Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

bitlencez yaw can ölü kıyafetleri giyiyoruz.eheheh

pazar bizizdeyiz.lakin cok fazla bi degisikilik yapmadık repertuarda finaller var milletin malumunuz.hadi görüsmek üzere

KONSER!

Tarih: 16 Ocak, PZR
Yer: BiziZ Rock Bar
Kapi Acilis: 18:30
Giris: 5YTL

Gruplar:
Degika
Hünkar Bile Begendi
ŞakaGibi

BiziZ RocK BaR
Tunalı Hilmi caddesi 106/6

herkese teşekkürler geldikleri için.çok iyi çalmamamıza karşın insanlari eğlendirdiimiz kanısındayım.bide ilk grup oldgumuzdan dolayı erken saatte daha az insan vardi.şaka gibi ciktiindaysa tıklım tıklımdı.neyse bidahakine artık.yaw bide bu biziz uğursuzmudur nedir her ciktiimizda hata üstüne hata yapıyoruz.halbuki locusta izleyenler bilir bir rockstar edasıyle çalmıştık.bekleyin sırada konserlerimiz olcak ve eglendirmeye devam etcez.

az insan vardı ve işin ilginci sizin arkadaşlarınız masalarında gayet sakin bi şekilde oturuolardı :) ama biz erinçle eylendik gerçekten besteler çok matrak ''çaktılar'' özellikle :) beraber nice konserlere...

slm
basçım dogukan'la tanışmışsınız heralde biziz'de
yoksa ben mi yanlış anladım??
eer doğru anladıysam iyi bahsetti doğu da ...
bi ara programa çaırın da gelelim yaw
tarz neydi bu arada??

Lestathenaeum demiş ki:
az insan vardı ve işin ilginci sizin arkadaşlarınız masalarında gayet sakin bi şekilde oturuolardı :) ama biz erinçle eylendik gerçekten besteler çok matrak ''çaktılar'' özellikle :) beraber nice konserlere...
Katılıyorum..
Kardeşlerim hakkettikleri seyirci kitlesine en yakın zamanda kavuşacaklardır..
Bundan eminim..
Hersey icin tesekkürler..
Görüsürüz amigolar... :D

gecmiste kısa bir süre caldıım hünkar bile beğendi yi henüz izleme fırsatını bulamadım...ama onların herbiri kaliteli elemanlar...ilk fırsatta gelicem konserinize...arifciim opuyorum gozlernden..._ömer_

yok evet dogru biliosun endorphinecim.sizin basçiyla tanıstım.sagolsun cok begenmiş performansımızı.tesekkürler.şimdilik bi program yok bi yerde ama olcak gibi yakın zamanda ama konser olursa cagırırım sizin foruma yazarım.hadi görüsürüz.

sevgili şakagibiler sizi cok seviyorum teşkürler begendiinizi icin tekrar.sizede amma seyirci geldi be ama biz erken cıkmıştık.neyse bidahakine daha iyi olur.hadi görüsürüz

ömercim kusra bakma senin msjını gec gördüm valla farketmemisim.en kısa zmanda ayarlicaz bi konser dedigim gibi bekliciim senide ön saflarda görmek istiyorum.

biziz de bende sizi izledim. harbi çok komiktiniz. duygularıma tercüman oluyorsunuz. o zeynep adlı parça süpermiş. herşeyiyle kızın ismi dahil yaşadıklarımı anlatmışsınız :) bi ara lambaya püf deyi çalıyodunuz sonra ne oluyo lan gibilerinden parçayı kestiniz. :) o da çok komikti. demo filan çıkarcak mısınız peki? size başarılar.

sevgili premature boy zeynep ilk yazdıgım bestem ayrı bi yeri vardir bende sarkıyı sevmene cok sevindim.bende yasadım onları işte ama zeynep diye biriyle diyil.kafiye ööle yapmamı gerektirdi hemde etrafımızda cok fazla zeynep var belki piyasa olur şarkı.püf de yi bizim gitar orda sıktı kıcından bi baktım basla davulda eşlik ediyo manyaklar .katıldım bende.yani o anda kafamıza estide yaptık.
demo her an yapabiliriz tek sorun biraz daha tanınmak bi iki güzel konser verdikten sonra girecez studyoya insallah.

en yakın konser kesin olmamakla birlikte 5şubatta bizizde olcak insallah.ondan sonrada ankara punklarıyla bi sahne paylasımımız olcak lakin tarihi kesin diil.memnun kalcaanıza eminim bu yüzden olabildiince tanıdıınıza eşinize dostunuza haber etmeye çalsısn begenmeyene bira ısmarlıyoz.

Geri