Kazım Koyuncu

KAZIM KOYUNCU....çok özek bir insan..duyunca inanmak istemedim..aynı illetten bir sevdiğimi daha kaybettim..
hepimizin,bütün sevenlerini başı sağolsun..

Ya haberi tv den öğrendim,kalakaldım öylece :? Ya onun durumu iyiye gitmiomuydu arkadaslar ya nası oluo bu :( Ankaraya gelse de gitsem bi konserine diodum,canlı performansını izleme fırsatım olmamıstı da..Adamın sesi kadife gibiydi ya,hele didou nana,tshira,ben sevduumi parcaları dinlrkn kopardım ya..Nası gider uff saka olmalı-kendimi bu kes kandırmak istiorum :cry:

Albümünü 4 gün önce almıştım. Güzel müziğiyle tanışmıştım geç de olsa. Ve bugün ölüm haberini aldım. Çok üzgünüm. Başımız sağolsun. Nur içinde yatsın.

Yazacak bir söz bulamiyorum... :(

spo06.jpg

ben de çok üaüldüm ya... aslında bu durumda yazacak çok fazla bişey yok... yakınlarına sabır,O'na da allahtan rahmet diliyorum... ruhu şad olsun,başımız saolsun...

33 yaşında, gencecik bir insan... üzüntümü anlatacak kelime bulamıyorum. nur içinde yatsın. biz sevenleri şarkılarıyla onu yüreğimizde yaşatacağız. güzel sesi kulaklarımızdan hiç gitmeyecek...

gülbeyaz :bu çocuk bizim oraların çocuğuna benziyor ama saçı uzun..
gülbeyez :söyle nerelusun...sen
kazım koyuncu : uyyy hemşerum...

kalbimizin en güzel karadeniz manzaralı yerinde seni sonusuza kadar hatırlayacağız...
mekanın cennet olsun... allah tan rahmet diliyoruz....
başımız sağolsun....

gerçekten çok çok üzüldüm. yüzyüze konuşmak zorunda değilim; tanıdığım, bildiğim bir insanın kaybı beni derin bir sessizliğe itiyor. söyleyecek söz bulamıyorum... toprağın bol olsun Kazım Koyuncu, umarım gittiğin yerde buradan daha mutlu olursun...

HEPİMİZİN BAŞI SAÐOLSUN...

Evrensel müziğin en büyük değerlerinden birini kaybettik.
O'nu bıraktıkları ile yaşatalım.
O'nu ve müziğini hiç unutmayalım...
O'nu neşeli haliyle anımsayalım hep. Sahnedeki takılmalarıyla tebessüm edelim...

Seni unutmayacağız...

kazim2.jpg

kazim1.jpg

BU ÇiViSi ÇIKMIS PIYASAYA DEGERLI URUNLER BIRAKAN MUKEMMEL SAHSIYETI KAYBETTIK
SENI UNUTMAYACAGIZ

LAZ OGLU.......

yorum yapmak zor.Yavuz Çetin'den sonra Kazım Koyuncu'ya da çok üzüldük.yeni albümünü beklemek ağırdan aldığını düşünerek srezenişte bulunmak çok isterdim.hepimizin başı sağolsun.

Ben kesinlikle KAZIM KOYUNCU'nun elit kitle taraf1ndan hak ettigi ilgiyi gördügüne inaniyorum. Su an O'nu dinliyorum, tuhaf oluyor insan, Selimina daha bir anlamli geliyor bana artik...

kazim_ozzy.JPG

kazim_koyuncu.jpg

kazim2.jpg

64237860D89805448F93E53Eb.jpg

kazim123.jpg

Geri