OZ

bence en piskopatı adabisiyditek başına neredeyse bütün italyan çetesini tek başına halletti.Bi jilete aids virusu bulaştırıp bi mafya babasına virus bulaştırması hala aklımda keşke tekrar yayınlansa 8)

dizinin en başlarında jefferson keene (doğru yazdım umarım) vardı. deli bişeydi, müslüman oldu sonra da idam ettiler. o'riley bence de çok sağlamdı bu arada. o ne zeka be kardeşim!! adam cin gibiydi

hakkaten de super bi diziydi...hic kacırmazdım...basladıgı yıl sanırım ben lise 3 deydim ve sınıf arkadasımla surekli diziyi konustumuguz icin sınıftan cok kereler atıldıgımızı biliyorum :) adebisi'nin afrika sivesiyle tekrarlayip durdugu " I'm not american, I'm african " cumlesi hafizama yer etmisti...bu arada pek bahsi gecmemis ama "bas nazi","anti-nigger" Schilinger de cok iyiydi...

bir dizi bu kadar güzel olur hala burnumda tütüyo dvd si cıkmış 6 sezonunda 3 cd olarak kaçırmayın alın .
bence şuana kadar yapılan dızılerın en süperi
OZ CUYUZ EZELDEN GÖNLÜMÜZ GEÇMEZ GÜZELDEN...

benm de izlediğim en ii diziydi abi yaw schilinger,o'reily,alvarez manyak karakterler vardı yaw bi de her an yeni başrol çıkabiliyodu hatta bi sezonun sonunda 5 bölümde 6 tane mühim adam öldü dizide artık gerisine yapacak yorum da yok bu arada o schillinger spider man de jameson u oynuodu

Geri