Karapaks

sanmıyorum o derece olacağını! sonuçta anlaşılmış ve sadece baskısı kalan bir albüm var ortada, ama bu sessizlik insanı düşündürmüyor değil!

Dağıtımla ilgili bir sorun olabilir üyelerden birinin çıkıp açıklama yapması gerekiyor sessizliğin arakasından iyi haberler bekler gönül umarım herşey yolundadır.

benayevsen demiş ki:
üyelerden birinin çıkıp açıklama yapması gerekiyor sessizliğin arakasından iyi haberler bekler gönül umarım herşey yolundadır.
Merhaba eş-dost,
Grubun gidişatıyla ilgili sorun yoktur, sorunlar bürokratiktir (bandrol,dağıtım,vs.) ve zaman almaktadır. İki bayram arası albüm çıkarmak ne kadar doğrudur bilmem ama bizimki o zamana denk geliyor.
Sevgiler..

ben iki bayram arası çıkmasının albüm ve karapaks için uğurlu olacağına inanıyorum :D ama tabi kulağını sıkı tutmanız lazım ki gelirken kaçmasın ;) sabırsızlıkla bekliyorum albümle tanışmayı :D

selamlar

istanbulda dagitimi seyhan muzik yapacak, anadoluya kim yapacakti unuttum album kutlamasinda fazla kacirmisim kusura bakmayin:)

sanirim en fazla bie hafta icinde raflarda olacak ( en azindan istanbulda ) israrla plakcinizdan sorunuz :D

geldi geldi albüm iste biraz gec olsada guc olmamistir umarim. Hala sicak! ve hep oyle kalacaga benziyor!!:)

sevgili dostlar Karapaksın birinci albümü dağıtıma girmiş bulunuyor. artık müzik marketlerinden sorabilirsiniz.
Birinci videoklip televizyonlara servis ediliyor ve önümüzdeki hafta izleyebileceksiniz.
ikincisi çekildi, montajda, üçüncüsü de yolda..
web sitesi yeni formuyla haftaya açılıyor.
İnternet satış anlaşmaları yapılmak üzere.
yoğun günler geçiriyoruz, hepinize sabrınız için teşekkürler..
yakında albüm tanıtım konseri haberi vereceğiz.
sevgiler

Öncelikle en son katilandan baslamak isterim Erdinc Ünlü'nün sesini gercekten iyi buldum, yorumu enfes.
Kaan agabeyin güfte ve besteleri zaten tartışılmaz gene gitarını konuşturmuş.gitar adeta dile gelmis:)
Andy Wand Mavi Sakal'dan bildiğimiz gibi gene grubu götürenlerden o ana yolu-ritm- çiziyor.
Sinan Tansal'in tinilari gercekten hosuma gitti. Bazi parcalarda alip goturmus.
Timur Kursunoglu perkusyonla uyumlu parcalarin diri kalmasini saglamis.
Yani diyebilecegim B O M B A gibi bir grup uyumlu ve bir bütün halinde. Herkes elinden geleni göstermis ve bunun karsiligini mutlaka alacaklarini dusunuyorum. albüm biraz sert, depresif ve tam olabilecegi gibi olmus yani daha iyisi beklenemezdi kimsenin daha iyisini calabilecegini bekleyemezdim ya da daha iyi yorumlanabilecegini.
2 günden beri tekrar tekrar dinledim gercekten zihinde yer edebilen bence klasik olabilecek sarkilardan olusmakta.

p.s sevgili Kaan agabey konserlerde senden uzun sololar bekliyorum bunlar yetmiyor:)
p.p.s tek sevmedigim "gönlümde" olmus Erdinc Ünlü'nün sesi gayet güzel ama bilmiyorum belki yorumu sevmedim.. Ya da bu sarki Genc Osman Yavas'la ozdeslestigi icin..
Kusura bakmayin sadece dusuncelerimi dile getirmek istedim.
iyi gunler

haberler çook güzel... daha dinleyemesem de iyi bir albüm olduğuna inanıyorum... albümün yolu benim bulunduğum şehre çok geç düşmez umarım :) dilerim yeni site de forumu da açarsınız...

kolay gelsin

kralicekarinca demiş ki:
istanbulda dagitimi seyhan muzik yapacak, anadoluya kim yapacakti unuttum album kutlamasinda fazla kacirmisim kusura bakmayin:)

sanirim en fazla bie hafta icinde raflarda olacak ( en azindan istanbulda ) israrla plakcinizdan sorunuz :D

kralice karıncamız sen bizim beremiz, kaşkolumuzsun.
Size karapakstan gerçekleri biliriz adlı şarkıyı armağan etmek istiyorum. Sabahtan beri albümü dinliyorum. kaç oldu sayamadım.
-özet?
-harika

gönlümde genç osman'ı aradım yalan söylemeyeyim kulağımız ona alışık olduğu için. ama yarın cennet olacak çok iyi gitmiş vokal zaten önce de dinleyebilmiştik o şarkıyı.