Boss Gt-8

arkadaşlar meraba bende esp ec 50 emg 81 85 li , gt 8 ve marshall mg15cd 15 lik amfi var. şimdi benim sorunum gitar çalarken anfiden parça parça ses çıkıyor 6. tele vurduğumda 5,6 sn ye sonra falan ses vuv vuvv gibi çıkıo. acaba bu benim anfinin kaldırmadığınımı gösterir yoksa ayarlı olan tonlarımı dahamı kurculamam gerekiyor?

Amfinin kaldırmaması söz konusu değil

Tonlarınızda sorun olması ihtimaline karşı gt-8 i fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Belki sapıtmıştır falan bilemiyorum.

Bunun yanında yine kafadan atma konuşuyorum ama takılı olduğu pirizi değiştirip denemenizde de fayda var

arkadaşlar taa 117. sayfada cok bayağı bi konu soracam ama. aramalarıma rağmen şöyle sabit bi yazı halinde usb midi kablo nasıl bağlanır nasıl patch transfer edilir diye bi yazı göremedim.

pek tabi ki aleti kablo vasıtasıyla bilgisayarıma bağladım. ama hiç bi idling yazısı göremedim. programdan midi in midi out seceneklerini ne yapmam gerekiyor ? ayrıca acaba sıkıntı win7 kullanmamdan mıdır ? bilen bir üstad yardımcı olursa lütfen.

[email protected]

şimdiden teşekkürler

stevedai demiş ki:
arkadaşlar taa 117. sayfada cok bayağı bi konu soracam ama. aramalarıma rağmen şöyle abit bi yazı halinde usb midi kablo nasıl bağlanır nasıl patch transfer edilir diye bi yazı göremedim.

pek tabi ki aleti kablo vasıtasıyla bilgisayarıma bağladım. ama hiç bi idling yazısı göremedim. programdan midi in midi out seceneklerini ne yapmam gerekiyor ? ayrıca acaba sıkıntı win7 kullanmamdan mıdır ? bilen bir üstad yardımcı olursa lütfen.

[email protected]

şimdiden teşekkürler

receiving yazısından sonra hiç idling göremedim acaba birkaç program birden kurulu bu bir sorun mudur ? input usb device var ama output da 2 tane görünmekte ayrıca

gt-8 e patch atamıyorum. gt8 master programından yolluyorum yollandı diyo ama gt8 e gelmiyo gt8 den pc ye aktarabiliyorum onda sorun yok ama gt8 e aktaramıyorum sorun ne olabilir.?

merhaba arkadaşlar. benim de 1.5 senedir bir gt-8 sevdam var ve artık bir gt-8 satın almak istiyorum. ileri de de kullanabilme potansiyelim olduğu için foruma üye oldum.

ve eğer aranızda gerçekten temiz kullanılmış bir gt-8 i olup da satmak isteyen varsa istabul civarında alıcı olabilirim :)

tuş çalışmaması vs gibi bi durum olmamalı tabi ki :)

@Motto

Alim-satım bölümüne kurallar çerçevesinde, alınık gt8 ilanı açarsan arkadaşlar sana ulaşacaktır. Zaten şuan satılık 2-3 gt8 mevcut alım- satımda satılık olarak, onlarıda inceleyebilirsin.

arkadaşlar ben gt 8'i ismi geçen programla kullanarak patch atmayı istiyorum fakat gönderirken program boss gt 8'e takılı değil gibi bir uyarı alıyorum. bunun sebebi ne olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

Patch atmak istiyorsan gt8 sysex reader programini indireceksin.Oradan efektlere preampa tiklayip degerlere baktiktan sonra gt 8 uzerinden elinle ayarlari yapabilirsin cok uzun suren birsey degil.Umarim midi kablosuna para bayilmamissindir bu is icin ihtiyac yok cunku baglanti olmadan da rahatca yapiliyor...

Bossgtcentral vardi eskiden kapanmisti duyduguma gore tekrar acilmis.Oradan tonlari bulabilirsin.Gt8 sysex reader isimli program yardimiyla da o tonlari bilgisayarda acip degerlerini elinle processor e girebilir tonlari kaydedebilirsin.Kolay gelsin...

İngilizcen varsa en güzeli kullanım klavuzunu pdf olarak indirmen, çünkü düşündüğünden çok daha fazla özelliği var aletin. ''Yok ben şimdilik ton yazayım yeter'' diyorsan, tonu ayarladıktan sonra WRITE tuşuna basıyorsun, 1-35 bankalara ton kaydedilebiliyor. Daha sonra dial düğmesi ile nereye kaydetmen gerektiğini seçiyorsun (örn. 1-3). Tekrar WRITE tuşuna basarak kaydetmiş oluyorsun.

AtAvratStrat demiş ki:
Bossgtcentral vardi eskiden kapanmisti duyduguma gore tekrar acilmis.Oradan tonlari bulabilirsin.Gt8 sysex reader isimli program yardimiyla da o tonlari bilgisayarda acip degerlerini elinle processor e girebilir tonlari kaydedebilirsin.Kolay gelsin...

dostm programı bulamadım :/ googledan arattım gt3 reader diye rar dosyası buluyorum ondada program vb bişi mevcut diil?

Hocam arayip bulacaksin artik foruma link de vermistim zamaninda birisi daha sormustu midi kablo falan gibi geyiklere girmesine gerek olmadigini soylemistim link de verdim diye hatirliyorum...

Hocam o program direk olarak insanlarin ayarlarini gormene ve gt8 e elinle girmene yariyor zaten midi kabloyla atman falan birsey degistirmeyecek ugrasmayacaksin sadece.O tonlari da senin gibi insanlar kendi zevkine ekipmanina gore ayarliyor.Efsunlu seyler degiller yani.Bir sure sonra kendi ayarlarina doneceksin diye dusunuyorum zaten o tonlar ekipmandan ekipmana degisken oldugundan tatmin etmeyecektir...

AtAvratStrat demiş ki:
Hocam o program direk olarak insanlarin ayarlarini gormene ve gt8 e elinle girmene yariyor zaten midi kabloyla atman falan birsey degistirmeyecek ugrasmayacaksin sadece.O tonlari da senin gibi insanlar kendi zevkine ekipmanina gore ayarliyor.Efsunlu seyler degiller yani.Bir sure sonra kendi ayarlarina doneceksin diye dusunuyorum zaten o tonlar ekipmandan ekipmana degisken oldugundan tatmin etmeyecektir...

tamamdır hocam saolasın çok ;)

Geri