Boss Gt-8

chromatickey demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
abi bence duman tonu almak için gt8 den alacağın tonlardan çok bakışlarını tavırlarını ayarlaman lazım.şöyle hafiften keş gibi bakıp cool takılıp bağsurun azıpta acı çekmiş gibi inleyerek şarkı söylsen yeter bence sonrası önemli değil zaten zoom 505le çalsan farketmez.birde 13-17 yaş arası bi izleyici edinirsen yemede yanında yat. :)

ahahahahaha x 1000000000000000

açıklama olağanüstü

hatta saatlerce hahahahaha

8)
pekiii !!!!!!!!!........... :?:

halilpazarlama demiş ki:
abi bence duman tonu almak için gt8 den alacağın tonlardan çok bakışlarını tavırlarını ayarlaman lazım.şöyle hafiften keş gibi bakıp cool takılıp bağsurun azıpta acı çekmiş gibi inleyerek şarkı söylsen yeter bence sonrası önemli değil zaten zoom 505le çalsan farketmez.birde 13-17 yaş arası bi izleyici edinirsen yemede yanında yat. :)
:taptim

PhoibosApollon demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
:taptim
sanada peki :alkıs

synthore demiş ki:
istanbulda oturan arkadaşlar direk boss'un çantasını mı aldılar, yoksa çanta yaptıracak bir yer biliyorlar mı ?

cimg1163dw1.jpg

cimg1166au6.jpg

izmirde ben bunu buldum

_DreamofStyks_ demiş ki:
http://rapidshare.com/files/18799351/Serkan-_GT8_TestPlay.mp3.html

Yeni bir kayıt.Sadece ton duyumu için çalınmış, üzerinde hiçbir şekilde EQ ve benzeri ayarlar uygulanmamıştır.Sadece Fade In, Fade Out yani sesi açma ve sesi kapama yaptım o kadar.Girdim gitarı kaydettim direk Wındows Ses Kaydedicisi benzeri bir programla.

serkan güzel ton olmuş , sanki benim yolladığım gnx4 le yapılmış vai kaydından etkilenmişin hafif gurur yapıp bende yakalarım abi ne olacak demişsin :)

halilpazarlama demiş ki:
_DreamofStyks_ demiş ki:

Yeni bir kayıt.Sadece ton duyumu için çalınmış, üzerinde hiçbir şekilde EQ ve benzeri ayarlar uygulanmamıştır.Sadece Fade In, Fade Out yani sesi açma ve sesi kapama yaptım o kadar.Girdim gitarı kaydettim direk Wındows Ses Kaydedicisi benzeri bir programla.

serkan güzel ton olmuş , sanki benim yolladığım gnx4 le yapılmış vai kaydından etkilenmişin hafif gurur yapıp bende yakalarım abi ne olacak demişsin :)
Yok be abi şimdi sen söyleyince hatırladım hatta o videoyu, oda güzeldi gerçekten.Beni biliyosun Steve Vai'ye taptığım için tonlarımında ona benzemesi kaçınılmaz =) Ben sadece GT8'in drive'ı yetersiz diyenler için bi örnek göstermek istedim sadece.
Ki bu çok abanılarak verilmiş bir drive değil hatta sap manyetiğindeydi kaydederken bridge'a alsam daha bile drive gelirdi ama zaten drive vermek istesem daha bunun 3katı drive verilebilir.

Distopiker demiş ki:
Linkten indiremiyorum ya, 4 kb bir şey iniyor, çalmıyor alet...

Büyük ihtimalle sanırım FlashGet tarzı hızlı indirmek için bir program kullanıyorsundur.O tür programlar ile rapidshare'den dosya indirilemiyor.Devre dışı bırakıp explorerın kendi indirme yöneticisini kullanırsan herhangi bir sorun kalmayacaktır.

_DreamofStyks_ demiş ki:

Yeni bir kayıt.Sadece ton duyumu için çalınmış...

Ton gerçekten kulağa çok hoş geliyor. Sormak istediğim; bu tonu bilgisayara nasıl kaydettin? "GT8"den doğrudan bilgisayara giriş mi yaptın yoksa amfiyi mikrofonladın mı? Mikrofonladıysan ne kullandın?

kolaylıklar....

chromatickey demiş ki:
_DreamofStyks_ demiş ki:

Yeni bir kayıt.Sadece ton duyumu için çalınmış...

Ton gerçekten kulağa çok hoş geliyor. Sormak istediğim; bu tonu bilgisayara nasıl kaydettin? "GT8"den doğrudan bilgisayara giriş mi yaptın yoksa amfiyi mikrofonladın mı? Mikrofonladıysan ne kullandın?

kolaylıklar....

Teşekkür ederim öncelikle, bilgisayarda hani donatılarda-->windows ses kaydedicisi gibi olan bir programla kaydettim öyle cubase falan filan değil gerçi cubasele de kaydetsem sonuç değişmezdi sonuçta üzerinde kaydettikten sonra hiç bi uygulama yapmadığım için sonuç aynı olurdu.

Bilgisayara stereo olarak girdim ama herhangi biri mono olarakta girse yine aynı soundu alabilir ben ping pong delay için falan kullanıyorum kaydetmişkende öle kaydediyim dedim, arada amfi kullanmadım sadece Behringerin Ultra-G'sini kullandım kabin simülatörü açık olarak.Param olsa yurtdışında benim Ultra-G için kullandığım sesi vermek için biri Harmonic Converger diye sanırım birşey üretmiş onu alırdım ama biraz tuzlu tabi.Ses kartımda M-Audio 192 AudioPhile iki tane normal 4/1 jack inputu var ordan direk kaydettim.

Yani özetle
GT8-->Ultra-G-->PC şeklinde.

Arkadaslar ben gary moore-Still Got The Blues tonunu cok merak ediyorum gt8 de.Olurda bi kaydını dinleyebilme sansim olursa cok sevinirim.ilk uc notasi bile yeterli olur benim icin =)
Kolay gelsin herkese...

Geri