Karapaks

Ya şimdi şu Karapaks - Mavisakal gerginliği yaratan bir iki arkadaş hakkında bişeyler yazıcam da..hakkaten hiç hoş olmayacak..neyse..tutuyorum kendimi..nereye kadar bilmiyorum ama..
saygılar..

verdiğim habere tepki gösteren pek olmadı nedense.. gerçekten müzikle ilgilenen kişiler dışında..
ben yine de tekrar edeyim.. albüm anlaşması yapıldı ve 1 eylülde albüm rafta arkadaşlar.. şimdi kapak tasarımı ve klipler üzerinde çalışıyoruz.
konser görüşmeleri de var, takipt olun derim.. tabi müzikle ilgilenenler için diyorum..

sinantansal demiş ki:
verdiğim habere tepki gösteren pek olmadı nedense.. gerçekten müzikle ilgilenen kişiler dışında..
ben yine de tekrar edeyim.. albüm anlaşması yapıldı ve 1 eylülde albüm rafta arkadaşlar.. şimdi kapak tasarımı ve klipler üzerinde çalışıyoruz.
konser görüşmeleri de var, takipt olun derim.. tabi müzikle ilgilenenler için diyorum..
napalım abi aradı kaynadı senin msj :? :roll: kendi adıma,müzikle ilgileniyorum ben :)

yok ben ona sevindim ki ne kadar sevindiğim mesajlarımın içinde gizli ama kaynadı hakkaten araya bundan sonra müzik konuşulacak, müzikler konuşacak, zira dediğim gibi rock'ı kaybetmemiş bünyesinde koruyan az gruplarımız başımızın tacı her zaman

sinantansal demiş ki:
Biz sevincimizi yaşıyoruz abi, merak etme sen.. :D sabırsızlıkla bekliyorum eylülü..

serra_e demiş ki:
Ben de konserleri sormuştum ama... İzmir var mı planlar arasında?

Konserlerle ilgili bir iki organizasyon firması ile görüşüyoruz. Daha önce de belirttiğim gibi her ne kadar konserlerde KAN KOKUSU albümünü çalıyor olsak da (iki yol, ne kadar, balta... vs..) yeni albüm çıkmadan konser vermek doğru görünmüyor. Sadece eski parçaları çalarak konser yapmak yetmez seyirciye.. 2 sene önceki konserlerde "kraliçe karınca" parçasını çalıyorduk zaten ve yeni albüm parçası diye anons ediyorduk.. Bizler istiyoruz ki seyirci de parçaları bilsin ve bize eşlik etsin. yeni albümde de "iki yol" gibi birlikte söyleyeceğimiz başka parçalar da var.. Bu yüzden sanırım esas konser programı albüm çıktıktan sonra yoğun olacaktır. İzmire gelmek isteriz tabii ki.. en son izmir konseri unutulmazdı.. ben bile stage diving yapmıştım.. sanırım eylül ayından itibaren konser programı açıklarız. ama arada olursa anons ederiz mutlaka.
Takipte olun..
sevgiler.

konserde eşlik edebilmek için şarkının notasını olmasa bile sözlerini bilmek
gerekir sanırım. albüme de yaklaşık 2 ay var... hani diyorum... en azından
sözleri koysanız karapaks'ın siteye de biz de yavaştan çalışsak ;)

sinantansal demiş ki:
takipteyiz ;)

öyle olmuş gibiydi sanki :) ilk sayfalarda adını anımsayamadığım bir gaze-
tede çıkan röportajda bahsediliyordu... arşivi sağlam biri olsa da koysa
foruma, okusak :)

eski kayıtlarda indirilebiliyordu fakat cevdet tosyalının ayrılması ile vokal kayıtları yeniden yapıldı ve o kaldırıldı şu anda siteden parçaların 20şer saniyelik kısımları dinlenebiliyor

Cevdet abi nin ayrıldığı zamanlarda sormuştum Cevdet abi ye ne oldu diye? Hazır üyeler yazarken yine sorayım Cevdet abi neden gruptan ayrıldı. Hee bu arada Erdinç Ünlü'nün yorumuna veya katılımına laf edecek kadar ne bilgisiz ne de saygısız bir insanım...

Geri