DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

lichking23 demiş ki:
Baya eğlenceli bir programdı. Tam bir stüdyo havası vardı, herkes sahneye atladı, erkin'in gitar solak olmasa ben de atlicaktım walla :p Şaka bi yana yine eğlendik, gelme'yi de dinledim kendime geldim, sağolun arkaşdalar, görüşmek üzere.

İrem'e de why do you love me den başka bi şey söyletmiş olduk, güzel oldu. Hoş arkasındakilerin hepsi ayrı telden çalıyodu. Stüdyoda bile böyle çalınmaz be :D .

Bu arada, Güneş herzamanki gibi çok fotojeniksin eheheh :p . Gölge sana yaramış kıhkıhkıh :p .

Bi de teşekkürler Lestathenaeum :) .

walla bugün gelmeyi düşünüyodum ama 11 de çıkıyomussunuz. çok geç olduğu için gelemeyeceğim. üzgünüm :cry: garaj da artık yalan oldu heralde artık cumaları insula da görüşürüz arkadaşlar ;) tabi gelirseniz :D
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

sonssnn.jpg

bu gurubu 2 sene önce yazın ankarada biziz de dinliodum . yurt dışında oldugum dönemlerde sanırım mekan değişikliği olmuş geçenlerde tekrar turkiye ye geldiğimde bi ara aklıma geldi ugradım gece ama eser kalmamış.:) nese bu forumu bi arkadaşım önerdi gezinirken buldum sizi... hatırladığım kadarıyla bnm dinlediğim zamanlar iyi denilebilecek bi electro solocunuz vardı ve devamlı bi akort sorunu yaşayan ama farkına vaRmayan bas-ritm uyumu.herneyse bunlara rağmen vocal arkadaşı çok begeniodum,her sahne aldıklarında bi kaç parçayı sölerken tavrına ve sesine odaklandığımı hatırlıyorum biri just like a pill olabilir.performance ı çok iyidi hatta bi kaç defa beni zorla alkışlattığını hatırlıyorum. yine geldiğimde sesine zaman ayırmayı çok isterim uzun zaman oldu bayag bişey değişmiştir diee düşünüorum , değişmişmidir?
grup olarak iyi çalışmalar diliorum şansınız bol olsun ....

ya o diil de bi yerlerde daha erken bi saatte çıkın da dinleyebilelim sizi. dosage a susadık walla. 1 aydan uzun bi zaman oldu. özledik sizi.
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

VOGUER demiş ki:
bu gurubu 2 sene önce yazın ankarada biziz de dinliodum . yurt dışında oldugum dönemlerde sanırım mekan değişikliği olmuş geçenlerde tekrar turkiye ye geldiğimde bi ara aklıma geldi ugradım gece ama eser kalmamış.:) nese bu forumu bi arkadaşım önerdi gezinirken buldum sizi... hatırladığım kadarıyla bnm dinlediğim zamanlar iyi denilebilecek bi electro solocunuz vardı ve devamlı bi akort sorunu yaşayan ama farkına vaRmayan bas-ritm uyumu.herneyse bunlara rağmen vocal arkadaşı çok begeniodum,her sahne aldıklarında bi kaç parçayı sölerken tavrına ve sesine odaklandığımı hatırlıyorum biri just like a pill olabilir.performance ı çok iyidi hatta bi kaç defa beni zorla alkışlattığını hatırlıyorum. yine geldiğimde sesine zaman ayırmayı çok isterim uzun zaman oldu bayag bişey değişmiştir diee düşünüorum , değişmişmidir?
grup olarak iyi çalışmalar diliorum şansınız bol olsun ....

Teşekkürler önce güzel eleştrilerin için..Grup epey değişti aslında o zamandan beri.Eleman değişikliğine gittik.Senin bildiğin bas,ritim ve solo gitaristler yok artık :) Yine bi zaman bekleriz dinlemeye..

Cumhur'cum artık 22:30'ta sahnedeyiz..Sanırım yeterince erken..Susuzluğunu giderebiliriz belki artık :)

Eh..Bu gece de her perşembe olduğu gibi Kızılay Gölge(ya da Shadow artık ne derseniz :) )'deyiz arkadaşlar 22:30 sularında.Görüşmek üzere :twisted: :twisted:

Nedense adsl bile almışta olsam forumları fazla takip etmiyodum bu aralar. Unuttum sandınız dimi sizi ama hayıııırrr. :D ewt saatler biraz geç şöyle 6-7 gibi çıksanız ya!! benim herzamanki doğal ulaşım sorunlarım ve finallerim gibi kotu bahanelerden dolayı programlara gelemedim valla ozur dilerim. Ya bi album çıkarında dinliyek olmazmı evde :D Umarım iyi gidiyodur programlar ve çalışmalar,herkese başarılar inşallah bi surpriz yaparımda görüşürük artık

Valla Tolga'cım ben yazmazsam kimsenin sesi çıkmıyor hakikaten :)

Neyse oranın ses sistemi tabii ki düzelmedi.Zaten yaz tatiline girdiler , yaz boyunca canlı müzik yok artık Shadow'da..

Ama biz bu gece ve bir aksaklık olmazsa her cuma Tunalı Gölge 'deyiz.. Bekleriz efendim saat 21:30 'da :!:

Görüşmek üzere... :twisted: :twisted:

SoundTrack demiş ki:
Nedense adsl bile almışta olsam forumları fazla takip etmiyodum bu aralar. Unuttum sandınız dimi sizi ama hayıııırrr. :D ewt saatler biraz geç şöyle 6-7 gibi çıksanız ya!! benim herzamanki doğal ulaşım sorunlarım ve finallerim gibi kotu bahanelerden dolayı programlara gelemedim valla ozur dilerim. Ya bi album çıkarında dinliyek olmazmı evde :D Umarım iyi gidiyodur programlar ve çalışmalar,herkese başarılar inşallah bi surpriz yaparımda görüşürük artık

Valla bak artık 21:30'da sahnedeyiz o da sırf senin için yani :D

Biraz geç oldu farkındayım ama :D davulcumuz Ozan şehir dışında olduğundan bu akşam Göle Tunalı'daki programımız iptal olmuştur...

Görüşmek üzere :twisted: :twisted:

dün gece ki performance için gayet iyi eglendik,
vocal için ayrı bir şey
ROlliNg STonES - PAINT IT BLACK işte bunu söylerken seni seyrediyorum (parçanın anlamını geçtim) sanırım repertuar da en çok senden dinlerken zevk aldığım şarkı bu!
sunstroke:) gibi bişey mi desem efendim :) :)

canlarım biraz geç kaldım ama kusura bakmayın geçen hafta sahnenizi benimle paylaştığınız için çok çok teşekkür ederim...güneşcim bende beklerim ;) (erkin alınma senide beklerim :) )...hepinizi bekleriz... :)

Geri