el yapımı BOSS DS-1 pedal ile kayıt

ahah :D şaka yahu , öyle bi devre var mı bilmiorum ama varsa da bakarız , bana kalsa en son uğraşacağım olay akustik gitar sim. :D
sevmiyorum ben bu akustik gitarı ısınamadım bir türlü
(Blackmore çalıyo ama ) , çok mu metalciyiz nedir :D ama klasik gitar severim

Galthor demiş ki:
harbi yakında yapmaya başlarım , ama şimdi by-pass devresi ve metal kutu ayarlamam lazım başta, bu arada okul ödevine başlamadım daha bunlarla uğraşıyoruz :)

gerçekten güzel olmuş
bunların ikisini aynı kutuya yapsana
2 kanallı distortion gibi olsun ikisinin kontrolleri ayrı
2 switch istersen tek tek herhangi birini yada ikisini üstüste kullanılacak bir şekilde
bağlantıyı içerden yaparsın zaten seri bağlantı

hepsi aynı kutuda daha iyi olur dimi, şöyle düzgün bi metal kutu ayarlamak gerekir.

zaman olursa sansamp gt2 de yapmaya çalışcam, 3ünü koyarız
3 tane de switch :) tri-ac gibi ehehe, aslında bi de noise reduction falan :) p*kunu çıkarttım ben de

abi aslında boss MT2 nin de şemasını buldum ama çok abzurd elemanlar var, uzun vadede ona da bakıcam bakalım.

Galthor Cakewalk Express kullandım dedin kayıt ta.

Cakewalk Express nerden buldun?

creative in cd sinden mi yoksa internetten download mı ettin?

arkadaş radyoda çalışıyodu, orda baya bu tür lisanslı müzik programları var.
ama dosya paylaşım programları ile de indirirsin :D ben düşünüyorum mesela

Heeyy bi numune de bana yolla, 2 senedir amfisiz pedalsız elektro çalıyorum 8) tabi bişeye benzemiyo o ayrı.
Doğaçlama solo atarken niye benim çaldıklarım türk ezgilerine yakın oluyo da sizinkiler tam istediğim gibi oluyo, evde herkez saz çalar bende arada bi tıngırdatırdım ordan kulak dolgunluğu olmuş olabilir mi? Buu düzeltmek için napcam ben. "custom ts9 ds1" demosundaki solo çok güzel mesela :?: :?: :?:

NUMUNEYİ BEKLİYORUM :D

demek ki kanında var Türk ezgileri :D
vallahi evde saz çalan çoksa, sen de bundan nasibini alırsın tabi eheh
sevdiğin tarzda melodiler çalmak istiyosan, bu tarz şarkılara çalışırsın tablardan çıkar sevdiğin şarkıları, sonra gerisi gelir zaten seneler boyunca

pedal işlerini bıraktım şimdi okula odaklandım :) başlıcam gene bir ara bakalım.

Neeeeeeeeeeeeee TIPPA hakaret kara borsaya ihanet olmazzz ölmedin sen ölemessin :!:
benim daha senin üzerinden emitasyon tubeler yaptırıp kazanç yapma hayallerim var bırakamassın :x

şu yüksek lisansı bitirebilsem bırak pedalı, oturup tüplü, hatta piknik tüplü preamplar, overdrivelar oh oh daha neler neler yapılır.. :D
unutmayın çalışınca herşey olur.. :p

ciddi ciddi yapmayı düşünsene bu pedallardan gerçekten çok iyi olmuş ds1 ya. maliyeti ne kadar oluyo yaklaşık ? yani bana böyle hiç ps4 + müzik setinden çıkan ses gibi gelmiyo bu ton direk böyle binlerce dolarlık rack sisteminden çıkan bi ses gibi geliyo sanırım tam istediğim ton gibi bişey. süper yaw bende yapabilsem keşke

En iyisi galthoru kaldığı mekanı basarak kaçırmak america'nın einstein'a yaptığı gibi sonra emellerimiz için kullanabiliriz adamın eli iş yapıyor :twisted:

Stormcrow demiş ki:
ya bir de şunu bir gitar amfisinden mikrofonlayıp kaydetsene?
çok iyi bir amfi şart değil normal bilgisayar mikrofonuyla kaydediver

amfi olsa tükkan senin :)
zaten teybin hoporlerinden yaka mikrofonu ile PC ye kaydettim.
gitar amfim yok malesef. onu da yapıcaz yakında :p

ben anlamam ben pedal istiyom hem napcan yüksek lisansı bizim sülale yüksek lisanslı o para getirmiyo, getirse ben şimdi setupın kralını kurmuştum. bak cash le biz pazarlamayı yaparız sende üretirsin işte :) manyak oldu. Yapma etme yazık olacak sana boş işler ders mers okul :D

ya baksana sen taklit ürünler yapacağına mix yapıp

Galthor signature pedal series by GALTHOR - Turkey. adıyla bir marka yaratsan nasıl olur? Bakarsın büyür falan :D

Düşünsene joe satriani kullanıyormuş falan.

"satch uses his Galthor DS-G1 distortion pedal to get screaming lead tones, specially using with his galthor weepwah, he thinks he doesnt need anything else for his setup."

Also Zakk Wylde from Black Label Society and Ozzy Osbourne band uses Galthor pedals.In our interview with him in his great house in LA, he said these words for our readers:

"I think Galthor pedals are fckin' great man.I use them with a dirty amp and it sounds so dirty as you've never heard before.I never thought such a genius from Turkey could come and do such fckin' ass lackin' pedals but with the fckin' help of god, we saw this too.I apologize to jim dunlop for not using their overdrive pedal anymore, but when there is Galthor OD-GT overdrive, i wouldnt wanna use a shit like jim dunlop."

Also Yngwie Malmsteen said he uses Galthor pedals for his boring music:

"I use Galthor YJM Overdrive cause I'm the best.Yes I'm fat and I'm the best.yet still I'm fat."

Geri