DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Pazartesi gecesi 21.30 sularında artık nihayet garage daki programımıza başlıyoruz...Bi hatırlatayım dedim.. :metal

Dün gece bizi de en az kendisi kadar eğlendiren Bossanova' ya da çoook teşekkürler..Yarın gelirsen backler için sahnedesin hiç şansın yok.. :dans

saat "4.oo"cüler ara tatilde evlerine gittiklerinden uzun zamandır sizi izleyemiyorlar. en kısa zamanda programlara katılmak bekliyorlar.bu arada garage da çıkmaya başladığınız için kutluyorum..

ilk Garage gecesiiii... çok güzeldi herşey... kırmayıp gelme'yi bi daha da çaldınız benim içinnnn.... :) teşekkür ederim tekrarrrrr.... ;) çok eğlendim ben valla....

Magnus demiş ki:
saat "4.oo"cüler ara tatilde evlerine gittiklerinden uzun zamandır sizi izleyemiyorlar. en kısa zamanda programlara katılmak bekliyorlar.bu arada garage da çıkmaya başladığınız için kutluyorum..
Ya bizim de gözlerimiz sizi arayıp duruyor :bilmem
Yeni parçaları da duyamadınız :p
En kısa zamanda görüşüp dağıtmak üzere :)
F0r90tteN demiş ki:
ilk Garage gecesiiii... çok güzeldi herşey... kırmayıp gelme'yi bi daha da çaldınız benim içinnnn.... :) teşekkür ederim tekrarrrrr.... ;) çok eğlendim ben valla....
Ne demek Anıl'cım biz teşekkür ederiz biz de çok eğlendik.Güneş bana hiç mikrofon tutmuyor hem sen tuttun :)
Görüşmek üzere :elsallaa

21 Ocak Cumartesi

Tandoğan In Rock Açılış Partisi

17:00 51 PROMİL
18:00 STAFF
19:00 ŞARAP
20:00 DOSAGE
21:00 KARAKEDİ
22:00 PIN-UP

Girişt: 10 ytl + 1 bira

IV Yolcu Rock Bar
Dögol Cd. No:7 (Eczacılık Fakültesi Karşısı) Tandoğan

biraz geç olucak ama garaj'daki ilk programınızda ben de çok eğlendim herkes gibi. korn çaldınız ya benim için seviyorum sizi :D :D :D
nice yeni kornlara :metalhead
ufak bi aksilik oldu gelemedim dün iv'ye ama radyo hacettepe sağolsun
dosage'sız bırakmadı beni. vallaa cumartesi geceleri dosage dinlemezsem bünye arıza yapıyo, iyi oldu o yüzden :D
radyoda çalınan demo kayıtları biraz eski kaldı tabii, şimdi sahnede dinleyince kendinizi nasıl geliştirdiğiniz daha iyi farkediliyor, umarım bu ilerlemeyi sürdürürsünüz, biz dinlerken çok keyif alıyoruz, elinize ağzınıza sağlık, devammm... :D
yarın garage'da görüşürüz, cumartesinin acısını çıkarmam lazım o yüzden korn isterim (daha çok korn isterim daha çok daha çok :twisted: :twisted: :twisted: )
unutmadan besteler ne durumda hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo, çok bekletmeyin
neyse yarın görüşürüz :elsalla

Öncelikle radyo programındaki detaylı tanıtımı ve bana verdiği öncelik için ;) davulcu arkadaşım 89'a teşekkür ederim :LOL: . Gönül isterdi ki programlarımız çakışmasın.

Yolcu IV de dışardaki ses nasıl bilemiyorum ama kendi adıma içerdeki sounda henüz alışma aşamasında olduğumu söyleyeyim. Sound oturdukça performans artacaktır. Belki de sevendust'ın eksikliğini hisettim 8O . moraki'ye de yorumu için çok teşekkürler.

Yarın akşam garage da görüşmek üzere...

IV Yolcu Rock Bar açılış konserinin keyifli taraflarından biri de sizlerle tanışmak oldu bizim için. Tekrar görüşmek ve kaynaşmak üzere...
Başarılar...

PS: Davulcumuzun haksız kazanca karşı örgütlenme projesi devam etmekte bu arada, katılımınızı bekliyoruz. :LOL: :twisted:

saraptheband demiş ki:
IV Yolcu Rock Bar açılış konserinin keyifli taraflarından biri de sizlerle tanışmak oldu bizim için. Tekrar görüşmek ve kaynaşmak üzere...
Başarılar...

PS: Davulcumuzun haksız kazanca karşı örgütlenme projesi devam etmekte bu arada, katılımınızı bekliyoruz. :LOL: :twisted:
Efendim biz de memnun olduk.Projeye tam destek bu arada :)
Görüşmek üzere...

DosAge bu akşam 21:30 civarı Garage Rock Bar'da sahnede.İzlemeyenler ve izleyip beğenenlere :utandim

selam arkdaşlar...
performansınız gayet iyi idi.bütün parçalara hakimdiniz vala aslında taş gibide çaldınız...vokal de iyi idi.ama bu sefer ben özkanı baya beğendim eskiye nazaran baya geliştirmiş kendini...tonlarıda gayet iyiydi...davulcunuz her zamanki gibi çok sağlamdı...ama repertuar sıranız biraz yanlışdı sanırım yani biraz sönük başladınız konsere ama iyi bitirdiniz...

herkese sevgiler...başarılarrr...

yaw biz paso kaçırıorz konserleri ama napalım tandoğan bize biraz ters düşüyo bi de şimdi sömestr başladı... walla kendi adıma konuşmam gerekirse : ne kadar üzücü de olsa 2 hafta daha sizi izlemeye gelemiycem sanırım :cry: ama dönüşüm muhteşem olucak. bu arada sürprizzleri de kaçırmışız ama merak ettim neydi bahsettiğiniz sürprizler.ayrıca yeni eklediğiniğz şarkılar neler çok merak ettim. görüşmek üzere 2 hafta soora 8) :twisted: 8) :evil: 8) :twisted:

Arkadaşlar bu akşam GARAGE programı hava muhalefeti nedeniyle iptal oldu :!:

amsoblue demiş ki:
yaw biz paso kaçırıorz konserleri ama napalım tandoğan bize biraz ters düşüyo bi de şimdi sömestr başladı... walla kendi adıma konuşmam gerekirse : ne kadar üzücü de olsa 2 hafta daha sizi izlemeye gelemiycem sanırım :cry:

Tabe bu arada 04.00cülerin dilekleri de gerçek oldu..Artık haftaya dönün siz de kardeşim işte tatili fazla uzatmanın ne anlamı var.. :twisted: Gözlerimiz iice aramaya başladı sizi 8O

johnpetruccii demiş ki:
selam arkdaşlar...
performansınız gayet iyi idi.bütün parçalara hakimdiniz vala aslında taş gibide çaldınız...

Çok teşekkür ederiz arkadaşım uzun zamandan sonra seni aramızda görmek bizi sevindirdi.. :D

saraptheband demiş ki:
Başarılar...

Ben de tanıştığımıza çook sevindim..Çok kısa bir zaman sonra tekrar görüşüp iiyice kaynaşacağımıza eminim :seytan

Cumartesi IV YOLCU da görüşmek üzere herkese selamlar

Geri