Karapaks

Oldu mayıs biz ayları saya saya helak olduk... Bahar sonu yaz başı mı nee buu... cilalaması bitmiştir artık dimi... hadi dağıtın artık albümü...

kesmeşeker konserinde albümü kaan altan'a sordum.plak şirketi belli değilmiş.şirketlerle görüşüyorlarmış.

sevgili arkadaşlar,
ilkin, uzun süredir burada olamadığımız için özür dileriz. Albüm kayıtımız nisan sonunda bitti ve o zamandan beri plak şirketleri ile görüşüyoruz.

öncelikle kayıtların bitişi dolayısıyla geçmiş olsun :) umarım şirket konusu da çabuk çözülür ve haziran ayında bari dinleyebiliriz.

bu arada biraz ayışığı, biraz da antalya havası yollamıştım. bozulmadan adrese ulaşmışlardır dilerim...

çiçekler meyve oldu..yapraklar sararmasa bari.. :roll:

neyse uygun bi manav bulunur da albümü biz de dinleriz inşallah..sonra konserler..gel keyfim gel.. :LOL:

tam anlamıyla ilk canlı çıkışımız, bundan evvel duyurmadan birkaç konserimiz oldu ama ilk sayılır.
konser yeri yeni bir arena olmaya aday (açık ve kapalı mekan) ve çok güzel.
umarız orda görüşürüz...........

sonundaa albüm için anlaşma sağlanıldı demek :D :D yanlış anlamadıysam haziran ortalarında KARAPAKS dinleyebileceğiz :zipla

eh o zaman sana ve Karapaks'ın diğer elemanlarına geçmiş olsun Kaan :p
bekleye bekleye sabır taşına dönen bizlere de tabii ;)

sonundaaaaaaa

:dans :zipla

azım kulaklarımdaaaa..

arama yaptım Levent Gösteri Merkezi nerdedir nasıldır :roll: bi sitesi bile yokk..

benayevsen demiş ki:
bu arada gidicek arkadaşlar varsa orda buluşalım nasıl olur :))))) fireball gelicek misin konsere???

şu an için öyle bir olanağım yok- işi bırakamıyorum malum ;) ilerki konserlerde umarım- ama aklım orada kalacak kesin. siz benim yerime de
dağıtırsınız artık :zipla

Geri