Þeytantüyü

881173255276fy0.jpg

Selam,

Heyooo, kardeşler yine geliyor :dans

Mekan'da biz 23 Mayıs'da çalıyoruz, 26sında da siz. Ulen gerçekten Ankara'dan sonra Bursa'yı da fethettik yahu :) Kapris'de Haziran'ın ilk haftası geliyormuş galiba. harika :)

görüşmek üzere

Özgür

Şeytantüyü çok severek dinlediğim bir grup. 26 Mayıs Kat 3 deki konser benim 3. Şeytantüyü konserim olucak.Bursa bu grubu çok sevdi buna kesinlikle eminim . genelde konser sonunda az sayıda izleyici kalırken Şeytantüyü ne zaman gelse kalabalık muhteşem oluyor.
Cumartesi hasret gidermek üzere :)

Gecen sefer Ankara'da olmam sebebiyle kacırmıştım,ama şimdi akşama Kat:3'teyim...
Hellcat'in kardeş grubu bu akşam Kat:3'te ...
Bursa Şeytantüyü ile kopacak akşam...
Tüm grup üyelerine başarılar diliyorum şimdiden....
Akşama görüşürüz....

Aşkın
Davul-Hellcat

dün akşam uzun zamandır eğlenmediğim kadar çok eğlendim. Şeytantüyü nü gönülden tebrik ediyorum. :metal

Bursa ya o kadar çok grup geliyor ama seyirciyle bu kadar güzel iletişim kuran ve uzun saatler çalan tek grup Şeytantüyü dür, arkadaşlar harikasınız,sizi nasıl tebrik edeceğimi bilemiyorum :taptim

Sertercim , dün gece sen ve grubun diğer elemanları harikaydınız.....haftaya Serter Kaprisle burada olacağın için çok mutluyuz, eminim yine müthiş bir eğlence bizi bekliyor Kat 3 de....

Cimcime.

evet gerçekten yine harika bir performans Şeytantüyünden. tebrikler, saygılar.... :taptim

gelecek ay görüşmek üzere... gerçi Cimcime'nin dediği gibi Serter ve Hüseyin gelecek hafta Bursa'da olacaklar :)

Özgür

aaaaa bune yahu böyle şeytantüyü grubunun topici böyle küf kokmamalı..Nerde bizim şeytan tüyü tayfası.. :) :twisted:

Geri