Þeytantüyü

arkadaşlar selamlarrr :) :)

sltrkc doya doya gez tadını çıkar ankara nın :)
eheh bence 2. gün istanbul u özlüycen ama neyse :)

lustmord tebrik ettim notlar için :) devamını beklioz ona göre :)

SEYTANTUYU fotolar gizemli olmuş bence daha iyi :) merak eder insanlar fena mı :)

sen yaz geceleri yıldızlar içinde ara sıra bize göz kırparsın..
sen soğuk günlerde kalbimi ısıtan en sıcak anısın..
Bugün bayram!...

bayramlar hep kutsal ve huzur doludur benim için :) sizin için de öyle olur umarım :) hepinize iyi bayramlar!...

hoşgeldin ceyceycim nerelerdesin sen.özlettin kendini yaa.sltkrccim nasıl gidiyor ankarada yaşam söyle bakalım.dinleyebildin mi hasret giderebildin mi şt ile.hala senden haber yok ceycey buraya seninle ilgili güzel şeyler yazdığını söylediğine göre varmışsın ankaraya sağ salim.iyi merak etmeyiz artık.herkesin bayramını tekrar kutluyorum.öpüldünüz

allah allah millet huuu hayırdır en azından eskiden bir üçgen vardı şimdi oda yok.neler oluyor burada anlayamadım diğer tarafta aynı şekilde bari bir harf yazıp gönderin vaktiniz yoksa...

lustmord slm, ben cihaz problemini hallettim galiba, artık rahat yazabilicem :)

sltrkc sağ salim ank. geldi, hatta 2 gün üstüste bizi dinledi. yaw ilk gün bi karışıklık oldu konuşamadık, ama nasıl özlemişim var ya, cmt geldiğinde bi sarıldım. canım benim yaw :p

ceyceyim, seninle artık rüyalarda buluşuruz :) kızma hemen şaka.... bayramlar benim için de kutsal ve önemlidir. gizemli foto olayında da, gönderiyorum, "yok zırt piksel, yok bırt mgb" filan dio. bi tek bunları kabul ettirebildik n'apalım artık.

hepinize öpücükler, görüşürüz.........

arkadaslar cok ciddi bir bicimde gozlerimi yasarttiniz ama benim yerime sagolsun volkan size bilgileri vermis :p :p oncelikle volkancim sana ne kadar tesekkur etsem kafi gelir bilemiyorum :LOL: :LOL: en basta o simsicak karsilaman icin sonra essiz yorumunla tum dinleyenleri buyuledigin icin, sahnede tekrar huseyini ve serteri gorme sansi verdigin/iz icin. Cuma aksami kisi sayisi az olmasina ragmen eglendirmeyi bildiginiz, cumartesi kopardiginiz icin binlerce tesekkur.

ozellikle volkancim benim icin soyledigin parcalara gocmene, sevda cicegine ne diyim volkancim eksik olma, cok sagol.

ayrica lustmord maalesef bugun itibariyle sifir uykuyla istanbulda isimin basindayim. bir daha kimbilir ne zaman. ama muhakkak arada hafta sonu kacarim. illaki gorusup, konuscaz. herkese de soyliim istanbula gelip de aramayan olursa ayrica hesabi sorulur. ;) ;)

ceyceyim sen bayramda ist da olacaktin galiba hala burdamisin yoksa gelemedin mi?

simdilik bu kadar herkesi kocaman optum. :LOL: :LOL:

merhabalar,
ben bu grupta şimdilik Serter'in yerine idareten haziran ayına kadar basgitar çalıyorum..

arkadaşlar dediler böyle internetde bizim grup hakkında forum varmış insanlar yazıyorlarmışlar falan sende yazsana dediler iyi dedim...

küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öperim efendim

bitti.

mustafa burayada hoşgeldin öncelikle.sltkarc cim ah ah tadı damağında kaldı değilmi çok arayacaksın bak ben sana söyleyeyim.gel bir hafta sonu detleşelim seninle :) herkesi kocaman öpüyorum

:seytan slm, mustafacım hoşgeldin :p sltrkc, bugün cevap geldi, afişler basılmış, isim yazmayacak ama herhalde B.Manço gününde çıkacağız. 4 Şubat olayı :cigara bash bash

ühhhüüü ben yokum orada ya neden ya bende olmak istiyorum.gideyim bende yeni günler düzenleyeceğm.sadece çıkın diye.herkesi öptüm kocaman muahhh.

slm mustafa hosgeldin. umarim baskalari gibi bir-iki mesaj takilip gitmezsin.

volkancim baris manco olayi super olmus ya hadi hayirlisi bakalim. umarim bende orada olabilirim. ;) ;) elimden geleni yapicam biliyosun.

lustmordcum hem de nasil kaldi valla anlatamam. hayal bu ya mesela arada sirada da ist'da program yapsalar fena mi olurdu? super olurdu. kulaklarimizin pasi silinirdi. insallah birgun o da olur.

ceyceyim yarin nete girebilcen insallah umarim tatil iyi geciyordur. gorusuruz herkesi optum kocaman. :p :p

valla süper olur bende öbür tarafta kayserili bir çocuğa reklam yapıyorum gelsin dinlesin diye:pgeniş kitlelere yayılmalı artık bencede.yani onlarada bu yakışır değilmi.hani turneler falan yorucu olur ama yeni insanlar yeni dinleyiciler fena olmaz.inşallah olur ne diyelim.ceycey ve kundun nerlerdesiniz ceycey bu gün girecekmiş ama kundun ne oldu bu adamlar hala yükleniyorlarmı.hırrr.ısırırım onları.kızdırmasınlar beni öptüm herkesi.

arkadaşlar selaammm :) :)

ya tatil fln derken net hikaye oldu :))) neyse haftaya pazar ankaradaım e büyük ihtimalle volkancım sana da aa sen miydin yaptırıcam o hafta :))

sltrkc istanbul olayı okul fln tamam tek sorun parayı halledebilirsem oraya da yetişijem inş :) bir de nerdesin kısııım yaa senin için geldim buralara ühüü :(

lustmord işte grlfim burdaım cnmcım mujukz :) :)

tamam bu kadar hı bir de mustafa hoşgeldin :) öptüm herkesiiiii mujukzzzzz!!!!

Bu son şarkı diyorlar çünkü biZİ tanımıyorlar..
Yalnızca BİZ izin verirsek son şarkı olur!...

ooooo hoşgelmişsin bak bizde tatildeyiz ama ayrılmadık bilgisayar başımdan nasır tuttu parmaklarımız şaşı oldu gözlerimiz:p ne acıtma kelimeleri ama.herneyse öptüm kundun nerdesiiiinn

deneme :
slm millet, ben gelebildim sonunda. Arkadaşlar mesajları okuyabiliyorum ama göndere tıklayınca cihaz kitlenio. Aynı açıklamayı öbür tarafa da yaptım, bugün gönderdi, umarım buda ekranlarınıza ulaşır.
sltrkc dende fırçamızı yedik bu arada :) canım valla acayip yoğunuz(m) şu sıralar, 20 tane b.manço şarkımız vardı, bi 20-25 tane daha çıkarıyoruz. Sözleri, akorları, soloları ve prova fln derken gözlerim balon gibi oldu. yemin ederim sabah 7-8 den önce yatamıyorum, prova olmasa da enes'm sabah şaplağa indiriverio suratıma "baba baba" diye, arkasından bi öpücük :)))) ne uyku kalıo, ne yorgunluk. ama ilerleyen saatlerde çıkıo acısı, şu anda da saat 06:18 ve ben hala çalışıorum :( birazdan yatıcam, az biraz sonra da kaldırılıcam...

ceyceyim,
gel artık da görelim gül yüzünü, aaa sen miydin diyelim :) gel ne olursan ol yine gel, ne zaman müsait olusan o zaman gel.

lustmord, sİZE şimdiden ii yolculuklar diliorum. İnşallah kazasız, belasız gider gelirsiniz. İyi vakit geçireceğinize hiç şüphem yok, çünkü ege'ye ege'min yanına gidiosunuz :)) egemen seni de öpüyorum.

soona görüşürüz, bye bye

geldiler amcam yanımdalar sağ salim.bu gün haşatlarını çıkarttım.sabah konak gündüz alsancak derken ölüyorlar şimdi özellikle mehmet bitmiş durumda.ama heryeri gezdirmek istiyorum ne yapayım.yarınki güzergahımız karşıyaka:p vapurla dönüş konak konaktan büyük ihtimal alsancakta bir bar.çarşamda çok istiyruz ama olursa çeşmealtı daha sonra universiad film gösterimi karayip korsanları perşembe sabah hep beraber yolculuk ankaraya.heeee.bende geliyorum cuma günü olacaksa barış manço konserine geleceğim.gelen varsa dyrulur.bu arada çocukları öpüyorum. herkesi öpüyorum ceycey sltkrc muck canlarım umarım konsere biriniz katılırsınız.görüşürz

sltrkc çok pardon nicki yanlış yazdım.bu arada barış manço şarkıları için şimdiden kolay gelsin çok güzel olacak eminim.çocukları öptüm kocaman mehmet bu gün enes in esimlerinden bahsetti çok merak ettim çok tatlı falan dedi.bende görmek istiyorum:(cumaya getirirsen amcam inşallah bakarım görüşürz.

katakomb_d, hoşgeldin :)

lustmord, siz gezin eğlenin tabi bizim buralarda biyerlerimiz düşsün :) barş manço konserine gidemiyoruz, biliyorsunuzdur, serkan işe başladı o yüzden bizim konser de yattı. başka bir bilgi : çarşamba eskişehir barakada çıkyoruz, yalnız sadece bu haftalık çarşamba... baki abi çok istio ama izzet'i kandırabilirsek c.tesi günleri hep esk.şehir de olacağız. sanırım ank. baraka salı-cuma olacak. hayırlısı diyorum :)

sltrkc - bitter wine : nerdesiniz ?

Geri