DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

TOLGA006 demiş ki:
heyyyy herkes uyuyomu....

Evet Tolga'cım yaw iki haftadır forumla ilgilenmiyoruz da..Başka şeylerle ilgileniyoruz bu aralar ;) Bu arada afiş süpeer olmuş ellerine sağlık bunu kullanabiliriz başka yerlerde de :twisted: :twisted:

ghn demiş ki:
başarılar arkadaşlar...

Teşekkür ederiz arkadaşım..Aynı iyi dileklerle Transpoze için :)

Bu arada Ankara genelindeki salgın gripten dolayı bu hafta(yane bugün oluyor :)) Garage'daki programımız iptal olmuştur... ilgililere duyurulur..Haftaya görüşmek dileğiyle... :twisted: :twisted:

:elsalla

Bendim efendim hasta olan..Ama iyileştim arık :D Tolga ve Cumhur arkadaşlarım ikinize de teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerinizden dolayı..

Bu hafta da her pazartesi olduğu gibi saat 22.00 sularında GARAGE'dayız efendim..Herkesleri bekleriz :!: :twisted:

Arkadaşlar biraz geç kaldım haber vermek için ama :D Bu akşam programımız yoktur Garage'da çünkü bundan sonra artık çarşambaları Garage'da olacağız....(Büyük bir ihtimalle bu hafta çarşamba hariç :? )

Görüşmek üzere... :twisted: :twisted:

amsoblue demiş ki:
bu hafta çarşamba mı pzrtesi mi çıkıyosunuz? ya da çıkıyo musunuz? bi haberdar edin bizi.
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

Pazartesiler bitti Cumhur'cum..Çarşambaları da daha kesin değil..Ama bir terslik olmazsa bu hafta Perşembe günü özel bir organizasyonda Gölge Tunalı'da olacağız...

Ayrıntıları öğrenince tekrar yazarım ben buraya

Görüşmek üzere :twisted:

:elsallaa

çok teşekkür ederim bu gece çok eğlendik hatta o kadar ki shadowa kadar takip ettik.çok saolun herşey için tekrar öpüom hepiniziii...
bu arada erkinn sabahki küresel sınavına gir bak unutmaa!!!!!!!!! :)

çook çooook çooooook eglendiiik :D hatta doyamadık iadeyi ziyarete geldik :mrgreen: "hasret" için cok tesekkurler :D

IMG_2460.jpg

not: güneşcim sac olayını bi ara yapalım haberleşelimde :D

ya siz dün hasret çaldınız mı? ben niye hatırlamıyorum. hatta çalmadınız diye üzülmüştüm. neyse.
yine çok eğlendik dün akşam. özlemişiz zaten 2 haftadır görüşemiyoz. ama bunu saymayız walla. çok kısa sürdü.
garaj işi noldu? çıkıcak mısınız çarşambaları?
neyse hade görüşürüz.

Geçen haftaki konserde acaip eğlendik valla...cohocoholic ve ipeeeeek tanıştığımıza gerçekten çok mutlu oldum..İpek'cim resim için ayrıca teşekkür ederim ama sanki ben biraz maymun :LOL: :LOL: çıkmışım..Saç işini de evet yapalım..hem de bir an önce :D :!:

Hasret'i çaldık Cumhur'cum ama Gölge Tunalı'da değil..Gölge Kızılay'da :D Sen diyeceksin şimdi nasıl oluyor o :?: :?:

O zaman haberi vereyim arkadaşlar bundan böyle Perşembeleri Gölge Kızılay'dayız(orası neresi?? derseniz Shadow'un alt katı oluyor efendim :))Ayrıca yarın akşam ve her çarşamba da Garage Programlarımız devam etmektedir...

Yarın akşam uzun zamandır görüşemediklerimizle görüşmek dileğiyle... :twisted: :twisted:

hasret için saolun arkadaşlar. dün akşam yine çok eğlendik. programın sonunda muscle museum bekledim ama umut verip çalmadınız :p çok ayıp :)

Baya eğlenceli bir programdı. Tam bir stüdyo havası vardı, herkes sahneye atladı, erkin'in gitar solak olmasa ben de atlicaktım walla :p Şaka bi yana yine eğlendik, gelme'yi de dinledim kendime geldim, sağolun arkaşdalar, görüşmek üzere.

Geri