Karapaks

abiler sirket belli mi?dagıtımda sorun olmaz umarım.güzide kentlerimiz dısındaki kentlerde de insanlarvar.ve tabi karapaks ı bekleyenler

Mavi sakal isim olarak iyiydi sitelerinden gönlümdeyi indirilebiliyor.Eğer kıyaslıycak başka bi gönlümde versiyonu olmasa şarkıya kusursuz olmuş işte budur inanılmaz derdim.Ama kıyaslanılcak bi gönlümde var bana kalırsa eski hali daha iyiydi yada onu öyle yumuşak dinlemeye alışıp bi anda bu kadar sertleşince garipsedim kulak alışınca bu da çok güzel gelcek. Yinede yeni albüm haberleri içinde en çok mutlu eden budur beni... Ahh bide mavisakal yeni albümünü çıkarsa sevinsek...

Evet ya albümü sabırsızlıkla bekliyoruz...bu arada Karapaks değilde mavi sakal ismi daha güzeldi...Karapaksında güzel bi anlamı var ama..MAvi sakal iştee😛p

Mavi Sakal ismi daha güzeldi diyeceğim ama bu belki de onların şarkılarını zamanında dinleyip çok beğenmemden ileri gelen bir olay olabilir. Bakalım Karapaks'ı da bekleyeceğiz.

Tibet Ağırtan niye yok ben de onu merak ediyorum. Sanırım o en son Kırık Kalpler adlı bir grupla çalışıyordu ama hala devam ediyor mu bilmiyorum. Hatta geçen sene gittiğim konserinde Mavi Sakal'dan sadece İki Yolu bir de Günleri çaldılar. Ayrıca Günler'i çalarken sanki Tibet abi ağladı gibi geldi bana ya bilmiyorum.

Geri