Redhanded

geçen seneki kadroda değişiklik olmuş geçen sene izlediğim kadro yokmuş yine de başarılar seyduna olarak başarılar dileriz umarım gazideki etkinlikte bulunuruz başarılar...

naber millet özlemişim valla birlikte çalmayı.bu arada gruptan sadece diğer gitarist ahmet çıktı yerine mehmet geldi(ahmet'e de bugüne kadar yaptığı katkılar için teşekkür ediyorum).mehmet'in gelişi ile grup çalışmaları bayağı bi ivme kazandı.repertuarımızı daha hızlı bi şekilde genişletiyoruz.cuma günleri bizize herkesi bekleriz efendim

naber millet özlemişim valla birlikte çalmayı.bu arada gruptan sadece diğer gitarist ahmet çıktı yerine mehmet geldi(ahmet'e de bugüne kadar yaptığı katkılar için teşekkür ediyorum).mehmet'in gelişi ile grup çalışmaları bayağı bi ivme kazandı.repertuarımızı daha hızlı bi şekilde genişletiyoruz.cuma günleri bizize herkesi bekleriz efendim

mrb redhandet cuma günleri bizizde çıkıyor muşsunuz ve çok başarılıymışsınız açıkça merak ettim ve çok başarılı bir grupmuşsunuz insanları eğlendirebiliyor muşsunuz hemen geliyorum başarılarınızın devaMI İLE

merhaba herkese,
ben de özlemişim :D

sibelcim teşekkür ederiz msjın için

bu gece 22.00 da biziz e beklioruz herkesi
görüşmek üzere...

VOCAL_REDHANDED

yorucu bi hafta sonuydu valla.bizi takip eden herkese teşekkür ederiz.kadroyu tekrar yazmakta fayda görüyorum :
süheyla : vokal
onur : gitar+vokal
mehmet : gitar
enis : bas
oktay : davul

yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekleriz efendim

merhabalar
teşekkür ederiz msjlarınız için :oops: ,
bu kadar özlendiimizi bilseydik daha çabuk tutardık elimizi :p

cuma 22.00da bizizde tekrar görüşmek dileğiyle,
hoşçakalın...

VOCAL_REDHANDED

selinus o kadar çok özlemişsinki 3 kere üst üste yazmışsınız siz ne kadar güzelmişsiniz öyle bizize sizi görmeye geleçeğimden emin olun bayan selinus neyse geyik bir tarafa grup arkadaşlarımız çok başarılı ve devamını bekliyoruz

kutlarım walla, ben de dinleme fırsatı bulmuş şanslı insanlardan biriydim, yeni programa da uğrayabilmeyi çok istiyorum, "çok çok" başarılı geceler diliyorum, zaten başarılıydınız, yanına "çok" ekledim o yüzden...

dün gece çok eğlenceli ve içkili:) bi geceydi.bizi dinlemeye gelen herkese teşekkür ederiz(direc_t ve hot sauce vokalisti egemen'e ayrıca teşekkür ederim.)

giray çok teşekkürler msjn için :)

sibocum sana da çok teşekkür ediyorum :p

çok saolun destekleriniz için,
gerçekten çok eğlenceli bir program oldu
sahnemizi paylaşan arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum

haftaya cuma yine bizizde görüşmek dileğiyle,
hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

selam millet.bu gece 22:00 sularında biziz bardayız bekleriz.ayrıca dinleyen arkadaşların da yorumlarına ve eleştirilerine ihtiyacımız olduğunu belirtmek isterim.

Program başında ki ufak aksiliklere rağmen,yine eğlenceli bi cuma gecesi geçirdik.Onur'la Mehmet'in gitar şovuda süperdi ayrıca.Onur ve Enis;tıp bayramınız kutlu olsun bu arada. :D

Geri