Boss Gt-8

Allah allah.. Çok ilginç..

Hiç bulamazsan ben sana buradan alıp yollarım da, hem kablo hem kargo pahalıya gelir, bence vardır mutlaka.. Elektronikçiler çarşısı gibi bir yer yok mu İstanbul'da?

KaRaBaSH demiş ki:
synthore demiş ki:
Distopiker demiş ki:
Hangi ildesin? İzmir'de var mesela..

Birçok yerde de vardır. Müzik aletleri satan yerlere git...

istanbuldayım ben tünelde teknosa ya yolladılar beni nereye gittiysem :)

kadıköye git.. yazıcıoğlu iş hanına. orada vardı. hatta değişmediyse 20 liradır.

eywallah, avrupa yakasında oturuyorum ben :D benim gibi miskin biri için eziyet olcak :D

Distopiker demiş ki:
Allah allah.. Çok ilginç..

Hiç bulamazsan ben sana buradan alıp yollarım da, hem kablo hem kargo pahalıya gelir, bence vardır mutlaka.. Elektronikçiler çarşısı gibi bir yer yok mu İstanbul'da?

teşekkürler ilgin için, büyük bi elektrikçiye gittim de midi kabloyu anlamadılar bir türlü :) girişi gösterince de "bu çok eski hiç bi yerde bulamazsın" gibi şeyler saçmaladılar :) eywallah dedim çıktım :)

merhaba arkadaşlar

hep şunu düşünmüşümdür acaba o ağız uçuklatan sesleri gitar mı yoksa efekt aleti mi çıkarıyor diye gt8 i oılan arkadaşlardan rica ediyorum 100 - 200 ytl lik gitar hemen ardından kaliteli bi gitarla (aynı efektle) birer kayıt yapıp buraya koyabilirler mi

Arkadaşlarr Gt-8 in ulu kitapçığını arıyorumm...

Selam dostlar bu malum aletin kullanım klavuzu gitarımle beraber calındı bi 2 ay evvel alinde Gt-8 ın manuel i pdf seklınde olan varsa bana şutlayabilir mi? BU tünel deki kıvılcım a kalsak daha çok bekliicess roland ın sıtesınde ki link te problem var ındırılmıo pdf saygılar...

solitude71 demiş ki:
synthore demiş ki:
off hiç bi yerde çift uçlu midi kablosu yok mudur ?

Ant Müzik'ten almıştım bir kaç ay evvel.

teşekkürler, tünelde mi ant müzik hatırlamıyorum hiç :)

06majesty34 demiş ki:
Selam dostlar bu malum aletin kullanım klavuzu gitarımle beraber calındı bi 2 ay evvel alinde Gt-8 ın manuel i pdf seklınde olan varsa bana şutlayabilir mi? BU tünel deki kıvılcım a kalsak daha çok bekliicess roland ın sıtesınde ki link te problem var ındırılmıo pdf saygılar...

büyük geçmiş olsun

abi bence duman tonu almak için gt8 den alacağın tonlardan çok bakışlarını tavırlarını ayarlaman lazım.şöyle hafiften keş gibi bakıp cool takılıp bağsurun azıpta acı çekmiş gibi inleyerek şarkı söylsen yeter bence sonrası önemli değil zaten zoom 505le çalsan farketmez.birde 13-17 yaş arası bi izleyici edinirsen yemede yanında yat. :)

halilpazarlama demiş ki:
abi bence duman tonu almak için gt8 den alacağın tonlardan çok bakışlarını tavırlarını ayarlaman lazım.şöyle hafiften keş gibi bakıp cool takılıp bağsurun azıpta acı çekmiş gibi inleyerek şarkı söylsen yeter bence sonrası önemli değil zaten zoom 505le çalsan farketmez.birde 13-17 yaş arası bi izleyici edinirsen yemede yanında yat. :)

ahahahahaha x 1000000000000000

açıklama olağanüstü

hatta saatlerce hahahahaha

8)

arkadaşlar yarın sabah gidip ya boss gt8 yada pod xt alıyorum.ağırlıklı olarak metallica-deep purple-john petrucci-pink floyd tonlarını kullanmak istiyorum.bunları en iyi hangisi verir?yardımcı olursanız süper olacak:D

BurakFender demiş ki:
arkadaşlar yarın sabah gidip ya boss gt8 yada pod xt alıyorum.ağırlıklı olarak metallica-deep purple-john petrucci-pink floyd tonlarını kullanmak istiyorum.bunları en iyi hangisi verir?yardımcı olursanız süper olacak:D
çabuk sonuç almak istiyorsan pod xt live uğraşırım ben diyosan boss gt8

Geri