Hair (60-70's Rock'N Roll) - Ankara

Ya kafayı yiyeceğim! :( Bütün böyle grupların çoğu ildışında ve hiçbirini canlı izleme fırsatım olmuyor! :(
Grubu ilk başta adından, sonra da tarzından tuttuğum gibi bir de canlı dinleyip değerlendirmek isterdim! :) Ama şu tarzla bu devride bile ayakta kalmak süper bir şey!
Başarılarınızın devamını dilerim!
Ve son olarak:"80's Rock'n Roll never die!;)"

Judi cok saol dusuncelerin icin... Bende bizim gibi dusunen hisseden insanlar gorunce cok mutlu oluyorum. Bir carsamba aksami gelebilsen keske, sana bira ismarlasak, eskiler dinletsek :)
( Avatarindaki HAiR posteri de gozumden kacmadi bu arada :D )

Forever 70's!

Ya çok mutlu oldum böyle grupların yaşadığımız ülkede var olduğuna..ama bi o kadarda üzüldüm..keşke izmirde olsanız diye :? sağolsun alper beni kırmadı kaydettiği bi kaç şarkıyı gönderdi.. :D mükemmel bir ses mükemmel bi yorum.ne diyebilirimki başka..başarılarınızın devamını dilerim..umarım yarın öbür gün sizi daha farklı daha ii yerlerde görme imkanımız olur..bişekilde canlı performansınızıda izlemeye çalışıcam...kendinize ii bakın!

Forever 70's!

Ya çok mutlu oldum böyle grupların yaşadığımız ülkede var olduğuna..ama bi o kadarda üzüldüm..keşke izmirde olsanız diye :? sağolsun alper beni kırmadı kaydettiği bi kaç şarkıyı gönderdi.. :D mükemmel bir ses mükemmel bi yorum.ne diyebilirimki başka..başarılarınızın devamını dilerim..umarım yarın öbür gün sizi daha farklı daha ii yerlerde görme imkanımız olur..bişekilde canlı performansınızıda izlemeye çalışıcam...kendinize ii bakın!

Forever 70's!!!

Music Saves

Yolcu'da birani yudumlarken, Hair'in caldigi o muthisss sarkilara bagira bagira eslik etmek harika. Sizi dinlerken gercekten cok egleniyorum, tesekkurlerrr:)))

afis1dv2.jpg

eheihe herkese cok tesekkurler, son bir hatirlatma, yarin (15 aralik) saat 14:30 da ODTU mimarlik amfisinde HAiR sahne alacak.. Gelebilecek herrrkesi bekliyoruz. :)

Geri