Yolgezer(rock)-Bursa

evet refika'ya çekilecek ilk klip ve bu da çok kısa zamanda olacak inşallah...eee bahar geliyor..yolgezerin yollara düşme vaktidir..

eminecik dua et de iyileşiim...sora beraber kutlayalım albümü...

hepinizi 22 martta bursa resimli barda gerçekleşecek olan konserimize bekliyoruuuuz...sevgiler

ok o zaman albümü bekleriz artık
ilk alan dinleyicilerinizden olacağım gerçekten çok merak ediorum albümünüzü mükemmel olacağına eminim sadece goblin refikayı dinledim diğer parçalarında sağlam olacağına inanıorum. grubunuzun ismi şarkı ismi orta dünyadan bende orta dünya hayranıyım gerçekten başarılı olmanız gönülden diliorum hepinize ii şanslar bu arada hasta olan arkadaşada acil şifalar

:) çoook teşekkürler.iyileştim been.destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.albüm pek yakında çıkacak işallah.sadece sabredelim hep beraber..sevgiler..

aa süper refika'ya klip geliyomuş çok sevindim :) ya yolgezer gerçekten müthiş,hele vokalin sesi harika,ben de ilk REFİKAyla tanıdım ve BIÇAK diye bi parçaları daha var bende ,çok güzel ikisi de..albümü bekliorum 4gözle 8O
----------------------
sen beni aşşaa iten,kadehime zehri döken,karanlıktaki eli BIÇAKlı..seni özledimm ;) süper..

gelen demoda 2 parça vardı ama ben 2. şarkıyı dinleyemedim refika yı çok beğenmiştm diğerlerininde bi okadar güzel olacağına inanıorum voklade gitarda ssüper gerçekten dört gözle beklliorum klibi izleyememe gibi bi sorunum olabilir ama albümü mutlaka alırım :)

azcık kaldı azcık..sora çarşamba replikas deim ben saa ;)

arkıdişleeer şok güzel olyo şook...ay çok helecanlandımmmm

olm çok ösledimm yaw.deli gibim çalışıom yoksa acaaaaip bi şekilde geyik yapmaya gelesim gelio.evde değişiomuş.yeni eve hayırlı ossuna geliriz artıkın.aslında şu dünyada çalışmak para kazanmak mı tek amaç?diil tabiiii..peki bizim amacımııııııııızzzzzz neeeeeeeeeeeeeee?!?!?!?!?!?!?!? :D :D :D :D

:) ekol soru geri gelmiş :p
ev muhabbetinde yaram büyük zaten hiç deşme :)=

22 mart çarşamba günü Yolgezer + Zardanadam
resimli bar'da (bursa) herkesi bekliyoruz...

Amatör Gruplar Belgeseli icin dün Bursa'daydım Yolgezer'le cok keyifli bir roportaj yaptık hepsi cok cana yakın sevimli insanlar..arkadaşlar projeme destek verdiginiz ve yardımcı oldugunuz için çok teşekkür ederim :D
en kısa zamanda "Böööö" yü buraya koyucam
Saygılar & Sevgiler
yolgezere

:D hahah asıl biz teşekkür ederiz can,çok keyifli bi çekim oldu..yeni 'böö'leri yine çekmek dileğiyle..kolay gelsin,bekliyoruz belgeselii..

Geri