Hair (60-70's Rock'N Roll) - Ankara

Eskiler Güzeldir...
Tarzımız, 60'lar 70'ler, biraz da 80'ler, hard rock, rock 'n roll ve benzeri...
Repertuarımızda:
Doors, Queen, Led Zeppelin, Beatles, Black Sabbath, Judas Priest, Pink Floyd, Ben E. King... var

Vokal: Alper Fıratlı (ben)
Gitar: Güwen Apul
Gitar: Emrecan Polat
Bas: Aslı Köksal
Klavye: Ege Sayginer
Davul: Eren Halıcı

5 Aralık Pazar 20:30'da Biziz'de sahne aldık, dinlediniz mi? Eğer dinlediyseniz yorumlarınızı yazar mısınız?

KONSER!!!
11 Aralık 2004: Rock Alive #3

Kapı Açılış: Saat 13:00 (Konserler 14:00'te başlayacak)
Yer:Biziz Rock Bar
Gruplar:(Sırasıyla)

Hair
Spoon
Wormz

Bekleriz herkesi...Anti Organizasyon...

ra3.jpg

pazar günkü konser çok iyiydi... özellikle wish you were here için çok teşekkür ederim ben :) c.tesileri biziz olayı doğru mu?

(aslı gelcem sabah derslere valla... söz :p)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
C.tesi gelen herkese teşekkürler. Göktuğ sanada grup adına çok teşekkür ederim, o gün fazla konuşamadık... Daha iyi bir performans sergileyebilirdik ama yine de güzel bir gündü.
Eğer Hair'i izlediyseniz yorumlarınızı bekliyoruz...

F0r90tteN demiş ki:
pazar günkü konser çok iyiydi... özellikle wish you were here için çok teşekkür ederim ben :) c.tesileri biziz olayı doğru mu?

(aslı gelcem sabah derslere valla... söz :p)

cmt olayı oldu bitti güzelim. sen gelme derslere sonra aslı ascak adam arasın dursun bulamayınca da derse girsin :))

alperimin dediği gibi cmt daha iyi olabilirdi ama neyse artık... :)

Hair, grubumuza ismini, müzikallerini izledikten sonra koymaya karar verdiğimiz muhteşem grup, isimleri kadar felsefeleri de bize ilham verdi Müzik, aşk, barış, sevgi... Savaşların saçmalığı, şiddet ve militarizmin insanlıktan uzak oluşu... Neyse, daha fazlası bu forum için yersiz :D

"...I want long, straigth, curly, fuzzy, snaggy, shaggy, ratty, matty,
oily, greasy, fleecy, shining, gleaming, streaming, flaxen, waxen,
knotted, polka dotted, twisted, beaded, braided,
powered, flowered and confettied, bangled, tangled, spangled and spahettied.

Hair, hair, hair, hair, hair
Hair, hair, hair.Flow it, show it,
long as God can grow it, my hair..."

bunların hepsi güzel şeyler tabi =)
ama hala savaş hala şiddet heryerde usanmaksızın
bi yandan da şiddet olmasaydı hair müzikalide olmazdı belki bi denge var ama oda bi dengesiz aslında =) her neyse bence müzikaldende becerebilirseniz donna yı çalın derim hatta i got life bile güzel olabilr..

Geri