DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

arkadaşlar bayramınız ve yeni yılınız kutlu mutlu olsun.sanırım 2007 de artık sizi bol bol izleyecez.
en kısa zamanda program haberlerinizi almak istiyoruz.görüşmek üzere.

ey dosage bayramınızı yeni yılınızı herbişeyinizi kutlarım.. yeni yılda yeni kadronuzla yeni programlar, projeler, başarılar diliyorum , öpüyom bi de hepinizi.. e yeter heralde :D

Biraz geç oldu ama :D biz de hepinizin yeni yılının tam da istediğiniz gibi geçmesini dileriz arkadaşlar ve sanırım birkaç gün içinde buradan size güzel haberler duyuracağız artık :D ;)

Hepiniz hep mutlu olun emi :!: :!:

boludan herkese selamlaaarrr... güneş hanım artık şu güzel haberi versen diyorum bikaç gün oldu gibi :twisted: görüşmek üzere öpüldünüz koklandınız efenim :elsallaa

Güneş'ten hayır yok haberleri ben vereyim bari :LOL:

22 Ocak Pazartesi ve 25 Ocak Perşembe günü Garaj'dayız..
Görüşmek üzere..

Nocturnale demiş ki:
Güneş'ten hayır yok haberleri ben vereyim bari :LOL:

22 Ocak Pazartesi ve 25 Ocak Perşembe günü Garaj'dayız..
Görüşmek üzere..

Vallahi doğru söylüyorsun benden hayır yok.Ama küçük bir düzeltme yapayım canım bascım :) 22 Ocak günü kesin değildir henüz.Garage'da programlara başlayacağımız doğrudur yalnız bu önümüzdeki hafta da olabilir ondan sonra ki hafta da.(daha beter karıştırdım değil mi ?? :LOL: )
En iyisi mi önce kesin olandan başlayalım 25 Ocak Perşembe günü saat 21.00 'da Garage'dayız arkadaşlar.Bu konser tadında bir organizasyon (Garage'ın gruplarını tanıtma günü diyelim)
Programın başlama tarihi kesinleşince yine buradan duyururuz :!: :!:

hakanak demiş ki:
başarılar arkadaşlar, gelip dinlemek isterim

Biz de isteriz efendim gelip dinlemenizi :D Ayrıca gelip sizi dinlemeyi de isteriz :D

sevendust demiş ki:
heyyoooo :dans sonunda güzel haber geldi, şimdiden hepinize başarılarrrr... seviyom lan ben sizi :LOL: :LOL: :LOL:

Vallahi Burak'cım artık 25'inde "yok benim finalim var..ay ben kolumu incittim..yok ben midemi bozdum" falan bilmem ben ona göre :twisted: :LOL: Sensiz geçmez ilk program biliyosun ;)

Perşembe günü görüşmek üzere :!: :twisted: :twisted:

sayın hocam finalleri bitirdim bugün, çok şükür kolum da sağlam ama feci şekilde üşüttüm ve grip oldum malum bolu soğuk memleket :twisted: :twisted: :twisted: herneyse tabii ki perşembeye ordayım, görüşürüz canlar ciğerler

Arkadaşlar 22 Ocak Pazartesi (ve bundan sonra her pazartesi) Garage'dayız (bu da kesinleşmiştir :twisted: )

Yani sevgili bascım doğru söylemiş :D

Pazartesileri Garage'da görüşmek üzere :dans :elsalla

walla güneş bugece "25 ocak saat 21 de çıkıcaz" dedi.... geldik gördük beğendik her hafta gelmeye çalışıcaz işallah eksikler var aksilikler var ses sisteminde berbatlıklar var ama vokal kardeşim güneşcim niye benden daha hareketlisinki sahnede kıskandım ben ama :p güzel bi elektrik daha iyiye gidecektir kesin... kısmet tabi :D hadi öperim başarılar....

hikmetcim ayağına sağlık,saolsun kırmadın geldin izledin bizi=)) tabiki de bizi izleyen izlemeyen destekleyen herkese çok teşekkürler...ilk programım olmasının werdiği heycanla ilk yarıda allah ne verdiyse sıçsam da,saolsun beni dinlediler,desteklerini esirgemediler...emin olun çok daa iyisi olcak...tekrar çok özür diliyorum herkesden,ikinci programımız çok daha sağlam olacak=))

Geri