Ipod

ipod mini için türkçe menü ne zaman çıkıcak acaba? ipod nanoların türkçe menüsü olduğunu duymuştum.İpodlar gusel aletler ama bide mp3 dinleyebilmek için şu illet itunes denen mahlukat programa muhtaç olmasa şahane olurdu..

20GB 4th gen iPodum var ama yeri kalmadi yenileri ulkeye gelsin 60Gb almayi dusunuyorum maddiyati karsilarsam!..Millet tavsiyem arsivci ruhu tasimayin :) yenilerde Tr menuler var.pili daha iyilesmistir umarim,Dream Theater dinleyince pil suresi yariya iniyordu.Bir ACOS,bir Octavarium pil yariya yakin!:)

ipodum alkoolu bi gecenin ardından pantolonun cwbinde çamaşır makinesinde yıkandı ve pili bozuldu ama işin güzelliği teknik servise götürdüm tabi yıkandığını söylemedim bozuldu bunun pili dedim yenisiyle değiştirdiler artık yepisyeni bir ipodum var eheheheh artık kirlendikçe yıkarım çamaşır makinesinde lol

krankxx demiş ki:
ipodum alkoolu bi gecenin ardından pantolonun cwbinde çamaşır makinesinde yıkandı ve pili bozuldu ama işin güzelliği teknik servise götürdüm tabi yıkandığını söylemedim bozuldu bunun pili dedim yenisiyle değiştirdiler artık yepisyeni bir ipodum var eheheheh artık kirlendikçe yıkarım çamaşır makinesinde lol

ohoo,harbi iyi :LOL:

bnm 60 gb. renkli, hong-kong tan almıştım, ama sadece 5 gb. dolu.. nası doldurucaımı bilmiorum :roll:

Abi bi kere çok pahalı bi şey yaa .. walla kasmam bile almak için... hatta gider sony discman alırım bakarım keyfime 8)

Sonunda Teknosa'da bir tane 60 GB iPod Video Siyah buldum,Allah'tan birikmiş para ve kart ile kotardık.

Alet süper...ses iyi derecede ama basslar biraz daha yi olabilirdi.Video işi hala tam stabil değil,hatalar var,aslında iPod'u MP3 Player olarak görmek bence daha mantıklı...3 saat video gösteriyor bu versiyon.60 GB,mp3 oynatma süresi Apple şartlarında 20 saat,ben daha ulaşamadım ona 7-8 saat dayandı ama şarj oldukça düzelir umarım..

Yanında şarj aleti ve firewire kablosu çıkmıyor.Firewire kullanmıyorum zaten ama şarj aleti işi kötü olmuş,USB kabloyla bilgisayara bağlısınız.İçinden orta karar koruyucu kılıfta çıkıyor...

kingofloss__ demiş ki:
Sonunda Teknosa'da bir tane 60 GB iPod Video Siyah buldum,Allah'tan birikmiş para ve kart ile kotardık.

Alet süper...ses iyi derecede ama basslar biraz daha yi olabilirdi.Video işi hala tam stabil değil,hatalar var,aslında iPod'u MP3 Player olarak görmek bence daha mantıklı...3 saat video gösteriyor bu versiyon.60 GB,mp3 oynatma süresi Apple şartlarında 20 saat,ben daha ulaşamadım ona 7-8 saat dayandı ama şarj oldukça düzelir umarım..

Yanında şarj aleti ve firewire kablosu çıkmıyor.Firewire kullanmıyorum zaten ama şarj aleti işi kötü olmuş,USB kabloyla bilgisayara bağlısınız.İçinden orta karar koruyucu kılıfta çıkıyor...

hayırlı olsun hayalini kurduğum şey su anda :)

bende 20gb'lik var ve 9-10 gb'lık bölümü dolu... bence iyi bir alet... sadece batarya sorunu cıkartiyo belli bir süreden sora...

chop-SUEY demiş ki:
eXpert demiş ki:
Bataryasını değiştirmen yeterli ;)

peki nerde değiştirebilirim bataryayı ankarada böyle bir yer var mı ? :roll:

Teknosa belki işlem yapar ama asıl iPod distübitörü Bilkom'un Ankara şubesine de sorabilirsin.Cinnah Cad.'den çıkarken Atakule'ye yakın olan kısımda bir yer vardı adını hatırlamıyorum ama...orada teknik servisi Apple'ın...

Kra demiş ki:
Creative ler nasıl ya? onlar hakkında yorum alabılırmıyım

Burası Ipod başlığı ama şöyle diyeyim: Bende Creative 60 GB ZenXtra ve Ipod Mini ile Nano var. İki marka da çok iyi. Software olarak Ipod Itunes biraz ukala bir software ve kopyalamaya karşı olduğu için ilginç sorunlar çıkartmasına rağmen AAC formatı muhteşem. Creative playerda daha çok opsiyon var ve MP3 formatında convert imkanı var.
Mekanik olarak Creative de çok başarılı. sadece Ipod Mininin dokunmatik search direksiyonu (Ipod üzerinde) kullanmak ilk başta çok eğlenceli.

Sonuçta ikisi de bir, software bazında Creative Playerda format convert imkanı varken, Ipod ITunes da da kendine has formatlama yöntemiyle biraz daha yer kazanıp ses kaybı olmadan müzik dinleme şansın var. Hangisini istersen al derim. Gönlüm yüzde bir fazlası da olsa Ipoddan yana (belki daha çok para verdiğimdendir :) )

almayı düşünenler bence alternatif olarak sony'yi düşünmeli.SonicStage programı ve Atract3 formatı sayesinde çok büyük yer kazanabilirsiniz.ses kalitesi zaten tartışmasız ama basslarda daha güzel bi olay yakalayabilirlerdi.IPod ve Sony arasında kaldım ben de alırken ama doğrau kararı verdiğme inanıyorum
saygılar...

Geri