EMG-81 lerle ilk solo kaydım fikirleriniz?YENi! kayıt....

Program demo olduğu için 10sn.de bir "tıst" sesi çıkarır. Yasal olan tam sürümünde çıkmıyor böyle sesler...

Bir de gitarı "dry" kaydedip üstüne tüm efektleri amplitube ile vermeyi dene. Öyle çok daha verimli olur.

yaw bende gene hata veriyo açmıyo sayfanı..

"Mynet altında bulunan dosyaların başka bir URL'den çağrılması yasaktır" yazıyo.. birde kocaman bir sarı ünlem işareti ile başbaşa kalıyorum..

çok merak ediyorum kayıtlarını.. :(

slm

tşk ederim eleştirleriniz için ayrıca bu başlığı açmamın bir sebebide emg-81 almak isteyen fakat kararsız olup nası ton elde edeceğini merak eden ardaşlara bilg vermekti eğer daha fazla bilgi istiyen olursa internetten nasıl sipariş vereceği ile ilgili bilgi verebilirim

www.guitarpartsdepot.com

adresine üye olup kredi kartı numarımı vererek sipariş verdim amerikan postasıyla geldi türkiyede ptt dağıtımını üstleniyormuş kapıma teslim etti bayram arifesi olduğu için bi kuruşta gümrük ödemedim toplam 228$ ödedim kutusun kapıma kadar geldi 11 günde bilgilerinize...

valla güzel ama ben tonu beğenmedim yani bana gitmez.. iyi heavy felan yapılır ama death'e, black'e,grind'e gitmez..

di'marzio x2n'dan başkası paklamaz bizi..

slm

clean tonları harika onun içinde ayrı kayıt yapmayı düşünüyorum cleanda bile distortionlu demek tamamen yanlış dinlemeden denemden konuşmayın

Zevk meselesi ama ben saf bir clean sound'u her zaman tercih ederim.Katı bir metalci olmadığım için clean tonun tertemiz olması benim için çok önemli.Dediğim gibi denedim, zaten hiçbir aktif manyetiğin pasif manyetikler kadar iyi clean tona sahip olması imkansızdır.Çünkü aletler özellikle distortion için yapılmışlar.Bence sen bu manyetikler hakkında biraz fazla duygusal davranıyorsun :) Ya da hiç dimarzio çalmadın belki de...

Geri