Karapaks

çok üzüldüğüm bi haber erdinç abinin ayrılması. daha canlı canlı izleyemeden.o şarkılara o sesten başka alternatif düşünemiyorum ben.bakalım bekleyip görücez, hayırlısı herkes için.....

Karapaks'ın sitesinde Mart-Nisan 2008'de yayınlamayı düşündükleri maxi-single için yeni vokalleri Oğulcan Çınar ile stüdyoya girdikleri yazıyor.Erdinç abide gruptan yaz aylarında ayrılmış öyle yazıyo sitede...

Arkadaşlar,
Merakları gidermek lazım. Açıkcası Karapaks'ın sahne performansı için daha enerjik bir vokale ihtiyacı vardı. Ben fazla ağır kaçıyordum. Elemanlar zımba gibi. Kırgınlık küskünlük yok. Eminim daha hareketli bir ikinci albüm geliyor.Kaan Altan'a güvenin.
Ben biraz daha sakin bir tarza yöneldim. Kişisel çalışmalarımı gözden geçiriyorum. Kronik grubundan Özer Sarısakal'la çalışmaya başladık, piyasa koşullarıyla başedebilirsek 30 yılın birikimi bütün şarkılarımı seslendirmek istiyorum. Lan N'oldu,Püf Püf ve Kapkaragümrük dahil.
Desteğinizi bekliyoruz...
Sevgiler..

Tortu demiş ki:
Arkadaşlar,
Merakları gidermek lazım. Açıkcası Karapaks'ın sahne performansı için daha enerjik bir vokale ihtiyacı vardı. Ben fazla ağır kaçıyordum. Elemanlar zımba gibi. Kırgınlık küskünlük yok. Eminim daha hareketli bir ikinci albüm geliyor.Kaan Altan'a güvenin.
Ben biraz daha sakin bir tarza yöneldim. Kişisel çalışmalarımı gözden geçiriyorum. Kronik grubundan Özer Sarısakal'la çalışmaya başladık, piyasa koşullarıyla başedebilirsek 30 yılın birikimi bütün şarkılarımı seslendirmek istiyorum. Lan N'oldu,Püf Püf ve Kapkaragümrük dahil.
Desteğinizi bekliyoruz...
Sevgiler..

Erdinç abim KAAN ALTAN'a da sana da güveniyoruz ve yeni çalışmalarınızı heyecan ile bekliyoruz.. iyi çalışmalar..

Erdinç abi'ye başarılar!..
Karapaks'ın "maxi single" ını da en kısa zamanda bekliyoruz...
yeni vokalleri dinlemek için meraklıyım.

erdinç abinin sahnede duruşu tavırları bi başka.zımba gibi olan rockçıların ondan öğreneceği çok şey var.muhteşem bi merakla bekliyorum abi yeni çalışmalarını..kapkaragümrüklerde reziller gibi içtim güpegündüz.....

Albümün olası ismi: "İhtiyar Orospu"

Ben,
Betonarme kokan nefesimle
Haykırsam sana sevgiyi,özlemi...
Ya da ben...
En iyisi...
Bir deli rüzgara binerekten gelsem
Doğuversem dünyana turkuvaz güneşlerle..
Bırakır mı bu İstanbul?
Bırakır mı bu...
Bırakır mı vazgeçemediğim bu
İhtiyar orospu..
....
Hesapta ben güçlüyüm ve
Dimdik ayaktayım.
İçimdeki bu kanserle savaşmaktayım.
Otobüs kapılarında, iskelelerde,
Çöp bidonlarında, vesairelerde.
....
Ben herşeyi bir yana itip
Bir koşu gelsem sana
Bırakmaz ülennn yakamı
Bırakmaz ki bu kavga.
Bırakmaz ki nevrozlarım
Bırakmaz ki vallaha
Bırakmaz ki ruhumu saran bu kokuşmuş kargaşa
...
Ya da ben...
En iyisi...
...

vay be erdinç abi onlar ne sözler... harika gerçekten.bunları bizden mahrum bırakmaya hakkın yok, demo falan bi kayıt olursa bekliyoruz bak acil:) gitarımla bi bestelesem nasıl olur dedim bu sözleri, yok, olmadı, benim harcım değilmiş, daha yaşanacak öğrenecek çok şey varmış o sözleri hissedebilmek için..en yakın zamanda albümü görürüz umarım raflarda, tarifsiz bi sevinç olur benim için. karapaks ve sen ve bizler bi aileyiz zaten, kullanma gibi algılanacağını sanmam. bekliyorum sabırsızlıkla.

Geri