wormz

2003de kurulan harika bir grup.
vokal:yakup
gitar:alper
gitar:arman
bas:can
davul:gökhan

glam tarzı coverları başarıyla çalan grupta ben de bir zaman çaldım.hatta kuran elemanlardan biriyim.bir süre de magick ve mbmden tanıdığımız mustafa da bu grupta bulundu.ilk konserlerini odtü bahar şenliğinde verdiler bu sene.yarın da biziz bardalar.keyifle izlenesi gruptur.tavsiye ederim.

Bu sayfayı açtığın saol Serkancım. Gitaristimizin adı Arman doğru. Tarzımız glam rock-classic rock. Biziz bar'da yarın da çıkıyoruz saat 8'de. Herkesi bekleriz. -gökhan

Çok güzel bir playlist'iniz var, grupça da çok uyumlusunuz, ayriyeten vokalinizin çok sağlam bir sesi olduğunu da eklemek isterim, sahnede bize (Hair) teşekkür etmeniz bizi grupça çok duygulandırdı :p , saolun :D ... Başarılar

haftasonu bizi dinleyen herkese teşekkür ediyorum. özellikle de pazar günü yalnız bırakmayanlara. zira çok az kişi vardı pazar günü bizizde o yüzden bence çok kötü bir performans sergiledik. ama olsun dostlar saolsun :p

YÖNETİCİ NOTU: İMZANI DÜZELT. (MAX. 3 SATIR)

Sevgili Serkan'a burdan saygılarımı sunar,tesekkuru bir borc bilirim,kendisi grubun fahri menajeri konumundadır.Hatta teknik patrondur ve de kaleci antrenörüdür. :)

Boş işler bunler Booooş.... Oturup Dire Straits çalmak lazım.... zaten kafam 10bin oldu distortion duymaktan... çok kötü gurubuz biz... izlemeyin bizi... kafanız şişer... Vokalistin sesi ayrıca iğrenç...Yakup git olum bu gruptan... davulcu desen zaten kaprislir lümpenin teki... can ve arman desen captain black içen con-con lar... oooff.... çok fena çoookk... bak HAIR'e adamların concepti var ...vokalistleri süper... iki skid row çaldık adam olduk be...yuh... neyse saçmalama seansımı bitiriyorum... umarım bahar şenliği hariç hiçbiyerde çalmayız ahahahaheahhaeheahaedfadfa
...brb.brb...brb

oha lan yakışmış motor felan afferim. ama herzamanki saçmalamalarını burayada getirmişin ya pes.. asıl sen git olum gruptan. git "unbreak my heart" çal doya doya... seni frantic seni...

Geri