Hair (60-70's Rock'N Roll) - Ankara

Yorumlarınız bizim için cok önemli, her türlü yorumlarınizı bekliyoruz :) Tabi yorumlarınız için öncelikle konserde olmanız gerekiyor ;) Bilmem anlatabildim mi?

herkese teşekkürler önce. seyirci gerçekten iyiymiş sanırım. ben pek dikkat edemedim :oops: ama gerçekten o minik dinleyicilerin üstüne tanımam. yerim onları ben :)

konserlerde çok sık rastlanmayacak fotolarımız oldu onlar sayesinde. :)

:elsalla

Biraz geç oldu ama bişeyler söylemem gerekiyor Hair ile ilgili sizi sadece bir kere dinledim o günkü durumumum da malum biliyorsunuz ancak cidden yaptığınız işin hakkını veriyorsunuz kolay gelsin.. Başarılar...

arkadaşlar sizi bizizde dinleyemedim , bazı aksaklıkşlardan dolayı mimarlık anfisinde de dinleyemedim o yüzden yorum yazamıyorum ama çok başarılı geçtiğini duydum, umarım başarılarınız devam eder , bol şans.. bu arada emrecan'a selamlar.. (aslı sen de benim cd yi getir artık...) - Kerim -

Eskiler her zaman daha iyidir. Ama Hair'dan dinlenirse daha da iyi. Beyler ve Aslıcım çok beğenmeye başladım sizi. Bana da Beatles, Doors sevdirirseniz helal olsun size. Bi daha ki konserlerinizin şerefine. Ve istek parçası Aerosmith: Dream On veya Crazy..... Hadi beylar davranın distortionlara.....

Gökçenciğim çok çok teşekkürler, hem yorumların, hem önerilerin hemde bize her zaman destek olduğun için dostum :!: :D

Geri