkmalı (IN)onu varsayılan aygıt yapmalısın. Fakat özelliklere tıkla ve dinle seçeneğine gelip orada ki bu aygıtı dinle tik'i varsa kaldır. Ardınadn Kayıttan yürütme aygıtlara gel oradan da ses kartının OUT seçeneği olmalı. oradanda onu varsayılan aygıt yap ve reset at. Ve ses kartına bağladığın şeylere dikkat et hepsini doğru yere bağladığına emin ol. Guitar rig'e gelelim onda da ses kartını düzgün tanıtman gerekiyor. Onu sanırım kendin halledebilirsin İyi forumlar..

Geri