FM(football manager)

dostlar bu oyun hakkında ne düşünüyosunuz? :?:
söyleyin bakalım.
bana göre biraz karışık.
menü şeklini beğenmedim
(bildiğiniz püf noktaları, oynayanlara önerecekleriniz, taktikleriniz, bulduğunuz oyuncular, antrenman programınızı vs. onları da yazınız)

Türklerden sadece moruk Tayfun'un bi de Emmen takımında bilmemde kayış diye bi adamın fotoları var oyuna valla 2-3 ay içinde 10GBlik patch çıkar

adam öneriyim
Cesar Delgado( maç başına 2 gol atıyo)FC 1M peşin 5m 24 ay
Frederik Holm gibi bişey tam hatırlamıyorumisveç veya norveç AMC 1.2M
Gs'li Petre manyak gelişiyoD\DMC bi yıllık kontratı var
Tayfun Seven MC sol kanatta çok güzel oynuyo500k peşin 500k 6 ay
Sonra Radoslaw Kaluzny DMC yerinde oynatıyorum gol krallığında 5.sırada
600kya alıyosun
Hakan Yakın biraz sorunlu ama AMCde iyi oynuyo 400kya alıyosun
bunlar dolar üzerinden
Ama forvet sıkıntısı çekiyosanız Cesar Delgadoyu mutlaka alın bi de adamın run with ball'ı açın gol makinesi Crespodan Claudio Lopezden çok daha fazla işe yarıyo

Cesar ayrıca bende en kötü 7 ile oynadı oda 1-2 kez genelde hep 9-10 ayrıca artık dmr yi amr de oynatıyım frc yi mr de oynatıyım olmuyo direek 3-4 le oynuyolar bu burada oynar mantığı işlemiyo sonra siz üzülürsünüz

Krankxx aynen katılıyorum,bir oyuncunun diğer mevkide de oynayabilmesi durumunu tamamen ortadan kaldırmış bu durum adamlar 4'ten yukarı çıkmıyor..Bu arada Once Caldas'tan FRLC Javier Araujo'yu öneririm pire gibi Alex halt yemiş takımın en iyisi oldu...

Bence gayet iyi olmuş, ben sevdim, son CM'de artık 2012 falan olmuştu, iyi oldu yenisinin geldiği.. Tabi ben bir önceki oyunda bayern'i 220 milyon dolar bütçe ile bıraktım, şimdi 7 miltonluk bütçenin başına geldim, adam alamıyorum, çok feci :D

Chelsea hakkaten abartmış. 73 milyon $ bütçeyle başlıyorsun, Abramowic amcam her 3-4 ayda bir 80 milyon $ besliyor seni :D Harca harca bitmiyor para. Bir de şu training facility leri geliştirmeye ikna edebilsem rekor olacak ama...

Bir önceki CM'de abartılmış oyuncular yeni CM'de "normalleştirilmiş". Mesela Santos'lu Diego, Litex'li Todorov (ki öyle bir oyuncu var mı o bile muamma). Ancak Carlos Tevez yine takım kurtaran adam rolünde. Demek ki ileride yeni bir Maradonamsı oyuncu olacak.

akinu demiş ki:
Bir önceki CM'de abartılmış oyuncular yeni CM'de "normalleştirilmiş". Mesela Santos'lu Diego, Litex'li Todorov (ki öyle bir oyuncu var mı o bile muamma). Ancak Carlos Tevez yine takım kurtaran adam rolünde. Demek ki ileride yeni bir Maradonamsı oyuncu olacak.

santos'lu diego gerçektede şahane bir oyuncu.

O Diego'yu bizim kulüpler göremedi zamanında..Şu an Porto'da Deco'nun yerini başarıyla doldurmakla meşgul...

Oyunun berbat skininden sıkıldıysanız Stone adlı bir skin var..Ekran daha görülebilir oluyor..Çok başarılı,bunu görünce eski skin berbat gözükecek gözünüze..

yener demiş ki:
akinu demiş ki:

santos'lu diego gerçektede şahane bir oyuncu.

Gerçekte izlemedim maalesef, ama yeni FM'de eski CM'ye nazaran daha zayıf. Eskisinde 2 sene içinde 8 milyondan 56 milyona fırlıyordu, yenisinde kendi halinde takılan bir genç gibi.

Geri