Ice Age I-II

garfield II'ye gittiğimde gördüm fragmanı. şaka filan değil yani bundan şüpheniz olmasın :]
fragmanın bulunduğu adres var mı diye bakıyorum ama ben de bulamıyorum.

Evet kesinlikle fragman değil, bence Ice Age 3 henüz yapılmadı. Sinemada gören arkadaş belki kısa metraj bir filmini görmüştür Ice Age'in bence..

iki filmi de izledim ama her serinin ilki daha güzel gelir ya bence de öyle..ilk filmde sidle manfredin diyalogları çok iyiydi..sonra aralarına katılan bebekle hele..ama ben dublajını izledim 2 filmde de ve manfrede Ali Poyrazoglu,diegoya da Haluk Bilginer gitmemiş bence manfred mamutluguna yakışır daha kalın bir sesi,diego da bir kaplana yakışır daha farklı bir sesi hak ediyordu bence..tabii filmin basında dikkatinizi çekiyor bunlar sonra ayrıntıları es geçiyorsunuz..diegolu,manyli,sidli ilk film gayet güzeldi..sincapı unutmamak lazım tabii..ikinci filmde buzulların eriyişinden kaçarken bir de başlarına bela olan canavar gayet iyiydi film boyu canavarlı sahneler olacagını düşünmüştüm ama o sahneleri kısa tutmaları iyi ve yerinde bir karar olmuş hem heyecan hem de tam tadında..
manynin sevgilisinin mamut oldugunu bilmeyişi ve tartışmaları çok güzeldi..duygusal sahneler:)veee sincapın oo hayallerinin dorugundaki rüyası!!!!!FINDIK CENNETİ!!!!!!o sahne!!!!beni benden aldı muhteşemdi...

Sana katılmadığım bir nokta var chrismartin. Bana kalırsa dublaj konusunda kesinlikle bütün tonlar doğru seçilmişti. Özellikle "Diego - Haluk Bilginer" uyumu. Bir kaplana yakışır sertlikte ve tondaydı bence Haluk Bilginer'in sesi. Ali Poyrajoğlu'da dublaj konusunda oldukça başarılı bulduğum kişilerden birisidir ve Manfred'in karakterine çok uygun bir ses tonu yaratmıştır. Ha ama Yekta Kopan - Sid uyumundan sonra tabii ki dediğin düşünülür bir şey ama bence gerçekten de en iyisiydi bu eşleşmeler bana kalırsa....

anarchist demiş ki:
Sana katılmadığım bir nokta var chrismartin. Bana kalırsa dublaj konusunda kesinlikle bütün tonlar doğru seçilmişti. Özellikle "Diego - Haluk Bilginer" uyumu. Bir kaplana yakışır sertlikte ve tondaydı bence Haluk Bilginer'in sesi. Ali Poyrajoğlu'da dublaj konusunda oldukça başarılı bulduğum kişilerden birisidir ve Manfred'in karakterine çok uygun bir ses tonu yaratmıştır. Ha ama Yekta Kopan - Sid uyumundan sonra tabii ki dediğin düşünülür bir şey ama bence gerçekten de en iyisiydi bu eşleşmeler bana kalırsa....
filmin şahaneliginin yanında bunlar ayrıntı biraz yazdım da zaten ama senin fikrin tabii ki anarchist saygı duyuyorum..bu arada benim seslendirme konusunda karşı çıktıgım sadece ses konusunda yoksa ali poyrazoglu ve haluk bilginer hem oyunculuk hem de seslendirme konusunda takdir ettigim sanatçılar ve seviyorum da benim söyledigim sadece bu film için..neyse böyle fikirlerimizi paylaşalım güzel oluyor :roll: çarşamba kanal d de veriyorlar ice age 1 i şu an reklamı geçiyor!!!kaçırmayalım anarchist ;)

chrismartin demiş ki:
anarchist demiş ki:
filmin şahaneliginin yanında bunlar ayrıntı biraz yazdım da zaten ama senin fikrin tabii ki anarchist saygı duyuyorum..bu arada benim seslendirme konusunda karşı çıktıgım sadece ses konusunda yoksa ali poyrazoglu ve haluk bilginer hem oyunculuk hem de seslendirme konusunda takdir ettigim sanatçılar ve seviyorum da benim söyledigim sadece bu film için..neyse böyle fikirlerimizi paylaşalım güzel oluyor :roll: çarşamba kanal d de veriyorlar ice age 1 i şu an reklamı geçiyor!!!kaçırmayalım anarchist ;)

Eğer ki o saatte işlerimi bitirebilmiş olursam ve evinde kalacağım arkadaşlarım da kabul ederse kesinlikle tv başında olacağım.

Bu arada Ice Age severlere kesinlikle DVD almalarını önereceğim. İçerisindeki sürprzler bir harika :)

geçen gün ıce age 2 yi yenden izledim. çok tatlı gerçekten. ama ilk filmin yeri başka bence. 1 de 2 de olmayan başka bişey var. yeri başka yani. ama yine de kahramanları birarada görmek insanı keyiflendiriyor...

Evet, nihayet ice age III'ün fragmanı çıkmış bulunmakta :)

Sevimli sincapımız Strat karlar altında, Geleceğe Dönüş serilerinden tanıdığımız Doktor Brown'ın zaman makinesini bulur ve Antik Roma'dan, Uzay Çağı'na kadar bir seyahate başlar; tabii çok sevdiği meşe palamudunun peşinden :) Her zamanki gibi tüm olaylar sevimli Start'ın başının altından çıkar ve muhteşem üçlü ekranlara döner :)

I ve II'yi tekrar tekrar izleyerek, büyük bir merakla III'ü bekliyorum ve sanıyorum ki yine beklememe değecek bir film izleyeceğim :)

Geri