Zıkkım (Rock) - Bursa

ZIKKIM

Aerogatic demiş ki:
peki o zaman bana rep. listenizi yollarsanız sevinirim. zaten elimde mevcut bir kök demonuz var onunla birlikte size yardımcı olmaya calısırm.öm veya mail yoluyla ulasırsanız bana...

dostum yardım için teşekkürler repertuar listesini gönderdim bana ulaş

yaa arkadaşlar çok iyi olmuş..demodaki bütün parçaları dinledim baya güzel...özellikle cigara we dönüş yok harika...umarım herşey dilediğiniz gibi olur...eskişehirede bekliyoruzzz...

SUS sarkınızı dinledim. Kayır filan fena degil. Ama sarkı bence cok basarılı. Hele nakaratı gercekten cok hosuma gitti. Tek kelime ile gayet iyi bi is cıkarmıssınız. Bi de sarkı keske sonunda oyle hızlanmasymıs demeden de edemiyorum :)

Basarılar, sevgiler..

SUS'u ben de dinledim.. verse kısımları bilhassa hoşuma gitti. kornvari vokal efektli "çsöarr gibieeayh" şeklindeki olay da çok hoş. verse içindeki double time olayı da gayet lezzetli. Solodaki volume iniş çıkışı da tad katmış. giriş de başarılı. ama nakarattan sonraki boş riff ve sondaki hızlanma olmasaymış daha iyi olurmuş bence. Gitar tonları pek hoşuma gitmedi ama vokalin tonlaması ve geri kalanlar oldukça iyi.

Dinlediğim (ki baya dinledim) birçok kayıttan çok çok daha iyi ve şarkı olarak da çok daha başarılı sus... Oturup dinliyo insan resmen. başarılarınızın devamını dilerim.

Zıkkım Yalova rock festivalinde ve daha birçok yerde,kesinleşince duyrulacak izmir ankara eskişehir ve istanbul konserleriyle geliosss bekleinnnnnnnn

Geri