Zıkkım (Rock) - Bursa

keş rock ha çok yaşayın ya süper :D
sardım cigaramı döndürmek istemedi
keşhRock :D
özgür abi bursada konser felan yok mu bu ara iyice kısır kaldı bursa bi yerde çıksanızda izlesek

tebrikler zıkkım ne çok beğeniliyorsunuz.
aman nazar değmesim.
başarılarınızın devamını dilerim
bende internet sitenizden klibinizi izlemiştim,güzeldi(hem şarkı;hem klip).devam diyorum

bunları dinletyicilerimize borçluyuz biz sadece içimizden geleni yapıyoruz zıkkım kardeşliğide beğeniyor onların kulaklarına sağlık bence teşekkürler yakında yeniö besteler ve demolarla çalışmamız hız kazanacak ayrıca klip çekiminde başlıyoruz

arkdaşalar yakında zıkkım sus parçasına klip çekicektir bunu n için senaryo yazılacak fakat bunda dinleyicilerimizin yarıdımını istiyoruz en iyi senaryoyu gönderene eylülde kendi çabamızla çıkaracağımız demomuz bizden hediye...

Sus şarkısına hastayım gerçekten dinle dinle bıkmıyor insan zaten zıkkım ı bu şarkıyla tanıdım.Size başarılar dilemiyorum çünkü zaten çok başarılısınız:))Demoyu istanbulada gönder özgür taam mı?Umarım en yakın zamanda teklif gelirde normal bir albüm çıkarırsınız..

her ne kadar yaptıkları şey beni sarmasada kaliteliler kişilik olarak.. zıkkım'ı yukarılarda görmek istiyorum.. en azından şu manga bok püsürünü bi süpürseler çok güzel olacak :)

_81_ demiş ki:
süper bence radical noise'un yaşayan versiyonu diyebilirmiyiz bilmiyorum?
ayrıca ankarada izlemek istiyoruz......
başarılar.....
radical noise ile ne alakası var grubun...
hadi onu geçtim zıkkım zaten absarılı ve kendince keshrock diye tanımladıkları müziği yapıyorlar o gruba bu gruba benzetmenin anlamadı nedir...
zıkkıma gelince cok yol katettiler önleride gerçekten acık...umarım birçok grup gibi piyasaya yenik düşüp müziklerinden ödün vermezler ki sanmıyorum...
basarılar...

Geri