DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

yokh yokh geleceği yokh bunnarın gelin arkadaşlar gelin biz naşka grupları sevelim beklemeyelim tool koyupta muse unutan grupleri :p olsunn ya biz beklerz artık sorun deil ben bugun sabahtan dedim keşke dosage yada artık nasıl bir şekilde doneceklerse keşke akşama bi yerde çıksalarda gitsem dedim dogum gunumu kutlardık diye ama nasip deilmiş :( neyse bunun acısını çıkartırım ama :D sizlere iyi çalışmalar kola gelsin

scolD demiş ki:
18 tane Tool??helal,tebrik..

didi_in_chains demiş ki:
harbi ya 18 tane tool şarkısı ha? :)) kulaklarımızın pasını siliceksiniz..

sevendust demiş ki:
sunstroke demiş ki:
Playlist'e 5 tane Sevendust,18 tane de Tool ekledik yeni..
yalan söylüyosun yalaaannnnnn :cry:

Eveeet yalan söylüyorum :twisted: :twisted: :twisted: Sevendust tabii ki yok :twisted: ...Tool da 1 bilmedin 2 tane ancak olur.. :twisted: O da sevgili sevendust gönlümü hoş tutarsa :seytan

lichking23 ve SoundTrack kardeşlerim valla artık yakındır geri dönmemiz :twisted: ..Tabii ki de repertuarda Muse olacak bu arada ;)

SoundTrack demiş ki:
dogum gunumu kutlardık diye ama nasip deilmiş :(

Bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun arkadaşım.. :D

Görüşmek üzere.. :elsallaa

Merhaba arkadaşlar grubun yeni halini belirtmek için buradayım

(Davulu ve Vokali biliyosunuz zaten :))

Gitar : Erkin (aynı zamanda Overdose'un gitaristi)
Bas Gitar : Murat (Eskişehir'li grup Absolution'ın eski bas gitaristi)

En son Tolga arkadaşım sanki buraya bi mesaj atmıştı (silinmiş galiba) repertuarda neler var diye..Valla Tolgacım ben yeni şarkıların süpriz olmasını istiyorum..Ama bir tane yazayım R.H.C.P. - Under the Bridge var mesela..

Haberler şimdilik bu kadar...ama şimdilik :twisted: :twisted:

..

dosage2.gif

:)...tsskür...(animasyonu sayfaya yükleyince takılmalar oluyo..mormalde bukadar yavaslayıp donmuyor..:))

tolga kardeş eline sağlık animasyon çok güzel olmuş ama bir de link olarak versen biz de indirip izlesek (kaydedemedim de :? ), sayfadan izlerken karın ağrısı yapıyo valla

lan grup elemanları çok özledim sizi be, umarım en kısa zamanda görüşürüz tabi ben ankaraya dönebilirsem :(

DosAge ve dinleyicilerinin yeni yılını ve bayramını kutlarım efenim, biryerlerde buluşma umutlarımızı 2007ye taşıyarak şimdiden başarılı bir sene dilerim öpüldünüz koklandınızzz :elsallaa

arkadaşlar hepiniz çok sağolun,biz de dosage olarak hepinizin yeni yılını ve bayramını kutlarız=)) yeni yılda yüzünüzden gülücükler,mp3 player'ınızdan muse güfteleri eksik olmasın=Pp bu sene sizleyiz artık=))

Geri