Karapaks

olmamış!Haftalardır grubun yeni kadrosuyla sergileyeceği performansı merak ediyodum.Nitekim dün izleme fırsatı bulduk,fakat eski kadroyu mumla arar oldum şahsen.özellikle vokal çok acemice geldi bana.sanırım karapaks ta hoş bir anı olarak kaldı :(

Hoba bende üzüldüm şimdi zaten Erdinç bey'in yeri kolay kolay dolamaz bu yorumlardan yeni kişiler eski havayı yansıtamıyor gibi sonuç çıkıyor of ya üzüldüm şimdi.

Karapaksın albümünü dinlediğimde çok ağır gelmişti. Sonra canlı bir performansını izlediğimde beğendiğimi bu sayfalarda yazmıştım. Ama festival sahnesinde izlediğim şey kötüydü gerçekten kötüydü. Hem vokal değişmiş hem davul. Vokal o kadar amatörce geldi ki kusura bakmasın ama o güzelim parçalara yakışmadı yapamadı. Çok mu acımasızca oldu?!!!

benayevsen demiş ki:
Karapaksın albümünü dinlediğimde çok ağır gelmişti. Sonra canlı bir performansını izlediğimde beğendiğimi bu sayfalarda yazmıştım. Ama festival sahnesinde izlediğim şey kötüydü gerçekten kötüydü. Hem vokal değişmiş hem davul. Vokal o kadar amatörce geldi ki kusura bakmasın ama o güzelim parçalara yakışmadı yapamadı. Çok mu acımasızca oldu?!!!
andy wand de yoktu ayrıca!Sadece perkisyon kalmış.Bence hiçte acımasız değil yorumun.Olmamış işte,bariz.Kaan babaya yakışmadı :(

kaan altan ve sinan tansal disinda grup yenilendi.butun bir yil calistilar.ozellikle vokal iyice oturdu.ikinci albumun mix yapilmis halini dinledim.degisik bir calisma olmus ve bence cok guzel olmus.album sonbaharda cikacak,umarim bir aksilik olmaz.sabirsizlikla beklemekteyim

Aldığım en güzel haberlerden biri. Umudumu kesmiştim Karapaks'tan. Ama albüm haberi sevindirdi. Sabırsızlıkla bekliyorum. :) Bakalım yeni vokal nasıl!

zararlı hayatlar nasıl bir şarkıdır..onlar nasıl sözler..tokat gibi çarpıyo insanın yüzüne..geri planda duran ama albümün en etkileyici parçası bence..erdinç ünlü vokalken canlı dinlemek kısmet olmadı ya bu şarkıları..hayat acımasız arkadaş.....

hiçliği belli sonumuza... tükenen arzular peşinde..meyilliyiz bi yerde.. seçimsiz sevgilere...........

Aynen. Yavaş yavaş giderken, cayır cayır gitar solosu giriyor ve bitirici vuruşu yapıyor. :)

Bu arada grubun sitesine girdiğinizde "yeni albüm... yakında" diyor. Kışın çıksa albüm... Karapaks'ı sonbahar ve kışın dinlemek daha güzel oluyor. Kadroda da bayağı bir değişiklik olmuş. İlk albümden sadece Kaan Altan ve Sinan Tansal kalmış. Ama, yine de, Kaan Altan olduğu sürece bir şey olmaz bence. Yinede Erdinç Ünlü ayrılmasaydı keşke demeden edemiyorum.

Tam haber verecektim... :D

Albümün geneli akustik sanırım? Eğer Akustik ise geceleri dinlemek için harika olacak. :)

P.S: Şebnem Ferah, Kan Kokusu şarkısına eşlik etmiş... Çok merak ettim, nasıl olmuş acaba! Keşke Genç Osman Yavaş'ta konuk vokal olarak katılsaydı albüme.

Albümden örnek parçaları dinliyorum... "Beni Bir Melek Öldürdü" favorim olacak gibi duruyor. Ayrıca haftasonu D&R'ye sordum, o kim der gibi baktılar ve albümün henüz gelmediğini söylediler. Albümü alan oldu mu?

Çok heyecanlıyım, albümü dinlemeyi çok istiyorum. Tanrı Kaan Altan gibi dahi müzisyenleri başımızdan eksik etmesin. Kadiköy sound forever. :)

İki Yol'un yeni hali 10 numara olmuş. Şebne Ferah'ın sesi çok yakışmış. Dün 30'a yakın dinlemişimdir heralde. Kaan Altan ve dadaşlarının ellerine, yüreklerine sağlık. Ayrıca yeni şarkılardan "Beni Bir Melek Öldürdü" favorim.

Geri